MENU

VinterBold U11 Drenge 3 (11) 8v8, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
675113
14-11 2021
Kl. 10:00
Ålholm IF Allerød Fodbold Klub 2 Hillerød Stadion Kunstgræs
675117 ma
15-11 2021
Kl. 17:20
Lynge-Uggeløse IF Værløse BK 2 Lyngehallen
675114
20-11 2021
Kl. 10:00
Helsinge Fodbold Hundested IK Helsinge Stadion Kunstgræs
675116
20-11 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF 1 LSF 1 Gryden kunstgræs
675115
21-11 2021
Kl. 10:45
Hareskov IF 1 Kr. Værløse IF Birkevang
675121
27-11 2021
Kl. 10:00
Kr. Værløse IF Helsinge Fodbold Stavnsholt
675120
05-12 2021
Kl. 10:00
Hundested IK Ålholm IF Hundested Stadion
675118
05-12 2021
Kl. 10:30
LSF 1 Lynge-Uggeløse IF Smørum Idrætscenter
675119
05-12 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub 2 Slagslunde-Ganløse IF 1 Blovstrød idrætsanlæg
675125
11-12 2021
Kl. 09:40
Værløse BK 2 Helsinge Fodbold Værløse Stadion
675124
12-12 2021
Kl. 10:00
Ålholm IF Kr. Værløse IF Hillerød Stadion Kunstgræs
675123
19-12 2021
Kl. 10:30
LSF 1 Allerød Fodbold Klub 2 Smørum Idrætscenter
675129
08-01 2022
Kl. 10:00
Hundested IK LSF 1 Hundested Stadion
675127
09-01 2022
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Hareskov IF 1 Lyngehallen
675128
15-01 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 Lynge-Uggeløse IF Allerød Idrætspark Kunstgræs
675130
15-01 2022
Kl. 10:00
Hareskov IF 1 Helsinge Fodbold Birkevang
675132
15-01 2022
Kl. 10:50
Værløse BK 2 Ålholm IF Værløse Stadion
675131
15-01 2022
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF Slagslunde-Ganløse IF 1 Stavnsholt
675126
23-01 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF 1 Hundested IK Gryden kunstgræs
675134
23-01 2022
Kl. 10:00
Ålholm IF Hareskov IF 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
675135
29-01 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 Hundested IK Allerød Idrætspark Kunstgræs
675136
29-01 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF 1 Værløse BK 2 Gryden kunstgræs
675137
29-01 2022
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Helsinge Fodbold Lyngehallen Kunstgræs
675133
30-01 2022
Kl. 10:30
LSF 1 Kr. Værløse IF Smørum Idrætscenter
675122
05-02 2022
Kl. 09:40
Værløse BK 2 Hareskov IF 1 Værløse Stadion
675140
26-02 2022
Kl. 10:00
Hareskov IF 1 Slagslunde-Ganløse IF 1 Birkevang
675138
26-02 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold Ålholm IF Helsinge Stadion Kunstgræs
675141
26-02 2022
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF Allerød Fodbold Klub 2 Stavnsholt
675139
27-02 2022
Kl. 10:30
Hundested IK Lynge-Uggeløse IF Hundested Stadion
675142
05-03 2022
Kl. 09:40
Værløse BK 2 LSF 1 Værløse Stadion
675144
12-03 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 Værløse BK 2 Allerød Idrætspark Kunstgræs
675146
12-03 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF 1 Helsinge Fodbold Gryden kunstgræs
675147
12-03 2022
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Ålholm IF Lyngehallen Kunstgræs
675143
13-03 2022
Kl. 10:30
LSF 1 Hareskov IF 1 Smørum Idrætscenter
675145
13-03 2022
Kl. 10:30
Hundested IK Kr. Værløse IF Hundested Stadion
675176
19-03 2022
Kl. 09:40
Værløse BK 2 Hundested IK Værløse Stadion
675175
19-03 2022
Kl. 10:00
Lynge-Uggeløse IF Kr. Værløse IF Lyngehallen Kunstgræs
675149
19-03 2022
Kl. 11:00
Helsinge Fodbold LSF 1 Helsinge Stadion Kunstgræs
675148
20-03 2022
Kl. 10:00
Ålholm IF Slagslunde-Ganløse IF 1 Hillerød Stadion Kunstgræs
675150
20-03 2022
Kl. 11:30
Hareskov IF 1 Allerød Fodbold Klub 2 Birkevang
675181
20-03 2022
Kl. 12:00
Kr. Værløse IF Værløse BK 2 Værløse Stadion
675179 ma
21-03 2022
Kl. 23:59
Hundested IK Hareskov IF 1 Hundested Stadion
675178
26-03 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub 2 Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark Kunstgræs
675180
26-03 2022
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF 1 Lynge-Uggeløse IF Gryden kunstgræs
675177
27-03 2022
Kl. 10:30
LSF 1 Ålholm IF Smørum Idrætscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind