MENU

U10 Piger (12) 5v5 2 Forår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
199053 Kl. 12:00 BK Fix 1 B93
199119 Kl. 12:00 FB 2 Oversidder
199120 Kl. 12:25 BK Fix 1 HIK 1
199121 Kl. 12:25 Oversidder Oversidder
199143 Kl. 12:50 HIK 1 FB 2
199144 Kl. 12:50 Oversidder B93
202534 Kl. 13:15 FB 2 BK Fix 1
202698 Kl. 13:15 B93 Oversidder
202699 Kl. 13:40 HIK 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
194284 Kl. 10:00 BK Union 1 Østerbro IF 1
194285 Kl. 10:00 FC Damsø 2 BK Hekla 1
199028 Kl. 10:25 BK Union 1 BK Skjold 1
199029 Kl. 10:25 BK Hekla 1 FC Damsø 3
199030 Kl. 10:50 BK Skjold 1 FC Damsø 2
199044 Kl. 10:50 FC Damsø 3 Østerbro IF 1
199046 Kl. 11:15 FC Damsø 2 BK Union 1
199048 Kl. 11:15 Østerbro IF 1 BK Hekla 1
199052 Kl. 11:40 BK Skjold 1 FC Damsø 3
Arrangør:
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
208631 Kl. 14:30 BK Skjold 1 B93
208632 Kl. 14:30 Oversidder FB 2
208682 Kl. 14:55 BK Skjold 1 Østerbro IF 1
208942 Kl. 14:55 FB 2 FC Damsø 2
208943 Kl. 15:20 Østerbro IF 1 Oversidder
208944 Kl. 15:20 FC Damsø 2 B93
208945 Kl. 15:45 Oversidder BK Skjold 1
208946 Kl. 15:45 B93 FB 2
208985 Kl. 16:10 Østerbro IF 1 FC Damsø 2
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Hekla Park 1 Artillerivej 190 2300 København S
202700 Kl. 12:15 BK Union 1 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
1
202701 Kl. 12:15 HIK 1 Oversidder
202702 Kl. 12:40 BK Union 1 FC Damsø 3
202703 Kl. 12:40 Oversidder BK Fix 1
202704 Kl. 13:05 FC Damsø 3 HIK 1
202717 Kl. 13:05 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
BK Hekla 1 1
203758 Kl. 13:30 HIK 1 BK Union 1
208592 Kl. 13:30 BK Hekla 1 Oversidder
208616 Kl. 13:55 FC Damsø 3 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Stadionbanen Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
208986 Kl. 11:00 FC Damsø 2 HIK 1 Stadionbanen
208987 Kl. 11:00 Oversidder BK Union 1 Stadionbanen
209072 Kl. 11:25 FC Damsø 2 FC Damsø 3 Stadionbanen
209073 Kl. 11:25 BK Union 1 B93 Stadionbanen
209074 Kl. 11:50 FC Damsø 3 Oversidder Stadionbanen
209076 Kl. 11:50 B93 HIK 1 Stadionbanen
209077 Kl. 12:15 Oversidder FC Damsø 2 Stadionbanen
209078 Kl. 12:15 HIK 1 BK Union 1 Stadionbanen
209079 Kl. 12:40 FC Damsø 3 B93 Stadionbanen
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Hekla Park Bane 5 Artillerivej 190 2300 København S
209080 Kl. 10:00 BK Skjold 1 FB 2 Bane 5
209081 Kl. 10:00 BK Fix 1 Østerbro IF 1 Bane 6
209082 Kl. 10:25 BK Skjold 1 BK Hekla 1 Bane 5
209083 Kl. 10:25 Østerbro IF 1 Oversidder Bane 6
209084 Kl. 10:50 BK Hekla 1 BK Fix 1 Bane 5
209085 Kl. 10:50 Oversidder FB 2 Bane 6
209086 Kl. 11:15 BK Fix 1 BK Skjold 1 Bane 5
209087 Kl. 11:15 FB 2 Østerbro IF 1 Bane 6
173992 Kl. 11:40 BK Hekla 1 Oversidder Bane 5
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
213460 Kl. 10:00 B93 Østerbro IF 1
213488 Kl. 10:00 HIK 1 BK Skjold 1
210544 Kl. 10:25 B93 BK Hekla 1
210545 Kl. 10:25 BK Skjold 1 FB 2
210548 Kl. 10:50 BK Hekla 1 HIK 1
215637 Kl. 10:50 FB 2 Østerbro IF 1
215639 Kl. 11:15 HIK 1 B93
231075 Kl. 11:15 Østerbro IF 1 BK Skjold 1
232423 Kl. 11:40 BK Hekla 1 FB 2
Arrangør:
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
173993 Kl. 10:00 BK Union 1 Oversidder
173994 Kl. 10:00 BK Fix 1 FC Damsø 2
213452 Kl. 10:25 BK Union 1 Oversidder
213453 Kl. 10:25 FC Damsø 2 FC Damsø 3
213454 Kl. 10:50 Oversidder BK Fix 1
213456 Kl. 10:50 FC Damsø 3 Oversidder
213457 Kl. 11:15 BK Fix 1 BK Union 1
213458 Kl. 11:15 Oversidder FC Damsø 2
213459 Kl. 11:40 Oversidder FC Damsø 3
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Genforeningspladsen 1 Genforeningspladsen 53 2400 København NV
246336 Kl. 14:30 BK Union 1 Østerbro IF 1 1
246338 Kl. 14:30 FB 2 HIK 1 1
246339 Kl. 14:55 BK Union 1 FC Damsø 3 1
246340 Kl. 14:55 HIK 1 BK Fix 1 1
246341 Kl. 15:20 FC Damsø 3 FB 2 1
250878 Kl. 15:20 BK Fix 1 Østerbro IF 1 1
249851 Kl. 15:45 FB 2 BK Union 1 1
249852 Kl. 15:45 Østerbro IF 1 HIK 1 1
249853 Kl. 16:10 FC Damsø 3 BK Fix 1 1
Arrangør:
lørdag den. 18-06 2022
Spillested:
Grøndal Multicenter 1 Hvidkildevej 64 2400 København NV
249854 Kl. 14:30 BK Skjold 1 Oversidder 1
249855 Kl. 14:30 BK Hekla 1 Oversidder 1
250402 Kl. 14:55 BK Skjold 1 FC Damsø 2 1
250403 Kl. 14:55 Oversidder B93 1
250404 Kl. 15:20 FC Damsø 2 BK Hekla 1 1
250405 Kl. 15:20 B93 Oversidder 1
250406 Kl. 15:45 BK Hekla 1 BK Skjold 1 1
250407 Kl. 15:45 Oversidder Oversidder 1
292498 Kl. 16:10 FC Damsø 2 B93 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind