Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. aug 2021
18:00
CIK 2
4
Heimdal 2
8
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
14:00
ØKF 2
1
Jægersborg 4
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2021
14:00
Fremad Valby 3
2
HB 5
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. aug 2021
20:00
Sundby 2
4
Union 2
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:00
HB 5
4
FB 6
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
18:00
Østerbro IF 3
1
Fremad Valby 3
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2021
19:45
FB 9
Sundby 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
14:00
Union 2
3
ØKF 2
0
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
Jægersborg 4
8
CIK 2
0
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
12:00
Heimdal 2
0
Hvidovre IF 3
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2021
18:00
CIK 2
2
Hvidovre IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
Sundby 2
2
HB 5
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
12:00
Jægersborg 4
1
Union 2
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
FB 6
0
Østerbro IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
Fremad Valby 3
4
Heimdal 2
4
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2021
14:00
ØKF 2
2
FB 9
0
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:00
HB 5
2
ØKF 2
0
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2021
18:00
Østerbro IF 3
1
Sundby 2
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
12:00
FB 9
3
Jægersborg 4
6
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
Union 2
5
CIK 2
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
10:00
Heimdal 2
FB 6
UHT
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:00
ØKF 2
2
Østerbro IF 3
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
14:00
Union 2
1
FB 9
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
12:00
Jægersborg 4
1
HB 5
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2021
14:00
FB 6
3
Hvidovre IF 3
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
18:00
CIK 2
2
Fremad Valby 3
2
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2021
20:15
Sundby 2
3
Heimdal 2
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
18:00
HB 5
3
Union 2
2
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2021
19:45
FB 9
5
CIK 2
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Østerbro IF 3
1
Jægersborg 4
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
12:00
Heimdal 2
1
ØKF 2
1
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
14:00
Hvidovre IF 3
Sundby 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2021
14:00
Fremad Valby 3
FB 6
HHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
12:00
FB 9
1
HB 5
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
Union 2
3
Østerbro IF 3
3
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
12:00
Jægersborg 4
1
Heimdal 2
2
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2021
14:00
ØKF 2
0
Hvidovre IF 3
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2021
20:15
Sundby 2
6
Fremad Valby 3
2
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2021
18:00
HB 5
4
CIK 2
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
14:00
Østerbro IF 3
1
FB 9
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
12:00
Heimdal 2
1
Union 2
5
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
Hvidovre IF 3
4
Jægersborg 4
1
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
FB 6
1
Sundby 2
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2021
14:00
Fremad Valby 3
5
ØKF 2
1
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2021
18:45
CIK 2
1
FB 6
1
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
10:00
CIK 2
2
Sundby 2
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
14:00
Union 2
2
Hvidovre IF 3
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
16:00
HB 5
4
Østerbro IF 3
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
12:00
FB 9
4
Heimdal 2
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
14:00
ØKF 2
5
FB 6
0
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2021
14:00
Jægersborg 4
2
Fremad Valby 3
2
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2021
20:30
Hvidovre IF 3
1
Fremad Valby 3
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
12:00
FB 6
0
FB 9
3
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
14:00
Hvidovre IF 3
2
Østerbro IF 3
3
|
|||||||||||||||||||
29. okt 2021
19:15
CIK 2
2
Østerbro IF 3
8
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
12:00
Sundby 2
ØKF 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
10:00
Heimdal 2
1
HB 5
2
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
12:45
Hvidovre IF 3
4
FB 9
1
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:00
FB 6
1
Jægersborg 4
5
|
|||||||||||||||||||
31. okt 2021
14:00
Fremad Valby 3
2
Union 2
0
|
|||||||||||||||||||
05. nov 2021
19:00
Sundby 2
Jægersborg 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
13:30
Hvidovre IF 3
2
HB 5
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
16:00
ØKF 2
CIK 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
16:00
Union 2
3
FB 6
0
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
16:00
FB 9
0
Fremad Valby 3
2
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
16:00
Østerbro IF 3
1
Heimdal 2
5
|
De seks bedste oprykningsberettigede hold på tværs af pulje 8 til og med 11 rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Nr. 11 og 12 i både pulje 8, 9, 10 og 11 rykker ned