MENU

M+ 32 1 7M Forår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
941979 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Rødovre FC Ryparken Rødovre Stadion
5 - 4
941978 ma
12-04 2021
Kl. 22:00
Oversidder Amager FF
941980 fr
16-04 2021
Kl. 19:30
Vestia Fremad Valby 2 Kunst, Bavnehøj IA
941976
18-04 2021
Kl. 16:00
FC Nanoq Tårnby FF Kunst, Valby IP, tribunen
941977
18-04 2021
Kl. 18:00
CSC 2 Fix Kunstbane 2, Kløvermarken
941985 ma
19-04 2021
Kl. 19:15
Fremad Valby 2 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
941983 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Fix FC Nanoq Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
941984 to
22-04 2021
Kl. 19:00
Amager FF CSC 2 Kunst, John Tranums Alle
941982
24-04 2021
Kl. 14:30
Tårnby FF Rødovre Vestamager Idrætsanlæg
941981
25-04 2021
Kl. 16:00
FC Ryparken Vestia Kunst, Ryparken
941989 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Rødovre Fix Rødovre Stadion
941990 fr
30-04 2021
Kl. 19:30
Vestia Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
941986
01-05 2021
Kl. 10:00
FC Ryparken Tårnby FF Kunst, Ryparken
941988
02-05 2021
Kl. 15:00
CSC 2 Fremad Valby 2 Kløvermarken
941987
02-05 2021
Kl. 16:00
FC Nanoq Amager FF Kunst, Valby IP, tribunen
941993 ma
03-05 2021
Kl. 22:00
Oversidder CSC 2
941995 on
05-05 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 FC Nanoq Kunst, Valby IP, tribunen
941992 on
05-05 2021
Kl. 18:30
Fix FC Ryparken Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
941994 to
06-05 2021
Kl. 19:00
Amager FF Rødovre Kunst, John Tranums Alle
941991
08-05 2021
Kl. 11:30
Tårnby FF Vestia Vestamager Idrætsanlæg
941999 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Rødovre Fremad Valby 2 Rødovre Stadion
941998 fr
14-05 2021
Kl. 18:30
Tårnby FF Fix Vestamager Idrætsanlæg
941996
15-05 2021
Kl. 10:00
FC Ryparken Amager FF Kunst, Ryparken
942000
16-05 2021
Kl. 10:30
Vestia CSC 2 Kunst, Bavnehøj IA
941997
16-05 2021
Kl. 16:00
FC Nanoq Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
942005 ma
17-05 2021
Kl. 19:15
Fremad Valby 2 FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
942003 ma
17-05 2021
Kl. 22:00
Oversidder Rødovre
942004 to
20-05 2021
Kl. 19:00
Amager FF Tårnby FF Kunst, John Tranums Alle
942002 fr
21-05 2021
Kl. 18:00
Fix Vestia Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
942001
23-05 2021
Kl. 13:30
CSC 2 FC Nanoq Kløvermarken
942010 ma
24-05 2021
Kl. 10:00
Fremad Valby 2 Fix Kunst, Valby IP, tribunen
942008 ma
24-05 2021
Kl. 22:00
Oversidder Tårnby FF
942009 fr
28-05 2021
Kl. 19:30
Vestia Amager FF Kunst, Bavnehøj IA
942006
30-05 2021
Kl. 16:00
FC Nanoq Rødovre Kunst, Valby IP, tribunen
942007
30-05 2021
Kl. 18:00
CSC 2 FC Ryparken Kunstbane 2, Kløvermarken
942014 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Rødovre Vestia Rødovre Stadion
942015 to
03-06 2021
Kl. 19:00
Amager FF Fremad Valby 2 Kunst, John Tranums Alle
942013 fr
04-06 2021
Kl. 18:00
Fix Oversidder Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
942012 fr
04-06 2021
Kl. 18:30
Tårnby FF CSC 2 Vestamager Idrætsanlæg
942011
05-06 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken FC Nanoq Kunst, Ryparken
942017 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Tårnby FF Fremad Valby 2 Vestamager Idrætsanlæg
942019 ma
07-06 2021
Kl. 19:00
Rødovre CSC 2 Rødovre Stadion
942018 fr
11-06 2021
Kl. 18:00
Fix Amager FF Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
942016
12-06 2021
Kl. 14:00
FC Ryparken Oversidder Kunst, Ryparken
942020
13-06 2021
Kl. 16:00
Vestia FC Nanoq Kunst, Bavnehøj IA
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De tre bedste oprykningsberettigede hold rykker op 

Nedrykning: Nr. 8,9 og 10 rykker ned 
 

Log ind