MENU

M+40 Mester 7M Efterår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
739998 ti
23-08 2022
Kl. 20:30
Skovshoved IF Føroyar Skovshoved I P
4
-
3
740017 on
24-08 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby AB Tårnby Valby Idrætspark
5
-
3
741187
27-08 2022
Kl. 12:00
Hellas Fremad Valby Engdraget
0
-
1
740019
28-08 2022
Kl. 16:00
Prespa Dragør Ryparken Idrætsanlæg
5
-
2
740020 on
31-08 2022
Kl. 19:30
AB Tårnby Prespa Tårnby Stadion
Udehold taberdømt
740041 to
01-09 2022
Kl. 18:00
CSC Skovshoved IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
8
740039 to
01-09 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK Fremad Valby Tingbjerg Idrætspark
5
-
5
740040 to
01-09 2022
Kl. 20:15
Føroyar Hellas Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
740042
03-09 2022
Kl. 15:00
Dragør Frem Dragør Bk
Udehold taberdømt
740045 ma
05-09 2022
Kl. 20:30
Skovshoved IF Dragør Skovshoved I P
4
-
0
740748 on
07-09 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Føroyar Valby Idrætspark
5
-
2
740043 on
07-09 2022
Kl. 19:30
AB Tårnby Brønshøj BK Tårnby Stadion
3
-
4
740044
10-09 2022
Kl. 12:00
Hellas CSC Engdraget
3
-
0
740749
11-09 2022
Kl. 10:00
Prespa Frem Ryparken Idrætsanlæg
6
-
21
740751 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Føroyar AB Tårnby Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
740753 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
CSC Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
740754 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Dragør Hellas Dragør Bk
7
-
2
740750 to
15-09 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK Prespa Tingbjerg Idrætspark
10
-
0
740756
17-09 2022
Kl. 12:00
Hellas Frem Engdraget
3
-
5
740758 on
21-09 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Dragør Valby Idrætspark
6
-
3
740757 to
22-09 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK Føroyar Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
740759
25-09 2022
Kl. 10:00
Prespa Skovshoved IF Ryparken Idrætsanlæg
1
-
6
741091 ti
27-09 2022
Kl. 20:30
Skovshoved IF Hellas Skovshoved I P
3
-
2
741095 on
28-09 2022
Kl. 19:00
Dragør AB Tårnby Dragør Bk
4
-
2
741094 to
29-09 2022
Kl. 18:00
CSC Brønshøj BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
5
741092 to
29-09 2022
Kl. 20:15
Føroyar Prespa Kløvermarkens Idrætsanlæg
741093
01-10 2022
Kl. 11:00
Frem Fremad Valby Valby Idrætspark
6
-
1
739997
01-10 2022
Kl. 12:00
Hellas Brønshøj BK Engdraget
2
-
7
741099 on
05-10 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Skovshoved IF Valby Idrætspark
3
-
5
741096 on
05-10 2022
Kl. 19:30
AB Tårnby Frem Tårnby Stadion
5
-
3
741097 to
06-10 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK Dragør Tingbjerg Idrætspark
6
-
1
741098 to
06-10 2022
Kl. 20:15
Føroyar CSC Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
740752
08-10 2022
Kl. 11:00
Frem Skovshoved IF Valby Idrætspark
4
-
3
741100
09-10 2022
Kl. 10:00
Prespa Hellas Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
741191 on
12-10 2022
Kl. 19:00
Dragør Føroyar Dragør Bk
Udehold taberdømt
741188 to
13-10 2022
Kl. 20:30
Skovshoved IF AB Tårnby Skovshoved I P
4
-
2
741189
15-10 2022
Kl. 12:30
Frem Brønshøj BK Valby Idrætspark
5
-
7
741190
16-10 2022
Kl. 11:15
Prespa CSC Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
739999
22-10 2022
Kl. 11:00
Frem CSC Valby Idrætspark
7
-
6
741206 ma
24-10 2022
Kl. 18:00
CSC Dragør Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
741205 ma
24-10 2022
Kl. 19:15
Fremad Valby Prespa Valby Idrætspark
Udehold taberdømt
741192 on
26-10 2022
Kl. 19:30
AB Tårnby Hellas Tårnby Stadion
3
-
1
741203 to
27-10 2022
Kl. 19:30
Brønshøj BK Skovshoved IF Tingbjerg Idrætspark
2
-
7
741204 to
27-10 2022
Kl. 20:15
Føroyar Frem Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
740755 fr
28-10 2022
Kl. 19:30
AB Tårnby CSC Tårnby Stadion
1
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind