MENU

U17 Drenge Øst 1 E 2021 (05) (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
184539
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK FA 2000 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3 - 2
184547
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF 2 Holbæk B&I Brøndby Stadion
1 - 3
184538
fr
20-08 2021
Kl. 19:00
Lyngby Bk 2 Roskilde Bk 2 Lyngby Stadion
2 - 1
184471
22-08 2021
Kl. 12:00
Skjold Farum 2 Kunst, Fælledparken
0 - 5
184472
22-08 2021
Kl. 14:00
GVI Frem GVI. Nymosen
2 - 2
184577
28-08 2021
Kl. 14:00
FA 2000 GVI Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 1
184606
29-08 2021
Kl. 12:00
Farum 2 Brøndbyernes IF 2 Farum Park
1 - 4
184617
29-08 2021
Kl. 12:00
Roskilde Bk 2 Skjold Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4 - 4
184585
29-08 2021
Kl. 14:00
Vanløse Hørsholm-Usserød IK Vanløse Idrætspark
2 - 0
184575
29-08 2021
Kl. 14:00
Holbæk B&I FFB Holbæk Sportsby
1 - 2
184576
29-08 2021
Kl. 14:00
Frem Lyngby Bk 2 Frem, Valby IP
3 - 1
184540
on
01-09 2021
Kl. 18:30
FFB Vanløse Frederikssund Stadion
3 - 2
184739
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Holbæk B&I Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3 - 0
184741
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF 2 Roskilde Bk 2 Brøndby Stadion
9 - 0
184626
05-09 2021
Kl. 11:00
Lyngby Bk 2 Skjold Lyngby Stadion
4 - 0
184740
05-09 2021
Kl. 13:00
FFB Farum 2 Frederikssund Stadion
3 - 0
184738
05-09 2021
Kl. 14:00
Frem FA 2000 Frem, Valby IP
4 - 0
184624
05-09 2021
Kl. 14:00
GVI Vanløse GVI. Nymosen
2 - 1
184856
fr
10-09 2021
Kl. 19:00
Vanløse Frem Vanløse Idrætspark
0 - 1
184855
11-09 2021
Kl. 14:00
FA 2000 Lyngby Bk 2 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 3
184857
12-09 2021
Kl. 12:00
Farum 2 Hørsholm-Usserød IK Farum Park
0 - 6
184854
12-09 2021
Kl. 12:00
Skjold Brøndbyernes IF 2 Kunst, Fælledparken
3 - 7
184858
12-09 2021
Kl. 13:00
Roskilde Bk 2 FFB Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2 - 1
184742
12-09 2021
Kl. 14:00
Holbæk B&I GVI Holbæk Sportsby
3 - 3
184862
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Roskilde Bk 2 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 1
184864
18-09 2021
Kl. 14:00
FA 2000 Vanløse Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 2
184860
19-09 2021
Kl. 11:00
Lyngby Bk 2 Brøndbyernes IF 2 Lyngby Stadion
5 - 0
188107
19-09 2021
Kl. 13:00
FFB Skjold Frederikssund Stadion
4 - 4
184861
19-09 2021
Kl. 14:00
Frem Holbæk B&I Frem, Valby IP
3 - 5
184859
19-09 2021
Kl. 14:00
GVI Farum 2 GVI. Nymosen
5 - 1
188109
fr
24-09 2021
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Skjold Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3 - 1
206262
fr
24-09 2021
Kl. 19:30
Roskilde Bk 2 GVI Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0 - 7
206261
26-09 2021
Kl. 12:00
Farum 2 Frem Farum Park
2 - 6
188111
26-09 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 2 FFB Brøndby Stadion
6 - 2
188108
26-09 2021
Kl. 14:00
Holbæk B&I FA 2000 Holbæk Sportsby
4 - 2
188110
26-09 2021
Kl. 14:30
Vanløse Lyngby Bk 2 Vanløse Idrætspark
1 - 0
206366
fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Brøndbyernes IF 2 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 0
206418
02-10 2021
Kl. 14:00
FA 2000 Farum 2 Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 0
206264
03-10 2021
Kl. 11:00
Lyngby Bk 2 FFB Lyngby Stadion
5 - 0
206265
03-10 2021
Kl. 14:00
Frem Roskilde Bk 2 Frem, Valby IP
4 - 1
206263
03-10 2021
Kl. 14:00
GVI Skjold GVI. Nymosen
5 - 0
188022
03-10 2021
Kl. 14:00
Vanløse Holbæk B&I Vanløse Idrætspark
4 - 0
188039
fr
08-10 2021
Kl. 19:30
Roskilde Bk 2 FA 2000 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2 - 1
188038
10-10 2021
Kl. 12:00
Farum 2 Vanløse Farum Park
3 - 5
188035
10-10 2021
Kl. 12:00
Skjold Frem Kunst, Fælledparken
0 - 3
188036
10-10 2021
Kl. 13:00
FFB Hørsholm-Usserød IK Frederikssund Stadion
1 - 4
188037
10-10 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF 2 GVI Brøndby Stadion
4 - 5
188034
10-10 2021
Kl. 14:00
Holbæk B&I Lyngby Bk 2 Holbæk Sportsby
1 - 1
209508 on
13-10 2021
Kl. 18:30
Holbæk B&I Skjold Holbæk Sportsby
4 - 0
188043
fr
15-10 2021
Kl. 18:30
GVI FFB GVI. Nymosen
7 - 0
188052
16-10 2021
Kl. 14:00
FA 2000 Skjold Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 0
188044
17-10 2021
Kl. 11:00
Lyngby Bk 2 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion
2 - 3
188040
17-10 2021
Kl. 14:00
Holbæk B&I Farum 2 Holbæk Sportsby
2 - 0
188053
17-10 2021
Kl. 14:00
Vanløse Roskilde Bk 2 Vanløse Idrætspark
4 - 1
188045
on
27-10 2021
Kl. 18:30
Frem Brøndbyernes IF 2 Frem, Valby IP
2 - 3
188056
fr
29-10 2021
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK GVI Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
2 - 1
206444
30-10 2021
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF 2 FA 2000 Brøndby Stadion
2 - 3
188055
31-10 2021
Kl. 11:00
Lyngby Bk 2 Farum 2 Lyngby Stadion
2 - 1
188054
31-10 2021
Kl. 12:00
Skjold Vanløse Kunst, Fælledparken
1 - 2
206445
31-10 2021
Kl. 12:00
Roskilde Bk 2 Holbæk B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 3
188057
31-10 2021
Kl. 13:00
FFB Frem Frederikssund Stadion
1 - 6
209515
06-11 2021
Kl. 14:00
FA 2000 FFB Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 2
209516
07-11 2021
Kl. 14:00
Vanløse Brøndbyernes IF 2 Vanløse Idrætspark
1 - 4
209517
07-11 2021
Kl. 14:00
Farum 2 Roskilde Bk 2 Farum Park
4 - 2
209513
07-11 2021
Kl. 14:00
GVI Lyngby Bk 2 GVI. Nymosen
1 - 0
209514
07-11 2021
Kl. 14:00
Frem Hørsholm-Usserød IK Frem, Valby IP
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på turnering@dbukoebenhavn.dk

Log ind