MENU

U8 Piger (13) 5v5 Forår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
123694 Kl. 11:30 FA 2000 2 BK Hellas 1 Bane 1
123695 Kl. 11:30 BK Vestia 1 Dragør BK 1 Bane 1
123696 Kl. 11:50 FA 2000 2 BK Vestia 1 Bane 1
123697 Kl. 11:50 BK Hellas 1 Dragør BK 1 Bane 1
123698 Kl. 12:10 FA 2000 2 Dragør BK 1 Bane 1
123699 Kl. 12:10 BK Hellas 1 BK Vestia 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Hekla park Artillerivej 190 2300 København S
123706 Kl. 10:00 FA 2000 1 Husum BK 1
123707 Kl. 10:00 BK Hekla 1 BK Fix 1
123708 Kl. 10:20 FA 2000 1 BK Hekla 1
123709 Kl. 10:20 Husum BK 1 BK Fix 1
123710 Kl. 10:40 FA 2000 1 BK Fix 1
123711 Kl. 10:40 Husum BK 1 BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
123700 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Sundby BK 1
123701 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 FC Damsø 1
123702 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Nørrebro United 1
123703 Kl. 10:20 Sundby BK 1 FC Damsø 1
123704 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 FC Damsø 1
123705 Kl. 10:40 Sundby BK 1 Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Bane 1 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
123712 Kl. 10:00 FA 2000 2 Hvidovre IF 1 Bane 1
123713 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Husum BK 1 Bane 1
123714 Kl. 10:20 FA 2000 2 Sundby BK 1 Bane 1
123715 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Husum BK 1 Bane 1
123716 Kl. 10:40 FA 2000 2 Husum BK 1 Bane 1
123717 Kl. 10:40 Sundby BK 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
123718 Kl. 11:30 BK Hellas 1 Nørrebro United 1 Bane 1
123719 Kl. 11:30 BK Vestia 1 FA 2000 1 Bane 1
123720 Kl. 11:50 BK Vestia 1 BK Hellas 1 Bane 1
123721 Kl. 11:50 Nørrebro United 1 FA 2000 1 Bane 1
123722 Kl. 12:10 BK Hellas 1 FA 2000 1 Bane 1
123723 Kl. 12:10 BK Vestia 1 Nørrebro United 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
123743 Kl. 11:30 Dragør BK 1 FC Damsø 1
123782 Kl. 11:30 BK Fix 1 BK Hekla 1
123784 Kl. 11:50 Dragør BK 1 BK Hekla 1
123795 Kl. 11:50 FC Damsø 1 BK Fix 1
123804 Kl. 12:10 Dragør BK 1 BK Fix 1
123805 Kl. 12:10 FC Damsø 1 BK Hekla 1
Arrangør:
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
123806 Kl. 11:30 BK Hellas 1 FA 2000 2
123808 Kl. 11:30 Nørrebro United 1 BK Fix 1
123809 Kl. 11:50 FA 2000 2 Nørrebro United 1
123810 Kl. 11:50 BK Hellas 1 BK Fix 1
123811 Kl. 12:10 FA 2000 2 BK Fix 1
123812 Kl. 12:10 Nørrebro United 1 BK Hellas 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Vanløse IP. Opvisn. Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
123813 Kl. 11:00 BK Vestia 1 Hvidovre IF 1 Bane 1
123814 Kl. 11:00 BK Hekla 1 FC Damsø 1 Bane 1
123815 Kl. 11:20 BK Vestia 1 FC Damsø 1 Bane 1
123816 Kl. 11:20 Hvidovre IF 1 BK Hekla 1 Bane 1
123817 Kl. 11:40 BK Vestia 1 BK Hekla 1 Bane 1
123818 Kl. 11:40 FC Damsø 1 Hvidovre IF 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
123819 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Sundby BK 1
123820 Kl. 10:00 Husum BK 1 FA 2000 1
123821 Kl. 10:20 Dragør BK 1 FA 2000 1
123822 Kl. 10:20 Husum BK 1 Sundby BK 1
123823 Kl. 10:40 Dragør BK 1 Husum BK 1
123824 Kl. 10:40 FA 2000 1 Sundby BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
123825 Kl. 11:30 FA 2000 2 FC Damsø 1
123826 Kl. 11:30 Husum BK 1 Dragør BK 1
123827 Kl. 11:50 Husum BK 1 FA 2000 2
123828 Kl. 11:50 FC Damsø 1 Dragør BK 1
123829 Kl. 12:10 Dragør BK 1 FA 2000 2
123830 Kl. 12:10 FC Damsø 1 Husum BK 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
123837 Kl. 11:30 FA 2000 1 BK Hellas 1
123838 Kl. 11:30 BK Hekla 1 Hvidovre IF 1
123839 Kl. 11:50 BK Hellas 1 BK Hekla 1
123840 Kl. 11:50 Hvidovre IF 1 FA 2000 1
123841 Kl. 12:10 BK Hellas 1 Hvidovre IF 1
123843 Kl. 12:10 BK Hekla 1 FA 2000 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
123831 Kl. 11:30 BK Vestia 1 Sundby BK 1
123832 Kl. 11:30 BK Fix 1 Nørrebro United 1
123833 Kl. 11:50 BK Vestia 1 BK Fix 1
123834 Kl. 11:50 Nørrebro United 1 Sundby BK 1
123835 Kl. 12:10 Nørrebro United 1 BK Vestia 1
123836 Kl. 12:10 Sundby BK 1 BK Fix 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, Hekla park Artillerivej 190 2300 København S
123844 Kl. 10:00 FA 2000 2 BK Hekla 1
123845 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Husum BK 1
123846 Kl. 10:20 BK Vestia 1 FA 2000 2
123847 Kl. 10:20 BK Hekla 1 Husum BK 1
123848 Kl. 10:40 FA 2000 2 Husum BK 1
123849 Kl. 10:40 BK Hekla 1 BK Vestia 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
123850 Kl. 11:30 BK Hellas 1 Sundby BK 1
123851 Kl. 11:30 FC Damsø 1 FA 2000 1
123852 Kl. 11:50 BK Hellas 1 FC Damsø 1
123853 Kl. 11:50 Sundby BK 1 FA 2000 1
123854 Kl. 12:10 BK Hellas 1 FA 2000 1
123855 Kl. 12:10 FC Damsø 1 Sundby BK 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
123856 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Hvidovre IF 1
123857 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 BK Fix 1
123858 Kl. 10:20 Dragør BK 1 Nørrebro United 1
123859 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 BK Fix 1
123860 Kl. 10:40 BK Fix 1 Dragør BK 1
123861 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 Hvidovre IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind