Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
27. apr 2022
18:30
IF Skjold Birkerød (2)
Hareskov IF(1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
GVI (2)
AC Iben (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
Tølløse/Undløse (2)
Sorø Freja (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
Himmelev-Veddelev BK (2)
Vindinge-Tune (2)
HHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
1
FC Hornsherred (2)
4
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
Ishøj IF(2)
FC Bella (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
TGB (2)
0
NAB/EB (2)
1
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
Jyderup BK (2)
1
Kirke Helsinge/Gørlev-Høng/Løve (2)
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
Gørslev IF (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2022
18:30
Dragør (2)
0
VLI (2)
3
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
19:00
Greve Fodbold (1)
2
Albertslund BS 72 (Øst)
7
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
18:00
Vigerslev (1)
2
CBS Sport (KS)
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Oversidder
Herstedøster IC (SS)
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Melby-Liseleje IF(1)
3
Frederikssund IK (SS)
4
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2022
19:00
Vallensbæk IF (SS)
0
NFC/VIF (Øst)
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Hareskov IF(1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
GVI (2)
3
B. 1973, Herlev (1)
5
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Sorø Freja (2)
0
Lynge-Broby IF(SS)
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Vindinge-Tune (2)
Hvalsø IF(1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
FC Hornsherred (2)
2
Brødeskov IF(1)
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
NAB/EB (2)
B 73 Slagelse (SS)
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Kirke Helsinge/Gørlev-Høng/Løve (2)
0
Fårevejle BK (SS)
10
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Gørslev IF (1)
5
Ringsted Pigefodbold (SS)
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
VLI (2)
Skjold (KS)
HHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Espergærde IF(SS)
5
Ølstykke FC (Øst)
3
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold (1)
FC Storebælt (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Husum Bk (Øst)
13
Medicinernes Bk (1)
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
KFUM (KS)
0
ØKF(Øst)
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Svogerslev BK (SS)
0
Fremad Valby (Øst)
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Rødovre (KS)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Virum-Sorgenfri BK (SS)
1
Heimdal (KS)
2
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Roskilde Pigefodbold (SS)
1
HIK (KS)
4
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Hvidovre IF(1)
4
KFB (KS)
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
PI Fodbold (KS)
Nørrebro United (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
11. maj 2022
19:00
Valby (1)
0
Fix (KS)
4
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2022
19:00
Bispebjerg (1)
1
FA 2000 (1)
3
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
FC Hornsherred (2)
NFC/VIF (Øst)
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Hareskov IF(1)
Herstedøster IC (SS)
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Rødovre (KS)
1
Husum Bk (Øst)
2
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
B. 1973, Herlev (1)
1
B 73 Slagelse (SS)
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Hvidovre IF(1)
0
CBS Sport (KS)
4
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
PI Fodbold (KS)
Skjold (KS)
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Gørslev IF (1)
4
Fremad Valby (Øst)
6
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
19:00
Raklev-Kalundborg Pigefodbold (1)
0
Albertslund BS 72 (Øst)
3
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2022
19:00
Hvalsø IF(1)
0
ØKF(Øst)
9
|
|||||||||||||||||||
09. jun 2022
19:00
Fårevejle BK (SS)
0
Espergærde IF(SS)
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2022
19:00
FA 2000 (1)
4
Fix (KS)
0
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2022
19:00
Frederikssund IK (SS)
Heimdal (KS)
UHT
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2022
13:00
Lynge-Broby IF(SS)
2
HIK (KS)
0
|
1. runde uge 17 10 kampe + 42 oversiddere.
2. runde uge 19 26 kampe 52 hold
3. runde uge 22 13 kampe 26 hold. Lodtrækning DBU Sjælland facebook torsdag den 12.5.22 kl. 12.00
Det er muligt efter aftale med modstander at flytte pokalkampe til tidligere samt ugen efter.
De 13 vindere går videre til DBU 1. runde.