MENU

VinterBold U11 Piger 3 (11) 8v8, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
641506
20-11 2021
Kl. 11:15
Bagsværd BK 1 B93 Bagsværd Stadion Kunstgræs
641502
21-11 2021
Kl. 10:00
Farum BK IF Skjold Birkerød 1 Stavnsholt
641504
21-11 2021
Kl. 10:00
Union Virum-Sorgenfri BK Genforeningspladsen
641505
21-11 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Ølstykke FC Gryden kunstgræs
641503
21-11 2021
Kl. 15:00
Fix Ålholm IF Tingbjerg Idrætspark
641509
28-11 2021
Kl. 10:00
Ålholm IF Farum BK Hillerød Stadion Kunstgræs
641510
28-11 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Fix Virumgård kunstgræsbane
641511
04-12 2021
Kl. 10:00
B93 Union B 93 Svanemølleanlæg.
641507
04-12 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC Bagsværd BK 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
641508
04-12 2021
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød 1 Slagslunde-Ganløse IF Birkerød Stadion
641515 ti
14-12 2021
Kl. 17:30
Slagslunde-Ganløse IF Ålholm IF Gryden kunstgræs
641512
18-12 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC IF Skjold Birkerød 1 Ølstykke Stadion Kunstgræs
641513
18-12 2021
Kl. 10:00
Farum BK Virum-Sorgenfri BK Stavnsholt
641516
18-12 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK 1 Union Bagsværd Stadion Kunstgræs
641514
19-12 2021
Kl. 12:00
Fix B93 Tingbjerg Idrætspark
641518
09-01 2022
Kl. 10:00
Ålholm IF Ølstykke FC Hillerød Stadion Kunstgræs
641520
15-01 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Slagslunde-Ganløse IF Virumgård kunstgræsbane
641517
15-01 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød 1 Bagsværd BK 1 Birkerød Stadion
641519
16-01 2022
Kl. 10:00
Union Fix Genforeningspladsen
641521
16-01 2022
Kl. 10:00
B93 Farum BK B 93 Svanemølleanlæg.
624739
29-01 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød 1 Ålholm IF Birkerød Stadion
624741
29-01 2022
Kl. 11:15
Bagsværd BK 1 Fix Bagsværd Stadion Kunstgræs
641522
29-01 2022
Kl. 15:30
Ølstykke FC Virum-Sorgenfri BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
624740
30-01 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF B93 Gryden kunstgræs
624738
30-01 2022
Kl. 10:00
Farum BK Union Stavnsholt
624743
26-02 2022
Kl. 10:00
Ålholm IF Bagsværd BK 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
624745
05-03 2022
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK IF Skjold Birkerød 1 Virumgård kunstgræsbane
624744
06-03 2022
Kl. 10:00
Union Slagslunde-Ganløse IF Genforeningspladsen
624749
06-03 2022
Kl. 10:00
Ålholm IF Virum-Sorgenfri BK Hillerød Stadion Kunstgræs
624746
06-03 2022
Kl. 11:30
B93 Ølstykke FC B 93 Svanemølleanlæg.
624742
06-03 2022
Kl. 13:00
Fix Farum BK Tingbjerg Idrætspark
624750
13-03 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Fix Gryden kunstgræs
624748
13-03 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød 1 B93 Birkerød Stadion
624751
13-03 2022
Kl. 12:30
Bagsværd BK 1 Farum BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
624747
13-03 2022
Kl. 14:00
Ølstykke FC Union Ølstykke Stadion Kunstgræs
624752
19-03 2022
Kl. 10:00
Farum BK Slagslunde-Ganløse IF Stavnsholt
632020
19-03 2022
Kl. 10:00
Ålholm IF Union Hillerød Stadion Kunstgræs
624761
19-03 2022
Kl. 11:15
Bagsværd BK 1 Virum-Sorgenfri BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
624762
19-03 2022
Kl. 11:30
B93 Ålholm IF B 93 Svanemølleanlæg.
624760
20-03 2022
Kl. 10:00
Union IF Skjold Birkerød 1 Genforeningspladsen
624759
20-03 2022
Kl. 15:00
Fix Ølstykke FC Tingbjerg Idrætspark
632022
27-03 2022
Kl. 09:00
Virum-Sorgenfri BK B93 Virumgård kunstgræsbane
632021
27-03 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd BK 1 Gryden kunstgræs
624763
27-03 2022
Kl. 10:00
Ølstykke FC Farum BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
632019
27-03 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød 1 Fix Birkerød Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind