|
707386
|
sø27-03 2022
|
13:15
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
707381
|
to31-03 2022
|
19:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
|
706878
|
lø02-04 2022
|
10:00
|
|
|
Rødovre Stadion Kunst
|
|
|
|
|
707380
|
lø02-04 2022
|
16:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
706879
|
sø03-04 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
707388
|
sø10-04 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
|
707389
|
sø10-04 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HHT
|
|
|
707404
|
to14-04 2022
|
10:00
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
707395
|
ma18-04 2022
|
12:00
|
|
|
Rødovre Stadion Kunst
|
UHT
|
|
|
707403
|
ma18-04 2022
|
14:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
707406
|
on20-04 2022
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
707412
|
lø23-04 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
707407
|
sø24-04 2022
|
12:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
707405
|
ma25-04 2022
|
18:30
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
707410
|
ti26-04 2022
|
17:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
707385
|
on27-04 2022
|
20:15
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
707409
|
ma02-05 2022
|
18:30
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
707417
|
on04-05 2022
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
707416
|
lø07-05 2022
|
10:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
707413
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
707419
|
sø08-05 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
707387
|
ma09-05 2022
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
725759
|
lø14-05 2022
|
10:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
725757
|
sø15-05 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
735512
|
on18-05 2022
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
735689
|
sø22-05 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
736561
|
sø22-05 2022
|
16:00
|
|
|
HIK
|
|
|
|
726809
|
sø22-05 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
735690
|
ti24-05 2022
|
18:30
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
725758
|
on25-05 2022
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
HMH
|
|
|
707390
|
on25-05 2022
|
18:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
707393
|
sø29-05 2022
|
14:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
739128
|
ma30-05 2022
|
18:30
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
707418
|
to02-06 2022
|
18:30
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
736658
|
lø04-06 2022
|
10:00
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
739127
|
lø04-06 2022
|
16:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
736659
|
sø05-06 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
725992
|
on08-06 2022
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
726799
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
739131
|
ma13-06 2022
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
739134
|
on15-06 2022
|
19:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
739137
|
to16-06 2022
|
18:30
|
|
|
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
|
|
|
|
739135
|
sø19-06 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
739138
|
sø19-06 2022
|
12:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
739133
|
sø19-06 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
Det bedste oprykningsberettigede hold rykker op i Kvindeserie Øst.
Nedrykning:
Nr. 10 rykker ned.
Nedrykning forøges med det antal DBU København-hold, der rykker ned fra Kvindeserie Øst efter foråret 2022.