|
703112
|
on30-03 2022
|
19:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
703100
|
lø02-04 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
703096
|
sø03-04 2022
|
12:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
703102
|
sø03-04 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
703110
|
sø03-04 2022
|
16:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
703117
|
fr08-04 2022
|
18:15
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
|
703115
|
lø09-04 2022
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
703114
|
sø10-04 2022
|
10:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
703116
|
sø10-04 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
703113
|
sø10-04 2022
|
16:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
|
703132
|
sø17-04 2022
|
14:00
|
|
|
Grøndal Multicenter
|
HHT
|
|
|
703133
|
sø17-04 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
703159
|
ma18-04 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
703160
|
ma18-04 2022
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
703171
|
to21-04 2022
|
20:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
703165
|
lø23-04 2022
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
703166
|
lø23-04 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
703167
|
sø24-04 2022
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
703162
|
sø01-05 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
703172
|
sø08-05 2022
|
14:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
703175
|
sø08-05 2022
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
UHT
|
|
|
703177
|
sø08-05 2022
|
14:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
703176
|
sø08-05 2022
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
703174
|
sø08-05 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
703190
|
fr20-05 2022
|
18:15
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
703180
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
703179
|
lø21-05 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
UHT
|
|
|
703185
|
sø22-05 2022
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
703188
|
sø22-05 2022
|
16:00
|
|
|
|
|
|
|
703195
|
lø28-05 2022
|
16:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
703193
|
sø29-05 2022
|
12:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
704077
|
sø29-05 2022
|
14:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
UHT
|
|
|
703194
|
sø29-05 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
704067
|
sø29-05 2022
|
16:00
|
|
|
Gadelandet
|
|
|
|
704173
|
fr03-06 2022
|
18:15
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
|
|
|
704111
|
lø04-06 2022
|
12:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
704127
|
sø05-06 2022
|
14:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
704078
|
sø05-06 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
704126
|
sø05-06 2022
|
16:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
703161
|
fr17-06 2022
|
19:30
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
704175
|
sø19-06 2022
|
14:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
704196
|
sø19-06 2022
|
14:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
706875
|
sø19-06 2022
|
16:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
UHT
|
|
|
706876
|
sø19-06 2022
|
16:00
|
|
|
|
|
|
|
704174
|
sø19-06 2022
|
16:00
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
De 27 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 2 - 9 rykker op.
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.