MENU

U10 Piger (12) 2 5v5 Efterår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 29-08 2021
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
987483 Kl. 10:00 FB 1 GVI 1
987484 Kl. 10:00 BK Hekla 1 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
Bane 1
987485 Kl. 10:00 Husum Bk Østerbro IF
987486 Kl. 10:00 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
FC Damsø 1 Bane 1
987487 Kl. 10:20 BK Union 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
987488 Kl. 10:20 GVI 1 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
Bane 1
987489 Kl. 10:20 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
FB 1 Bane 1
987490 Kl. 10:20 Østerbro IF BK Hekla 1
987491 Kl. 10:40 FC Damsø 1 BK Union 1
987492 Kl. 10:40 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Husum Bk Bane 1
987493 Kl. 10:40 FB 1 Østerbro IF
987494 Kl. 10:40 Sundby BK 1
!
NB: Sundby BK 1 er taberdømt
HIK 1 Bane 1
987495 Kl. 11:00 FC Damsø 1 GVI 1
987497 Kl. 11:00 BK Hekla 1 BK Fix 1
!
NB: BK Fix 1 er taberdømt
Bane 1
987498 Kl. 11:00 BK Union 1 Husum Bk
Arrangør:
søndag den. 05-09 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
987499 Kl. 12:30 GVI 1 BK Union 1
987500 Kl. 12:30 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
FC Damsø 1 Bane 1
987501 Kl. 12:30 Husum Bk BK Hekla 1
987502 Kl. 12:30 Østerbro IF Sundby BK 1
987503 Kl. 12:50 BK Fix 1 FB 1
987504 Kl. 12:50 FC Damsø 1 Østerbro IF
987505 Kl. 12:50 GVI 1 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
Bane 1
579426 Kl. 12:50 BK Union 1 BK Hekla 1
579427 Kl. 13:10 FB 1 Husum Bk
579428 Kl. 13:10 Sundby BK 1 BK Fix 1
579429 Kl. 13:10 HIK 1 BK Union 1
579430 Kl. 13:10 Østerbro IF GVI 1
579431 Kl. 13:30 BK Hekla 1 FB 1
581136 Kl. 13:30 Husum Bk Sundby BK 1
581137 Kl. 13:30 BK Fix 1 FC Damsø 1
Arrangør:
søndag den. 19-09 2021
Spillested:
Genforeningspladsen Bane 1 Genforeningspladsen 53 2400 København NV
602157 Kl. 12:30 FC Damsø 1 Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
Bane 1
602163 Kl. 12:30 GVI 1 BK Fix 1
602165 Kl. 12:30 HIK 1 Østerbro IF
602166 Kl. 12:30 Sundby BK 1 BK Hekla 1
602167 Kl. 12:50 BK Union 1 FB 1
602168 Kl. 12:50 BK Hekla 1 FC Damsø 1
602169 Kl. 12:50 Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
GVI 1 Bane 1
602171 Kl. 12:50 BK Fix 1 HIK 1
602172 Kl. 13:10 FB 1 Sundby BK 1
102712 Kl. 13:10 GVI 1 BK Hekla 1
102713 Kl. 13:10 HIK 1 Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
Bane 1
602301 Kl. 13:10 BK Union 1 Østerbro IF
102714 Kl. 13:30 FC Damsø 1 FB 1
102715 Kl. 13:30 Sundby BK 1 BK Union 1
102716 Kl. 13:30 Østerbro IF BK Fix 1
Arrangør:
søndag den. 26-09 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
102732 Kl. 15:00 FC Damsø 1 Sundby BK 1
102733 Kl. 15:00 GVI 1 FB 1
102734 Kl. 15:00 HIK 1 BK Hekla 1
102742 Kl. 15:00 Østerbro IF Husum Bk
102769 Kl. 15:20 BK Fix 1 BK Union 1
102770 Kl. 15:20 FB 1 HIK 1
102771 Kl. 15:20 BK Hekla 1 Østerbro IF
102772 Kl. 15:20 Sundby BK 1 GVI 1
102773 Kl. 15:40 Husum Bk BK Fix 1
102774 Kl. 15:40 BK Union 1 FC Damsø 1
102775 Kl. 15:40 HIK 1 Sundby BK 1
102776 Kl. 15:40 Østerbro IF FB 1
102777 Kl. 16:00 GVI 1 FC Damsø 1
102778 Kl. 16:00 Husum Bk BK Union 1
102779 Kl. 16:00 BK Fix 1 BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 10-10 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Bane 1 Raffinaderivej 3 2300 København S
102780 Kl. 13:45 FC Damsø 1 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
Bane 1
102829 Kl. 13:45 FB 1 BK Fix 1
102830 Kl. 13:45 BK Hekla 1 Husum Bk
102831 Kl. 13:45 Sundby BK 1 Østerbro IF
102832 Kl. 14:05 BK Union 1 GVI 1
102833 Kl. 14:05 Husum Bk FB 1
102834 Kl. 14:05 Østerbro IF FC Damsø 1
102835 Kl. 14:05 BK Fix 1 Sundby BK 1
102836 Kl. 14:25 BK Hekla 1 BK Union 1
102837 Kl. 14:25 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
GVI 1 Bane 1
102838 Kl. 14:25 FC Damsø 1 BK Fix 1
102839 Kl. 14:25 Sundby BK 1 Husum Bk
102840 Kl. 14:45 FB 1 BK Hekla 1
102841 Kl. 14:45 GVI 1 Østerbro IF
102842 Kl. 14:45 BK Union 1 HIK 1
!
NB: HIK 1 er taberdømt
Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind