Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. maj
12:00
B 1903 2
Sundby BK 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
B 1903 7
FA 2000 10
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
B 1903 3
Vanløse 4
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
14:00
B 1903 2
Oversidder
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B 1903 2
Ørestad IF
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
B 1903 3
Hellas
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B 1903
Brønshøj / Fix 2
UHT
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
B 1903
Lyngby Boldklub 1921 (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
B 1903
Brønshøj / Fix
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
B 1903 4
Amager FF 2
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
16:00
B 1903 5
FB 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
B 1903 2
Frem 2
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
20:10
B 1903
HIK/SIF
UHT
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
B 1903
LSF
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:50
B 1903
KFB 5
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
B 1903
A27
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
15. maj
20:35
B 1903
GVI
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:20
B 1903 2
Skjold 15
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
B 1903 4
Vanløse 5
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
B 1903
Oversidder
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
B 1903 1
Bispebjerg Bk.
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
B 1903 3
HIK 4
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
B 1903 2
Skjold 2
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
B 1903 1
B 1908 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
18. maj
14:00
B 1903
Amager Pigefodbold
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
16:00
B 1903
KB 3
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
B 1903 2
B.93 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
19. maj
10:00
B 1903 2
FB
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
B 1903 3
Fremad Amager 3
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
B 1903 2
FB 2
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
B 1903 3
KFB 10
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
B 1903 3
HB 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
19. maj
16:00
B 1903 3
Husum
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:20
B 1903 2
Arctos
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
B 1903
HIK
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:45
B 1903
Dragør BK
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
B 1903
B 1908
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:20
B 1903
KB
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B 1903 6
B 1903 7
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
B 1903
B 1908 3
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
B 1903 2
Fix 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
B 1903 3
Oversidder
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
B 1903 2
Nørrebro United
U16 Drenge M (08) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
B 1903 2
Skjold 3
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:30
B 1903 4
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
B 1903 4
KB 4
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
B 1903 2
Vanløse 2
U14 Drenge M (10) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
25. maj
16:00
B 1903
Skjold
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Nørrebro United (3)
Brønshøj BK (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
JIF Hakoah
Sundby Bk.
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FA 2000 (2)
Fremad Valby (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
Hvidovre IF (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hekla
Nørrebro United (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hvidovre IF (2)
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vestia
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Oversidder
Fremad Valby (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
CIK 2
Dragør BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
GVI 3
AB Tårnby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
FB 3
B 1903 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Skjold 4
B 1908 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
AB Tårnby 3
Fremad Amager 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
B 1903 4
Brønshøj BK 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Frem 3
Nørrebro United 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hekla 2
Fremad Valby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vestia 3
Fremad Valby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
HIK 3
HB
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Hellas 3
Tårnby FF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Vanløse 6
Bispebjerg Bk.
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Nørrebro United 4
Østerbro IF
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Rødovre 5
Vanløse 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Stefan
KB 11
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Husum Bk 2
Vanløse 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Ørestad IF 3
Pioneren
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Sundby Bk. 3
Union
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Fix 3
KFUM
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
KB 10
Kastrup 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Fix 3
Jægersborg BK
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Kastrup 3
Fix 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Ørestad IF 3
Vestia 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Union
Vestia 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Stefan
Hvidovre IF 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Vanløse 5
Nørrebro United 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Nørrebro United 4
Hekla 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Vanløse 4
Ørestad IF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Hellas 3
Hvidovre IF 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Bispebjerg Bk.
Husum Bk 1
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Vestia 3
JIF Hakoah
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
HB
Fremad Amager 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Frem 3
HIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Fremad Valby 2
GVI 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
AB Tårnby 3
Hvidovre IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Brønshøj BK 4
B 1908 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
FB 3
Nørrebro United 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
B 1908 3
Brønshøj BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
CIK 2
Frem 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
AB Tårnby 2
Rødovre 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Vestia
FC Damsø
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Fremad Valby (1)
Husum Bk
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Hekla
B 1908
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Oversidder
Brønshøj BK (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
FA 2000 (2)
Nørrebro United (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Hvidovre IF (1)
B 1903
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Nørrebro United (3)
Dragør BK
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:15
Sundby Bk.
Hellas
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Dragør BK
JIF Hakoah
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hellas
Brønshøj BK (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Nørrebro United (1)
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
B 1903
Fremad Valby (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
B 1908
Hvidovre IF (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Brønshøj BK (2)
Nørrebro United (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
FC Damsø
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Husum Bk
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Frem 2
GVI 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Rødovre 4
Dragør BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Nørrebro United 2
Skjold 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Brønshøj BK 3
B 1903 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hvidovre IF 3
B 1903 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
B 1908 4
Fremad Amager 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
HIK 2
Hekla 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
GVI 4
Nørrebro United 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
JIF Hakoah
HIK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Fremad Amager 3
Fremad Valby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hvidovre IF 4
Vanløse 6
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Husum Bk 1
Tårnby FF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hekla 3
Rødovre 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Ørestad IF 2
Østerbro IF
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Hvidovre IF 5
Husum Bk 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Nørrebro United 5
KB 11
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Vestia 2
Sundby Bk. 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Vestia 4
Pioneren
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Jægersborg BK
KB 10
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Fix 4
KFUM
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
KB 10
Fix 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
KFUM
Kastrup 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Sundby Bk. 3
Ørestad IF 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Pioneren
Union
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Husum Bk 2
Stefan
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
KB 11
Vanløse 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Rødovre 5
Nørrebro United 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Østerbro IF
Vanløse 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Vanløse 6
Hellas 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Tårnby FF 2
Bispebjerg Bk.
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
HIK 3
Vestia 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Fremad Valby 3
HB
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Hekla 2
Frem 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Nørrebro United 3
Fremad Valby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
B 1903 4
AB Tårnby 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Fremad Amager 2
Brønshøj BK 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Skjold 4
FB 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
B 1903 3
B 1908 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
GVI 3
CIK 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Dragør BK 3
AB Tårnby 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Oversidder
Vestia
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Oversidder
Fremad Valby (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Hvidovre IF (2)
Hekla
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Nørrebro United (2)
Oversidder
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Oversidder
FA 2000 (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Fremad Valby (2)
Hvidovre IF (1)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
JIF Hakoah
Nørrebro United (3)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:45
Brønshøj BK (1)
Sundby Bk.
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Dragør BK
Hellas
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Nørrebro United (1)
B 1903
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
B 1908
Brønshøj BK (2)
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
FC Damsø
Husum Bk
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Frem 2
Rødovre 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Nørrebro United 2
Brønshøj BK 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hvidovre IF 3
B 1908 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
HIK 2
GVI 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
JIF Hakoah
Fremad Amager 3
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hvidovre IF 4
Husum Bk 1
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hekla 3
Ørestad IF 2
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Hvidovre IF 5
Nørrebro United 5
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Vestia 2
Vestia 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Jægersborg BK
Fix 4
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Rødovre 2
FA 2000 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Vanløse 1
Skjold 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Nørrebro United 1
B.93 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Skjold
KB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
B 1908 2
FA 2000 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Sundby Bk. 1
B.93 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Vestia 1
HIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Rødovre 3
Hvidovre IF 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Fix 2
Hekla 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
KB 5
Rødovre 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Frem 1
B.93 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Skovshoved IF (2)
FB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
KB 3
FB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Oversidder
Hvidovre IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Fremad Valby 1
Sundby Bk. 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Fremad Amager 1
KB 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
KB 7
Dragør BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Vanløse 2
GVI 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Brønshøj BK 1
Fix 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Oversidder
B 1903 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Dragør BK 2
B 1903 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Hellas 1
Brønshøj BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Dragør BK 2
KB 8
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Brønshøj BK 2
B.93 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Brønshøj BK 1
KB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
B 1903 1
Ørestad IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
KB 7
Skjold 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
GVI 2
B.93 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Fremad Valby 1
KB 9
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
KB 4
B 1908 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
KB 3
FA 2000 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Hvidovre IF 1
Kastrup 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Frem 1
CIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
FB 1
GVI 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Fix 2
Skjold 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Rødovre 1
K.B. 10
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Vestia 1
Vanløse 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Hvidovre IF 2
Skovshoved IF (1)
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
B 1908 2
Kastrup 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
B.93 5
Hellas 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Nørrebro United 1
AB Tårnby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
KB 1
KB 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Rødovre 2
B.93 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:45
Skjold 1
Tårnby FF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
B.93 6
Vanløse 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Tårnby FF 1
FA 2000 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
AB Tårnby 1
Skjold
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
KB 6
B.93 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Kastrup 2
Sundby Bk. 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hellas 2
FA 2000 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Vanløse 3
Rødovre 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Skovshoved IF (1)
HIK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Skjold 3
KB 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
K.B. 10
Hekla 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
CIK 1
Skovshoved IF (2)
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
GVI 1
B.93 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
FA 2000 3
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Kastrup 1
FB 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
KB 9
Fremad Amager 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
B 1908 1
Sundby Bk. 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Skjold 2
Vanløse 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
B.93 2
Dragør BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
KB 2
Oversidder
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Ørestad IF 1
Fix 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
KB 8
Hellas 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
B.93 3
B 1903 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Hellas 1
Dragør BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
B 1903 2
Brønshøj BK 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Oversidder
Brønshøj BK 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Fix 1
B 1903 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Vanløse 2
KB 7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Dragør BK 1
GVI 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Fremad Amager 1
Fremad Valby 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Sundby Bk. 2
KB 4
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Oversidder
KB 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
FB 2
Hvidovre IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Skovshoved IF (2)
Frem 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
B.93 4
FB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
KB 5
Fix 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Hekla 1
Rødovre 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Rødovre 3
Vestia 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
HIK 1
Hvidovre IF 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Sundby Bk. 1
B 1908 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
FA 2000 1
B.93 5
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Skjold
Nørrebro United 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
B.93 1
KB 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
Vanløse 1
Rødovre 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:15
FA 2000 2
Skjold 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
B.93 6
Tårnby FF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
AB Tårnby 1
KB 6
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Kastrup 2
Hellas 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Vanløse 3
Skovshoved IF (1)
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Skjold 3
K.B. 10
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
CIK 1
GVI 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
FA 2000 3
Kastrup 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
KB 9
B 1908 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
Skjold 2
B.93 2
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
KB 2
Ørestad IF 1
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:30
KB 8
B.93 3
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
B 1903 2
Oversidder
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
16:00
B 1903 5
Østerbro IF 5
Serie 3, P2/5 Forår P5
|
|||||||||||||||||||
27. maj
22:00
B 1903 1
Oversidder
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
B 1903
Union
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:50
B 1903 2
Skovshoved IF
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
20:20
B 1903
Nørrebro United 6
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
B 1903 7
Union 5
Serie 4, P2/9 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
B 1903 2
FA 2000 3
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
B 1903
BSF
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
B 1903 1
HIK 2
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:00
B 1903 3
Skjold 5
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B 1903 3
B 1908 2
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
B 1903
FA 2000 2
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
KB 2
B 1903 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Fremad Valby 1
Hvidovre IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
KB 2
Aakanden GF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:25
Hvidovre IF 1
B.93
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
Aakanden GF 1
Fremad Valby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:50
B.93
B 1903 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
Fremad Valby 1
KB 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:15
B 1903 1
Hvidovre IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:40
Aakanden GF 1
B.93
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
B 1903 3
Vestia 4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
B 1903
Vanløse
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
B 1903
IF Skjold Birkerød
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
B 1903 4
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:30
Skjold 5
Brønshøj BK 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:55
B 1903 4
GVI 5
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:55
Brønshøj BK 3
Østerbro IF 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:20
GVI 5
Skjold 5
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:20
Østerbro IF 4
Oversidder
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:45
Skjold 5
B 1903 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:45
Oversidder
Brønshøj BK 3
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
B 1903 3
Skjold 2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
B 1903
A27
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:10
GVI 5
Østerbro IF 4
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:00
B 1903 4
Oversidder
Serie 3, P2/5 Forår P2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
22:00
B 1903 3
Oversidder
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
|
|||||||||||||||||||
04. jun
20:15
B 1903
B.93
M+60 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
B 1903 4
Nørrebro United 2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:45
B 1903 2
HIK 2
U15 Drenge M (09) Forår Mester
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
B 1903
Østerbro IF
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
B 1903 4
Union 2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
B 1903 2
KB 6
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
B 1903 4
Husum 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:45
Skovshoved IF 1
Fremad Valby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:45
B.93
KB 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:10
Skovshoved IF 1
HIK 2
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:10
KB 3
B 1903 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
B 1903 3
Brønshøj BK 2
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:30
B 1903 2
GVI 3
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:35
HIK 2
B.93
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:35
B 1903 1
Fremad Valby 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
B.93
Skovshoved IF 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Fremad Valby 1
KB 3
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:25
HIK 2
B 1903 1
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:30
B 1903 4
Jægersborg BK 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:30
Bispebjerg Bk.
Fix 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:30
KB 7
B 1903 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:30
Brønshøj BK 2
Fremad Valby 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:30
Husum Bk 1
Brønshøj BK 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:30
Oversidder
B 1903 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:55
Husum Bk 1
KB 7
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:55
B 1903 3
Hvidovre IF 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:55
KB 7
FA 2000 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:55
Fremad Valby 1
FB 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:55
B 1903 4
Husum Bk 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
09:55
Fix 4
GVI 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:20
Husum Bk 2
Bispebjerg Bk.
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:20
GVI 4
Jægersborg BK 2
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:20
FA 2000 2
Brønshøj BK 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:20
FB 3
B 1903 2
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:20
KB 7
Oversidder
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:20
Hvidovre IF 4
Brønshøj BK 2
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Oversidder
Husum Bk 1
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Brønshøj BK 2
B 1903 3
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Brønshøj BK 2
KB 7
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
B 1903 2
Fremad Valby 1
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Bispebjerg Bk.
B 1903 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:45
Jægersborg BK 2
Fix 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:10
Husum Bk 2
GVI 4
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:10
FA 2000 2
FB 3
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:10
KB 7
Hvidovre IF 4
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
B 1903 3
KB 9
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Oversidder
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
B 1903
B.93 (2)
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
KB 2
B 1903 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Ørestad IF 1
Fix 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:25
KB 2
B.93 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:25
Fix 1
HIK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:25
B 1903 3
B.93 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:25
Nørrebro United 4
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:50
B.93 4
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:50
Oversidder
KB 9
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:50
B.93 1
Ørestad IF 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:50
HIK 1
B 1903 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Ørestad IF 1
KB 2
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
B 1903 1
Fix 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
KB 9
Nørrebro United 4
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:15
Oversidder
B 1903 3
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:40
B.93 4
Oversidder
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:40
B.93 1
HIK 1
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
B 1903
Holbæk B&I
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
|