MENU

U15 Drenge 4 (07) Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
856026 fr
20-08 2021
Kl. 18:00
FB 2 GVI 3 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 4
856025
22-08 2021
Kl. 12:00
Hvidovre IF 3 CIK Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 7
856023
22-08 2021
Kl. 12:00
FA 2000 4 HIK 3 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 3
856024 on
25-08 2021
Kl. 18:00
B 1908 3 B93 5 Sundby Idrætspark
0 - 2
856034
28-08 2021
Kl. 10:00
CIK FA 2000 4 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5 - 3
856029
29-08 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 B 1903 2 Tårnby Stadion
5 - 2
856031
29-08 2021
Kl. 10:00
GVI 3 B 1908 3 GVI. Nymosen
UHT

Udehold taberdømt

856032
29-08 2021
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 FB 2 Sundby Idrætspark
3 - 1
856033
29-08 2021
Kl. 12:00
HIK 3 Fix 2 HIK
1 - 6
856028
on
01-09 2021
Kl. 18:00
Fix 2 AB Tårnby 3 Gadelandet
5 - 1
269904
fr
03-09 2021
Kl. 17:00
FB 2 AB Tårnby 3 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
870044
04-09 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 FA 2000 4 Hvidovre IF's baner
3 - 0
856035
05-09 2021
Kl. 10:00
B 1908 3 Fremad Amager 2 Sundby Idrætspark
3 - 8
269906
05-09 2021
Kl. 10:00
B 1903 2 HIK 3 B1903
0 - 5
870085
05-09 2021
Kl. 16:00
GVI 3 B93 5 GVI. Nymosen
2 - 4
269908
05-09 2021
Kl. 17:00
Fix 2 CIK Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
6 - 1
933047
11-09 2021
Kl. 10:00
CIK B 1903 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
8 - 1
269909
12-09 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 B 1908 3 Tårnby Stadion
1 - 8
269911
12-09 2021
Kl. 10:00
GVI 3 Hvidovre IF 3 GVI. Nymosen
3 - 3
269912
12-09 2021
Kl. 14:00
Fremad Amager 2 B93 5 Sundby Idrætspark
3 - 6
269910
12-09 2021
Kl. 14:00
FA 2000 4 Fix 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 10
269919
ti
14-09 2021
Kl. 18:45
HIK 3 FB 2 Gentofte Sportspark
2 - 1
856027
18-09 2021
Kl. 10:00
B 1903 2 Fremad Amager 2 B1903
6 - 1
933049
18-09 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 Fix 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 5
376878
18-09 2021
Kl. 14:00
B93 5 AB Tårnby 3 B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 9
376879
19-09 2021
Kl. 10:00
FB 2 CIK Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 0
376882
19-09 2021
Kl. 10:00
GVI 3 Fremad Amager 2 GVI. Nymosen
0 - 13
226118
19-09 2021
Kl. 10:00
B 1903 2 FA 2000 4 B1903
2 - 3
933048
19-09 2021
Kl. 10:00
B 1908 3 HIK 3 Sundby Idrætspark
6 - 2
393517
on
22-09 2021
Kl. 17:45
Fix 2 B 1903 2 Gadelandet
7 - 0
396212
25-09 2021
Kl. 10:00
CIK B 1908 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6 - 0
393480
26-09 2021
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 Hvidovre IF 3 Sundby Idrætspark
3 - 1
995041
26-09 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 GVI 3 Tårnby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

996072
26-09 2021
Kl. 10:00
FA 2000 4 FB 2 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 4
396210 ma
27-09 2021
Kl. 18:30
HIK 3 B93 5 Gentofte Sportspark
15 - 0
404582
fr
01-10 2021
Kl. 18:15
FB 2 Fix 2 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 1
396230
02-10 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 B 1903 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 3
404583
03-10 2021
Kl. 10:00
GVI 3 HIK 3 GVI. Nymosen
0 - 8
404584
03-10 2021
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 AB Tårnby 3 Sundby Idrætspark
2 - 2
404581
03-10 2021
Kl. 12:00
B93 5 CIK B 93 Svanemølleanlæg.
5 - 1
396213
03-10 2021
Kl. 14:00
B 1908 3 FA 2000 4 Sundby Idrætspark
3 - 8
453001
09-10 2021
Kl. 10:00
CIK GVI 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6 - 3
438216
10-10 2021
Kl. 10:00
B93 5 FA 2000 4 B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 9
452380
10-10 2021
Kl. 10:00
B 1903 2 FB 2 B1903
2 - 7
453000
10-10 2021
Kl. 10:00
HIK 3 Fremad Amager 2 HIK
5 - 3
404585
10-10 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 Hvidovre IF 3 Tårnby Stadion
3 - 3
452999
10-10 2021
Kl. 16:00
Fix 2 B 1908 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
11 - 0
453002
to
14-10 2021
Kl. 18:00
AB Tårnby 3 HIK 3 Tårnby Stadion
1 - 1
453003 fr
15-10 2021
Kl. 19:30
B 1908 3 B 1903 2 Sundby Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

453004
17-10 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 FB 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

453006
17-10 2021
Kl. 10:00
GVI 3 FA 2000 4 GVI. Nymosen
3 - 5
453005
17-10 2021
Kl. 12:00
B93 5 Fix 2 B 93 Svanemølleanlæg.
0 - 13
856030
24-10 2021
Kl. 16:00
B93 5 Hvidovre IF 3 B 93 Svanemølleanlæg.
10 - 0
453007 to
28-10 2021
Kl. 19:30
Fremad Amager 2 CIK Sundby I P. Opvisn.
453018 fr
29-10 2021
Kl. 18:15
FB 2 B 1908 3 Kunst, Jens Jessens Vej
453017
30-10 2021
Kl. 10:00
Hvidovre IF 3 HIK 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
453789
30-10 2021
Kl. 10:00
CIK AB Tårnby 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
453008
31-10 2021
Kl. 10:00
FA 2000 4 Fremad Amager 2 Kunst, Jens Jessens Vej
453019
31-10 2021
Kl. 10:00
B 1903 2 B93 5 B1903
453036
31-10 2021
Kl. 10:00
Fix 2 GVI 3 Gadelandet
453790
07-11 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 3 FA 2000 4 Tårnby Stadion
453792
07-11 2021
Kl. 12:00
B 1908 3 Hvidovre IF 3 Sundby Idrætspark
453793
07-11 2021
Kl. 12:00
B93 5 FB 2 B 93 Svanemølleanlæg.
453794
07-11 2021
Kl. 12:00
GVI 3 B 1903 2 GVI. Nymosen
453844
07-11 2021
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 Fix 2 Sundby Idrætspark
453845
07-11 2021
Kl. 12:00
HIK 3 CIK HIK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind