Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
11:00
KFUM
6
Bispebjerg Bk.
3
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
KFUM 4
3
FA 2000 15
3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
KFUM
Stefan 2
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. maj
18:00
KFUM
VLI
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
17:30
KFUM
HIK 2
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
KFUM
Kastrup
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
KFUM 3
Watan FC 2
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
KFUM
AC Iben
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
KFUM
Skovshoved IF
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
KFUM 2
Østerbro IF 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
KFUM
Oversidder
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
KFUM
Skovshoved IF 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
KFUM 4
Vestia 4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
KFUM
Fr.holm Sydhavnen
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
KFUM
Fremad Valby
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
KFUM (1)
Hvidovre IF (ks)
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
KFUM 2
Skovshoved IF 3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:30
KFUM
Fod Boldklub
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
KFUM
Hvidovre IF
M+50 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
KFUM
Frem 3
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
KFUM
HIK 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
KFUM
FB/Hellas 2
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
KFUM 2
FC Ryparken 6
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P8
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
KFUM 2
Skjold 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
KFUM
Vestia 2
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:00
KFUM
B.93 3
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
KFUM 3
FB 10
Serie 4, P2/9 Forår P8
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
KFUM
Fremad Valby 2
Serie 1, Kvinder Forår P1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
KFUM
Union
KS Herre 23/24 P1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
11:00
KFUM
Hellas
U13 Drenge 5 (11) 8:8 Forår dommerløs P5
|
|||||||||||||||||||
16. jun
16:00
KFUM
AB Tårnby 4
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
|