MENU

U13 Drenge 2 (08) 8M Forår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
101749 fr
16-04 2021
Kl. 17:30
KB 5 KB 4 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 3
101752
17-04 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United AB Tårnby 3 Kunst, Mimersparken
UHT

Udehold taberdømt

101751
17-04 2021
Kl. 10:00
FA 2000 2 GVI 2 Kunst, Jens Jessens Vej
HMH
101748
18-04 2021
Kl. 10:00
Kastrup 2 Frem 2 Røllikevej
0 - 7
101753
fr
23-04 2021
Kl. 17:00
GVI 2 Nørrebro United Kunst, GVI. Nymosen
6 - 4
101755 fr
23-04 2021
Kl. 17:30
KB 4 Kastrup 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 6
101754
25-04 2021
Kl. 10:00
Frem 2 FA 2000 2 Frem, Valby IP
4 - 0
101756
25-04 2021
Kl. 13:30
Vestia KB 5 Bavnehøj Idrætsanlæg
1 - 2
101758 fr
30-04 2021
Kl. 17:00
GVI 2 Frem 2 Kunst, GVI. Nymosen
3 - 8
101761 fr
30-04 2021
Kl. 17:00
FA 2000 2 KB 4 Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 1
101760
01-05 2021
Kl. 08:30
KB 5 AB Tårnby 3 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 6
101759
02-05 2021
Kl. 09:15
Kastrup 2 Vestia Røllikevej
4 - 1
101897 fr
07-05 2021
Kl. 17:30
KB 4 GVI 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 2
101899 fr
07-05 2021
Kl. 18:15
Vestia FA 2000 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
2 - 2
101763
09-05 2021
Kl. 10:00
Frem 2 Nørrebro United Frem, Valby IP
1 - 2
101900 on
12-05 2021
Kl. 17:00
AB Tårnby 3 Kastrup 2 Tårnby Stadion
6 - 2
101901 fr
14-05 2021
Kl. 17:00
GVI 2 Vestia Kunst, GVI. Nymosen
0 - 8
101904 fr
14-05 2021
Kl. 17:30
FA 2000 2 AB Tårnby 3 Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 3
101906
15-05 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United KB 5 Kunst, Mimersparken
UHT

Udehold taberdømt

101908 fr
21-05 2021
Kl. 17:30
KB 4 Nørrebro United Kunst, KB, P. Bangs Vej
4 - 3
101911 fr
21-05 2021
Kl. 18:00
Vestia Frem 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
0 - 7
101907 fr
21-05 2021
Kl. 18:45
KB 5 Kastrup 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
101912
23-05 2021
Kl. 11:30
AB Tårnby 3 GVI 2 Tårnby Stadion
7 - 7
101917 fr
28-05 2021
Kl. 17:00
FA 2000 2 KB 5 Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 4
101916
fr
28-05 2021
Kl. 17:30
KB 4 Vestia Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 1
101918
29-05 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United Kastrup 2 Kunst, Mimersparken
UHT

Udehold taberdømt

101915
29-05 2021
Kl. 10:00
Frem 2 AB Tårnby 3 Frem, Valby IP
5 - 1
101903 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Frem 2 KB 4 Frem, Valby IP
6 - 4
101920
fr
11-06 2021
Kl. 17:00
KB 5 GVI 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
HHT

Hjemmehold taberdømt

101922
12-06 2021
Kl. 10:00
Nørrebro United Vestia Kunst, Mimersparken
UMH
101923
13-06 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 3 KB 4 Tårnby Stadion
3 - 1
101919
13-06 2021
Kl. 10:00
Kastrup 2 FA 2000 2 Røllikevej
3 - 5
101930
fr
18-06 2021
Kl. 17:00
FA 2000 2 Nørrebro United Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 3
101927 fr
18-06 2021
Kl. 17:00
Frem 2 KB 5 Frem, Valby IP
UHT

Udehold taberdømt

101924 fr
18-06 2021
Kl. 17:00
GVI 2 Kastrup 2 Kunst, GVI. Nymosen
10 - 2
101931
fr
18-06 2021
Kl. 17:00
Vestia AB Tårnby 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
5 - 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind