MENU

U7 Drenge (14) 3v3 uøvet Forår, Pulje 9 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
265069 Kl. 10:00 BK Hellas 3 BK Rødovre 2
265070 Kl. 10:00 Husum BK 2 Oversidder
265071 Kl. 10:20 BK Hellas 3 Husum BK 2 Bane 1
HUMH
265072 Kl. 10:20 BK Rødovre 2 Oversidder
265087 Kl. 10:40 BK Hellas 3 Oversidder
265088 Kl. 10:40 BK Rødovre 2 Husum BK 2
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
265063 Kl. 10:00 FB 5 Nørrebro United 3
265064 Kl. 10:00 BK Fix 2 Bispebjerg BK 1
265065 Kl. 10:20 FB 5 BK Fix 2
265066 Kl. 10:20 Nørrebro United 3 Bispebjerg BK 1
265067 Kl. 10:40 FB 5 Bispebjerg BK 1
265068 Kl. 10:40 Nørrebro United 3 BK Fix 2
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
265089 Kl. 10:00 Nørrebro United 3 FB 5
265090 Kl. 10:00 BK Rødovre 2 BK Hellas 3
265091 Kl. 10:20 FB 5 BK Hellas 3
265092 Kl. 10:20 Nørrebro United 3 BK Rødovre 2
265093 Kl. 10:40 FB 5 BK Rødovre 2
265094 Kl. 10:40 Nørrebro United 3 BK Hellas 3
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
265095 Kl. 10:00 Bispebjerg BK 1 BK Fix 2
265096 Kl. 10:00 Oversidder Husum BK 2
265097 Kl. 10:20 BK Fix 2 Husum BK 2
265098 Kl. 10:20 Bispebjerg BK 1 Oversidder
265127 Kl. 10:40 BK Fix 2 Oversidder
265128 Kl. 10:40 Bispebjerg BK 1 Husum BK 2
Arrangør:
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
265135 Kl. 13:00 Bispebjerg BK 1 Nørrebro United 3
265136 Kl. 13:00 Oversidder BK Rødovre 2
265137 Kl. 13:20 BK Rødovre 2 Nørrebro United 3
265235 Kl. 13:20 Oversidder Bispebjerg BK 1
265236 Kl. 13:40 Nørrebro United 3 Oversidder
265237 Kl. 13:40 Bispebjerg BK 1 BK Rødovre 2
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
265129 Kl. 10:00 BK Fix 2 FB 5
265130 Kl. 10:00 Husum BK 2 BK Hellas 3
265131 Kl. 10:20 BK Hellas 3 FB 5
265132 Kl. 10:20 Husum BK 2 BK Fix 2
265133 Kl. 10:40 FB 5 Husum BK 2
265134 Kl. 10:40 BK Fix 2 BK Hellas 3
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Lersøparken Bispebjerg Bakke 10 2400 København NV
265238 Kl. 10:00 Bispebjerg BK 1 FB 5
265239 Kl. 10:00 Oversidder BK Hellas 3
265240 Kl. 10:20 FB 5 BK Hellas 3
265241 Kl. 10:20 Bispebjerg BK 1 Oversidder
265242 Kl. 10:40 FB 5 Oversidder
265243 Kl. 10:40 Bispebjerg BK 1 BK Hellas 3
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Bane 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
265244 Kl. 13:00 BK Fix 2 Nørrebro United 3 Bane 1
265245 Kl. 13:00 Husum BK 2 BK Rødovre 2 Bane 1
265246 Kl. 13:20 Nørrebro United 3 BK Rødovre 2 Bane 1
265247 Kl. 13:20 BK Fix 2 Husum BK 2 Bane 1
265248 Kl. 13:40 Nørrebro United 3 Husum BK 2 Bane 1
265249 Kl. 13:40 BK Fix 2 BK Rødovre 2 Bane 1
Arrangør:
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
265250 Kl. 11:30 FB 5 Nørrebro United 3
265251 Kl. 11:30 Husum BK 2 Oversidder
265252 Kl. 11:50 Husum BK 2 FB 5
265253 Kl. 11:50 Oversidder Nørrebro United 3
265254 Kl. 12:10 Oversidder FB 5
265255 Kl. 12:10 Husum BK 2 Nørrebro United 3
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Bane 1 Elstedvej 40 2610 Rødovre
265256 Kl. 09:30 BK Fix 2 Bispebjerg BK 1 Bane 1
265257 Kl. 09:30 BK Hellas 3 BK Rødovre 2 Bane 1
265258 Kl. 09:50 BK Hellas 3 BK Fix 2 Bane 1
265259 Kl. 09:50 BK Rødovre 2 Bispebjerg BK 1 Bane 1
265260 Kl. 10:10 BK Rødovre 2 BK Fix 2 Bane 1
265261 Kl. 10:10 BK Hellas 3 Bispebjerg BK 1 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind