Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
12:30
Bagsværd BK
B. 1973, Herlev
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Bagsværd BK
IF Skjold Birkerød
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:30
Bagsværd BK (2)
Lejerbo BK
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:45
Bagsværd BK
Hørsholm-Usserød IK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:30
Bagsværd BK
Værløse BK
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:30
Bagsværd BK
Greve Fodbold
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Bagsværd BK
VG Fodbold
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Bagsværd BK
B. 1973, Herlev
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:45
Bagsværd BK
Lyngby Boldklub 1921
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Bagsværd BK
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Bagsværd BK (1)
IF Bytoften
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
Bagsværd BK
LSF
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Bagsværd BK
Oversidder
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:30
Bagsværd BK (2)
Røde Stjerne BK (1)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
17:15
Bagsværd BK
Ejby IF 1968
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:00
Bagsværd BK
Fredensborg BI
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Bagsværd BK
Frederikssund FB
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Bagsværd BK
Herstedøster IC
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Bagsværd BK
Snekkersten IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
Bagsværd BK
Herstedøster IC
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Bagsværd BK
FC Rudersdal (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:45
Bagsværd BK
Brøndbyernes IF
ANN
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
16:15
Bagsværd BK
FC Holte
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Bagsværd BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Bagsværd BK
BK Avarta
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:30
Bagsværd BK
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Bagsværd BK
Nivå-Kokkedal FK
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
15:00
Bagsværd BK
VB 1968
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
16:30
Bagsværd BK
FC Ballerup
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
07. jun
17:15
Bagsværd BK
BSF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:00
Bagsværd BK
Hornbæk IF
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Bagsværd BK
LSF
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:15
Bagsværd BK
Ølstykke FC
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Bagsværd BK
Oversidder
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Bagsværd BK
Ålholm IF
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Bagsværd BK
Slangerup & Omegn IF
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
Bagsværd BK
Hillerød Fodbold
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:45
Bagsværd BK
Allerød Fodbold Klub
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:30
Bagsværd BK (1)
Hareskov IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:30
Bagsværd BK (2)
BSF (2)
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. jun
20:45
Bagsværd BK
IF Bytoften
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. jun
20:30
Bagsværd BK
IF Bytoften
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
14. jun
17:15
Bagsværd BK
Hareskov IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
Bagsværd BK
Greve Fodbold
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Bagsværd BK
Greve Fodbold
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Bagsværd BK
Gladsaxe-Hero BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Bagsværd BK
Hareskov IF (1)
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
Bagsværd BK
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Bagsværd BK
Fredensborg BI
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Bagsværd BK
Oversidder
Serie 5 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. jun
20:15
Bagsværd BK
Oversidder
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|