MENU
GRÆSBANERNE PÅ AMAGER ER ÅBNE FOR KAMP OG TRÆNING I WEEKENDEN

U8 Drenge (14) 5v5 1 Efterår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Tårnby Stadion Bane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
503236 Kl. 12:30 BK Fix 1 AB Tårnby 1 Bane 1
503238 Kl. 12:30 BK Hellas 1 Oversidder Bane 1
503239 Kl. 12:30 Tårnby FF 1 Vanløse IF 1 Bane 1
503240 Kl. 12:30 KB 2 Oversidder Bane 1
503241 Kl. 12:50 BK Hellas 1 BK Fix 1 Bane 1
503243 Kl. 12:50 AB Tårnby 1 Oversidder Bane 1
503244 Kl. 12:50 KB 2 Tårnby FF 1 Bane 1
503252 Kl. 12:50 Vanløse IF 1 Oversidder Bane 1
503256 Kl. 13:10 BK Fix 1 Oversidder Bane 1
503259 Kl. 13:10 AB Tårnby 1 BK Hellas 1 Bane 1
503260 Kl. 13:10 Tårnby FF 1 Oversidder Bane 1
503262 Kl. 13:10 Vanløse IF 1 KB 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Bane 1 Raffinaderivej 3 2300 København S
489324 Kl. 12:30 GFA 2
!
NB: GFA 2 er taberdømt
BK Skjold 1 Bane 1
493349 Kl. 12:30 Ørestad IF 1 B.1908 1
493362 Kl. 12:30 Oversidder Østerbro IF 1
493424 Kl. 12:30 Sundby BK 1 FA 2000 2
493425 Kl. 12:50 Ørestad IF 1 GFA 2
!
NB: GFA 2 er taberdømt
Bane 1
493426 Kl. 12:50 BK Skjold 1 B.1908 1
493427 Kl. 12:50 Sundby BK 1 Oversidder
493428 Kl. 12:50 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
FA 2000 2 Bane 1
493430 Kl. 13:10 GFA 2
!
NB: GFA 2 er taberdømt
B.1908 1 Bane 1
503232 Kl. 13:10 BK Skjold 1 Ørestad IF 1
503234 Kl. 13:10 Oversidder FA 2000 2
503235 Kl. 13:10 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Sundby BK 1 Bane 1
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
517980 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 FA 2000 2
517981 Kl. 10:00 AB Tårnby 1 Vanløse IF 1
519542 Kl. 10:00 B.1908 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 1
519543 Kl. 10:00 BK Fix 1 KB 2
519544 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 Ørestad IF 1
519545 Kl. 10:20 FA 2000 2 Vanløse IF 1
519546 Kl. 10:20 BK Fix 1 B.1908 1
519547 Kl. 10:20 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
KB 2 Bane 1
519548 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 Vanløse IF 1
519550 Kl. 10:40 FA 2000 2 AB Tårnby 1
519551 Kl. 10:40 B.1908 1 KB 2
519553 Kl. 10:40 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
BK Fix 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
509392 Kl. 12:30 GFA 2 Oversidder
509398 Kl. 12:30 Oversidder Tårnby FF 1
509399 Kl. 12:30 BK Skjold 1 Sundby BK 1
509434 Kl. 12:30 BK Hellas 1 Oversidder
517740 Kl. 12:50 Oversidder GFA 2
517871 Kl. 12:50 Oversidder Tårnby FF 1
517872 Kl. 12:50 BK Hellas 1 BK Skjold 1
517873 Kl. 12:50 Sundby BK 1 Oversidder
517976 Kl. 13:10 GFA 2
!
NB: GFA 2 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
517977 Kl. 13:10 Oversidder Oversidder
517978 Kl. 13:10 BK Skjold 1 Oversidder
517979 Kl. 13:10 Sundby BK 1 BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Tårnby Stadion Bane 1 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
519555 Kl. 11:15 BK Skjold 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 1
519556 Kl. 11:15 Oversidder Vanløse IF 1
519557 Kl. 11:15 B.1908 1 Sundby BK 1
519572 Kl. 11:15 AB Tårnby 1 Tårnby FF 1
519573 Kl. 11:35 Oversidder BK Skjold 1
519873 Kl. 11:35 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Vanløse IF 1 Bane 1
519875 Kl. 11:35 AB Tårnby 1 B.1908 1
519877 Kl. 11:35 Sundby BK 1 Tårnby FF 1
519935 Kl. 11:55 BK Skjold 1 Vanløse IF 1
519949 Kl. 11:55 Østerbro IF 1 Oversidder
519951 Kl. 11:55 B.1908 1 Tårnby FF 1
519953 Kl. 11:55 Sundby BK 1 AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Bane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
519955 Kl. 10:00 GFA 2 FA 2000 2 Bane 1
519957 Kl. 10:00 BK Hellas 1 KB 2
519958 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 Oversidder
519962 Kl. 10:00 BK Fix 1 Oversidder
520490 Kl. 10:20 BK Hellas 1 GFA 2
520492 Kl. 10:20 FA 2000 2 KB 2
520493 Kl. 10:20 BK Fix 1 Ørestad IF 1
520498 Kl. 10:20 Oversidder Oversidder
520499 Kl. 10:40 GFA 2 KB 2
520500 Kl. 10:40 FA 2000 2 BK Hellas 1
520502 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 Oversidder
520503 Kl. 10:40 Oversidder BK Fix 1
Arrangør:
lørdag den. 25-09 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
520653 Kl. 15:00 GFA 2
!
NB: GFA 2 er taberdømt
Østerbro IF 1 Bane 1
520684 Kl. 15:00 AB Tårnby 1 Oversidder
520686 Kl. 15:00 B.1908 1 Oversidder
520718 Kl. 15:00 BK Hellas 1 Vanløse IF 1
520724 Kl. 15:20 AB Tårnby 1 GFA 2
!
NB: GFA 2 er taberdømt
Bane 1
520727 Kl. 15:20 Østerbro IF 1 Oversidder
521253 Kl. 15:20 BK Hellas 1 B.1908 1
521254 Kl. 15:20 Oversidder Vanløse IF 1
521255 Kl. 15:40 GFA 2 Oversidder
521256 Kl. 15:40 Østerbro IF 1 AB Tårnby 1
521257 Kl. 15:40 B.1908 1 Vanløse IF 1
521258 Kl. 15:40 Oversidder BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
520504 Kl. 15:00 Ørestad IF 1 Sundby BK 1
520511 Kl. 15:00 Oversidder KB 2
520512 Kl. 15:00 BK Skjold 1 FA 2000 2
520513 Kl. 15:00 BK Fix 1 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Bane 1
520515 Kl. 15:20 Oversidder Ørestad IF 1
520516 Kl. 15:20 Sundby BK 1 KB 2
520519 Kl. 15:20 BK Fix 1 BK Skjold 1
520521 Kl. 15:20 FA 2000 2 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Bane 1
520524 Kl. 15:40 Ørestad IF 1 KB 2
520525 Kl. 15:40 Sundby BK 1 Oversidder
520537 Kl. 15:40 BK Skjold 1 Tårnby FF 1
!
NB: Tårnby FF 1 er taberdømt
Bane 1
520568 Kl. 15:40 FA 2000 2 BK Fix 1
Arrangør:
lørdag den. 09-10 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
156766 Kl. 10:00 GFA 2 Sundby BK 1
156767 Kl. 10:00 BK Fix 1 Vanløse IF 1
156814 Kl. 10:00 Ørestad IF 1 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Bane 1
156815 Kl. 10:00 BK Hellas 1 Tårnby FF 1
156816 Kl. 10:20 BK Fix 1 GFA 2
156817 Kl. 10:20 Sundby BK 1 Vanløse IF 1
156847 Kl. 10:20 BK Hellas 1 Ørestad IF 1
521506 Kl. 10:20 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
Tårnby FF 1 Bane 1
521566 Kl. 10:40 GFA 2 Vanløse IF 1
521569 Kl. 10:40 Sundby BK 1 BK Fix 1
521583 Kl. 10:40 Ørestad IF 1 Tårnby FF 1
521595 Kl. 10:40 Østerbro IF 1
!
NB: Østerbro IF 1 er taberdømt
BK Hellas 1 Bane 1
lørdag den. 09-10 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
155736 Kl. 15:00 B.1908 1 FA 2000 2
155737 Kl. 15:00 Oversidder Oversidder
155795 Kl. 15:00 BK Skjold 1 Oversidder
156459 Kl. 15:00 AB Tårnby 1 KB 2
156460 Kl. 15:20 Oversidder B.1908 1
156461 Kl. 15:20 FA 2000 2 Oversidder
156699 Kl. 15:20 AB Tårnby 1 BK Skjold 1
156700 Kl. 15:20 Oversidder KB 2
156701 Kl. 15:40 B.1908 1 Oversidder
156703 Kl. 15:40 FA 2000 2 Oversidder
156704 Kl. 15:40 BK Skjold 1 KB 2
156765 Kl. 15:40 Oversidder AB Tårnby 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind