Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. apr 2021
22:00
Oversidder
Aakanden GF
|
|||||||||||||||||||
15. apr 2021
20:15
Oversidder
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
14:00
Dragør 2
5
Hekla
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
19:00
Hekla
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2021
20:00
Aakanden GF
1
Dragør 2
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
18:30
Nørrebro United 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2021
22:00
Oversidder
Hekla
|
|||||||||||||||||||
29. apr 2021
18:00
Oversidder
Dragør 2
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2021
22:00
Dragør 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
20:15
Oversidder
Aakanden GF
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
20:15
Nørrebro United 2
4
Hekla
2
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2021
22:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2021
18:30
Nørrebro United 2
1
Dragør 2
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2021
20:00
Aakanden GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2021
19:45
Hekla
2
Dragør 2
7
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2021
20:00
Nørrebro United 2
1
Aakanden GF
3
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2021
18:30
Nørrebro United 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
22:00
Oversidder
Nørrebro United 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2021
20:15
Oversidder
Hekla
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
19:00
Dragør 2
4
Aakanden GF
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
20:00
Aakanden GF
5
Nørrebro United 2
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2021
22:00
Hekla
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
11:15
Dragør 2
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
20:00
Aakanden GF
1
Hekla
1
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
20:00
Aakanden GF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
22:00
Oversidder
Dragør 2
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2021
19:00
Nørrebro United 2
3
Hekla
3
|
|||||||||||||||||||
16. jun 2021
19:45
Hekla
0
Aakanden GF
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
10:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
10:00
Dragør 2
Nørrebro United 2
UHT
|
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning: Nr. 5 og 6 i begge puljer rykker ned