MENU

Serie 4, P13/16 Efterår, P13 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
805725
22-08 2021
Kl. 12:00
B.93 8 Østerbro IF 4 B 93 Svanemølleanlæg.
5 - 0
805709
ti
24-08 2021
Kl. 18:00
CSC 2 Amalie 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 3
805707 on
25-08 2021
Kl. 20:30
FA 2000 7 Skjold 6 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 4
805726 fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF 4 FB 11 Fælledparken
1 - 9
806109
28-08 2021
Kl. 14:00
VLI 2 B.93 8 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
806102
29-08 2021
Kl. 10:00
FB 12 CSC 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
805727
29-08 2021
Kl. 12:00
Skjold 6 Nørrebro United 2 Fælledparken
2 - 5
805855
29-08 2021
Kl. 16:00
Amalie 2 FA 2000 7 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6 - 1
809691
ti
31-08 2021
Kl. 17:30
CSC 2 Østerbro IF 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 1
809595
ti
31-08 2021
Kl. 20:30
FA 2000 9 Vestia 3 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
809693
04-09 2021
Kl. 16:00
B.93 8 FA 2000 9 Valby IP, tribunen
1 - 1
809686
05-09 2021
Kl. 10:00
FA 2000 7 FB 12 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
809689
05-09 2021
Kl. 16:00
Nørrebro United 2 Vestia 3 Kunst, Mimersparken
2 - 2
809692
05-09 2021
Kl. 16:00
FB 11 VLI 2 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 0
822295 fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Østerbro IF 4 FA 2000 7 Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

824533
11-09 2021
Kl. 10:00
VLI 2 CSC 2 Kunst, Jens Jessens Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

822304
12-09 2021
Kl. 10:00
FB 12 Skjold 6 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
824534
12-09 2021
Kl. 12:00
FA 2000 9 FB 11 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 5
822299
12-09 2021
Kl. 16:00
Vestia 3 B.93 8 Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 3
822302
12-09 2021
Kl. 16:00
Amalie 2 Nørrebro United 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5 - 0
829460
ti
14-09 2021
Kl. 17:45
CSC 2 FA 2000 9 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4 - 0
831643 ti
14-09 2021
Kl. 20:15
Amalie 2 VLI 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 2
829459
19-09 2021
Kl. 10:00
Skjold 6 Østerbro IF 4 Kunst, Fælledparken
UHT

Udehold taberdømt

829457
19-09 2021
Kl. 10:00
FA 2000 7 VLI 2 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 1
829458
19-09 2021
Kl. 16:00
Nørrebro United 2 B.93 8 Kunst, Mimersparken
UHHT
829461
19-09 2021
Kl. 16:00
Amalie 2 FB 12 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

829462
19-09 2021
Kl. 16:00
FB 11 Vestia 3 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
831596 to
23-09 2021
Kl. 20:30
B.93 8 FB 11 B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 1
829463
26-09 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF 4 Amalie 2 Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

831595
26-09 2021
Kl. 10:00
FB 12 Nørrebro United 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
831636
26-09 2021
Kl. 12:00
FA 2000 9 FA 2000 7 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
831594
26-09 2021
Kl. 16:00
Vestia 3 CSC 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 1
831634 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
VLI 2 Skjold 6 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 0
831641
ti
28-09 2021
Kl. 17:30
CSC 2 B.93 8 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6 - 0
831637
03-10 2021
Kl. 10:00
FA 2000 7 Vestia 3 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
831644
03-10 2021
Kl. 10:00
FB 12 Østerbro IF 4 Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

831640
03-10 2021
Kl. 12:00
Skjold 6 FA 2000 9 Fælledparken
4 - 2
831639
03-10 2021
Kl. 16:00
Nørrebro United 2 FB 11 Kunst, Mimersparken
0 - 4
832005 to
07-10 2021
Kl. 20:30
B.93 8 FA 2000 7 B 93 Svanemølleanlæg.
2 - 0
831965
10-10 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF 4 Nørrebro United 2 Kunst, Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

831966
10-10 2021
Kl. 16:00
Vestia 3 Skjold 6 Bavnehøj Idrætsanlæg
10 - 1
831968
10-10 2021
Kl. 16:00
FB 11 CSC 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
832006 ma
11-10 2021
Kl. 19:30
VLI 2 FB 12 Frederiksberg IP, kunst
2 - 2
832008
on
13-10 2021
Kl. 20:20
FA 2000 9 Amalie 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
832009
17-10 2021
Kl. 10:00
Østerbro IF 4 VLI 2 Kunst, Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

832011
17-10 2021
Kl. 10:00
FA 2000 7 FB 11 Kunst, Jens Jessens Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

832377
17-10 2021
Kl. 10:00
FB 12 FA 2000 9 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 4
832013
17-10 2021
Kl. 14:00
CSC 2 Nørrebro United 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

832376
17-10 2021
Kl. 16:00
Amalie 2 Vestia 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 1
832092 on
20-10 2021
Kl. 18:15
Skjold 6 B.93 8 Ryparken Idrætsanlæg
1 - 5
809690 fr
22-10 2021
Kl. 18:00
Skjold 6 Amalie 2 Ryparken Idrætsanlæg
2 - 0
805716
24-10 2021
Kl. 10:00
FB 11 FB 12 Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 1
805708
24-10 2021
Kl. 14:00
Nørrebro United 2 FA 2000 9 Kunst, Mimersparken
2 - 3
805342 ti
26-10 2021
Kl. 20:00
Vestia 3 VLI 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
3 - 1
837167 to
28-10 2021
Kl. 20:30
B.93 8 Amalie 2 B 93 Svanemølleanlæg.
837170
31-10 2021
Kl. 12:00
FA 2000 9 Østerbro IF 4 Kunst, Jens Jessens Vej
UHT

Udehold taberdømt

837090
31-10 2021
Kl. 14:00
Nørrebro United 2 VLI 2 Kunst, Mimersparken
837150
31-10 2021
Kl. 16:00
FB 11 Skjold 6 Kunst, Jens Jessens Vej
832378
31-10 2021
Kl. 16:00
Vestia 3 FB 12 Bavnehøj Idrætsanlæg
837145 ti
02-11 2021
Kl. 20:30
CSC 2 FA 2000 7 Kunstbane 2, Kløvermarken
837171
06-11 2021
Kl. 12:00
Østerbro IF 4 Vestia 3 Kunst, Fælledparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

838341
06-11 2021
Kl. 12:00
FA 2000 7 Nørrebro United 2 Kunst, Jens Jessens Vej
838342
06-11 2021
Kl. 12:00
Skjold 6 CSC 2 Fælledparken
838347
06-11 2021
Kl. 12:00
FB 11 Amalie 2 Kunst, Jens Jessens Vej
838348
06-11 2021
Kl. 12:00
FB 12 B.93 8 Kunst, Jens Jessens Vej
838349
06-11 2021
Kl. 12:00
VLI 2 FA 2000 9 Kunst, Jens Jessens Vej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De otte bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 13 - 16 rykker op. 

Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i puljen 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 

Log ind