MENU

U10 Drenge (11) 5v5 3 Forår, Pulje 3 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Bane 1 Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
207448 Kl. 11:30 KB 2 Oversidder Bane 1
207449 Kl. 11:30 Husum BK 2 Nørrebro United Bane 1
207450 Kl. 11:50 KB 2 Husum BK 2 Bane 1
207451 Kl. 11:50 Oversidder Nørrebro United Bane 1
207452 Kl. 12:10 KB 2 Nørrebro United Bane 1
207453 Kl. 12:10 Oversidder Husum BK 2 Bane 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 1 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
207454 Kl. 11:30 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
Hvidovre IF 4 Bane 1
207455 Kl. 11:30 Rødovre BK Vestia 3
207456 Kl. 11:50 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
Rødovre Bane 1
207457 Kl. 11:50 Hvidovre IF 4 BK Vestia 3
207458 Kl. 12:10 Vanløse IF 5
!
NB: Vanløse IF 5 er taberdømt
BK Vestia 3 Bane 1
207459 Kl. 12:10 Hvidovre IF 4 Rødovre
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
207460 Kl. 12:30 Oversidder KB 2 Bane 1
207461 Kl. 12:30 Hvidovre IF 4 Vanløse IF 5
207462 Kl. 12:50 KB 2 Vanløse IF 5
207463 Kl. 12:50 Oversidder Hvidovre IF 4 Bane 1
207464 Kl. 13:10 KB 2 Hvidovre IF 4
207465 Kl. 13:10 Oversidder Vanløse IF 5 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
207466 Kl. 14:30 Nørrebro United Husum BK 2
207467 Kl. 14:30 BK Vestia 3 Rødovre
207468 Kl. 14:50 Husum BK 2 Rødovre
207469 Kl. 14:50 Nørrebro United BK Vestia 3
207578 Kl. 15:10 Husum BK 2 BK Vestia 3
207579 Kl. 15:10 Nørrebro United Rødovre
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
207610 Kl. 14:30 Nørrebro United Oversidder
207611 Kl. 14:30 BK Vestia 3 Hvidovre IF 4
207612 Kl. 14:50 Hvidovre IF 4 Oversidder
207613 Kl. 14:50 BK Vestia 3 Nørrebro United
207614 Kl. 15:10 Oversidder BK Vestia 3
207615 Kl. 15:10 Nørrebro United Hvidovre IF 4
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
207604 Kl. 14:30 Husum BK 2 KB 2
207605 Kl. 14:30 Rødovre Vanløse IF 5
207606 Kl. 14:50 Vanløse IF 5 KB 2
207607 Kl. 14:50 Rødovre Husum BK 2
207608 Kl. 15:10 KB 2 Rødovre
207609 Kl. 15:10 Husum BK 2 Vanløse IF 5
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Elstedvej 40 2610 Rødovre
207643 Kl. 11:30 Husum BK 2 Oversidder
207644 Kl. 11:30 Rødovre Hvidovre IF 4
207645 Kl. 11:50 Oversidder Hvidovre IF 4
207646 Kl. 11:50 Husum BK 2 Rødovre
207647 Kl. 12:10 Oversidder Rødovre
207648 Kl. 12:10 Husum BK 2 Hvidovre IF 4
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
207616 Kl. 11:30 Nørrebro United
!
NB: Nørrebro United er taberdømt
KB 2 Bane 1
207617 Kl. 11:30 BK Vestia 3 Vanløse IF 5
207618 Kl. 11:50 KB 2 Vanløse IF 5
207619 Kl. 11:50 Nørrebro United
!
NB: Nørrebro United er taberdømt
BK Vestia 3 Bane 1
207620 Kl. 12:10 KB 2 BK Vestia 3
207621 Kl. 12:10 Nørrebro United
!
NB: Nørrebro United er taberdømt
Vanløse IF 5 Bane 1
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Bane 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
207649 Kl. 13:00 KB 2 Oversidder Bane 1
207650 Kl. 13:00 Rødovre BK Vestia 3 Bane 1
207651 Kl. 13:20 Rødovre KB 2 Bane 1
207652 Kl. 13:20 BK Vestia 3 Oversidder Bane 1
207653 Kl. 13:40 BK Vestia 3 KB 2 Bane 1
207654 Kl. 13:40 Rødovre Oversidder Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
207655 Kl. 10:00 Husum BK 2 Nørrebro United
!
NB: Nørrebro United er taberdømt
Bane 1
207656 Kl. 10:00 Vanløse IF 5 Hvidovre IF 4 Bane 1
207657 Kl. 10:20 Vanløse IF 5 Husum BK 2 Bane 1
207658 Kl. 10:20 Hvidovre IF 4 Nørrebro United
!
NB: Nørrebro United er taberdømt
Bane 1
207659 Kl. 10:40 Hvidovre IF 4 Husum BK 2 Bane 1
207660 Kl. 10:40 Vanløse IF 5 Nørrebro United Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind