MENU

U9 Piger (14) 3 5v5 Efterår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
266495 Kl. 12:15 GVI 1 Hvidovre IF 1
266496 Kl. 12:15 Østerbro IF 1 BK Hekla 1
266497 Kl. 12:40 GVI 1 BK Vestia
266498 Kl. 12:40 BK Hekla 1 FA 2000 1
266499 Kl. 13:05 BK Vestia Østerbro IF 1
266500 Kl. 13:05 FA 2000 1 Hvidovre IF 1
266501 Kl. 13:30 Østerbro IF 1 GVI 1
266502 Kl. 13:30 Hvidovre IF 1 BK Hekla 1
266503 Kl. 13:55 BK Vestia FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
266504 Kl. 12:15 Sundby BK 1 Oversidder
266505 Kl. 12:15 BK Fix 1 BK Union 1
266506 Kl. 12:40 Sundby BK 1 FB
266507 Kl. 12:40 BK Union 1 KFUM 1
266508 Kl. 13:05 FB BK Fix 1
266509 Kl. 13:05 KFUM 1 Oversidder
266510 Kl. 13:30 BK Fix 1 Sundby BK 1
266511 Kl. 13:30 Oversidder BK Union 1
266512 Kl. 13:55 FB KFUM 1
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
266522 Kl. 10:00 BK Vestia Oversidder Bane 3
266523 Kl. 10:00 KFUM 1 BK Fix 1 Bane 3
266524 Kl. 10:25 BK Vestia Hvidovre IF 1 Bane 3
266525 Kl. 10:25 BK Fix 1 Østerbro IF 1 Bane 3
266526 Kl. 10:50 Hvidovre IF 1 KFUM 1 Bane 3
266527 Kl. 10:50 Østerbro IF 1 Oversidder Bane 3
266528 Kl. 11:15 KFUM 1 BK Vestia Bane 3
266529 Kl. 11:15 Oversidder BK Fix 1 Bane 3
266530 Kl. 11:40 Hvidovre IF 1 Østerbro IF 1 Bane 3
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
266513 Kl. 12:15 GVI 1 BK Hekla 1
266514 Kl. 12:15 FB BK Union 1
266515 Kl. 12:40 GVI 1 FA 2000 1
266516 Kl. 12:40 BK Union 1 Sundby BK 1
266517 Kl. 13:05 FA 2000 1 FB
266518 Kl. 13:05 Sundby BK 1 BK Hekla 1
266519 Kl. 13:30 FB GVI 1
266520 Kl. 13:30 BK Hekla 1 BK Union 1
266521 Kl. 13:55 FA 2000 1 Sundby BK 1
Arrangør:
lørdag den. 17-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunst 8A Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
266531 Kl. 10:00 Østerbro IF 1 FB Kunst 8A
266532 Kl. 10:00 KFUM 1 GVI 1 Kunst 8A
266533 Kl. 10:25 Østerbro IF 1 FA 2000 1 Kunst 8A
266534 Kl. 10:25 GVI 1 Oversidder Kunst 8A
266535 Kl. 10:50 FA 2000 1 KFUM 1 Kunst 8A
266536 Kl. 10:50 Oversidder FB Kunst 8A
266537 Kl. 11:15 KFUM 1 Østerbro IF 1 Kunst 8A
266538 Kl. 11:15 FB GVI 1 Kunst 8A
266539 Kl. 11:40 FA 2000 1 Oversidder Kunst 8A
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 8 Artillerivej 190 2300 København S
266540 Kl. 10:00 BK Vestia BK Fix 1 Bane 8
266541 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1 Bane 7
266542 Kl. 10:25 BK Vestia BK Hekla 1 Bane 7
266543 Kl. 10:25 Hvidovre IF 1 BK Union 1 Bane 8
266544 Kl. 10:50 BK Hekla 1 Sundby BK 1 Bane 8
266545 Kl. 10:50 BK Union 1 BK Fix 1 Bane 7
266546 Kl. 11:15 Sundby BK 1 BK Vestia Bane 7
266547 Kl. 11:15 BK Fix 1 Hvidovre IF 1 Bane 8
266548 Kl. 11:40 BK Hekla 1 BK Union 1 Bane 7
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
266558 Kl. 10:00 Oversidder Hvidovre IF 1 1
266559 Kl. 10:00 FB BK Vestia 1
266560 Kl. 10:25 Oversidder BK Hekla 1 1
266561 Kl. 10:25 BK Vestia BK Fix 1 1
266562 Kl. 10:50 BK Hekla 1 FB 1
266563 Kl. 10:50 BK Fix 1 Hvidovre IF 1 1
266564 Kl. 11:15 FB Oversidder 1
266565 Kl. 11:15 Hvidovre IF 1 BK Vestia 1
266566 Kl. 11:40 BK Hekla 1 BK Fix 1 1
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
266549 Kl. 10:00 GVI 1 BK Union 1
266550 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Østerbro IF 1
266551 Kl. 10:25 GVI 1 KFUM 1
266552 Kl. 10:25 Østerbro IF 1 FA 2000 1
266553 Kl. 10:50 KFUM 1 Sundby BK 1
266554 Kl. 10:50 FA 2000 1 BK Union 1
266555 Kl. 11:15 Sundby BK 1 GVI 1
266556 Kl. 11:15 BK Union 1 Østerbro IF 1
266557 Kl. 11:40 KFUM 1 FA 2000 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
266567 Kl. 12:15 GVI 1 Hvidovre IF 1
266568 Kl. 12:15 BK Fix 1 FB
266569 Kl. 12:40 GVI 1 FA 2000 1
266570 Kl. 12:40 FB Sundby BK 1
266571 Kl. 13:05 FA 2000 1 BK Fix 1
266572 Kl. 13:05 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1
266573 Kl. 13:30 BK Fix 1 GVI 1
266574 Kl. 13:30 Hvidovre IF 1 FB
266575 Kl. 13:55 FA 2000 1 Sundby BK 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
266576 Kl. 10:00 BK Vestia BK Union 1
266577 Kl. 10:00 BK Hekla 1 KFUM 1
266578 Kl. 10:25 BK Vestia Østerbro IF 1
266581 Kl. 10:25 KFUM 1 Oversidder
266583 Kl. 10:50 Østerbro IF 1 BK Hekla 1
266588 Kl. 10:50 Oversidder BK Union 1
266589 Kl. 11:15 BK Hekla 1 BK Vestia
266590 Kl. 11:15 BK Union 1 KFUM 1
266591 Kl. 11:40 Østerbro IF 1 Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind