MENU

U7 Piger (14) 3v3 1 Forår (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 01-05 2021
Spillested:
Bavnehøj Idrætsanlæg Enghavevej 90 2450 København SV
116120 Kl. 10:00 B 1908 1 KB 1
116121 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Fremad Valby 1
116122 Kl. 10:20 B 1908 1 BK Vestia 1
116123 Kl. 10:20 KB 1 Fremad Valby 1
116124 Kl. 10:40 B 1908 1 Fremad Valby 1
116125 Kl. 10:40 KB 1 BK Vestia 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
116126 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Bane 1
116127 Kl. 10:00 Sundby BK FC Damsø 1 Bane 1
116128 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Sundby BK Bane 1
HUMH
116189 Kl. 10:20 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
FC Damsø 1 Bane 1
116190 Kl. 10:40 Hvidovre IF 1 FC Damsø 1 Bane 1
116191 Kl. 10:40 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Sundby BK Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
116192 Kl. 10:00 B 1908 2 KB 2
116193 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Bk Fix 1
!
NB: Bk Fix 1 er taberdømt
Bane 1
116194 Kl. 10:20 B 1908 2 BK Hekla 1
116195 Kl. 10:20 KB 2 Bk Fix 1
!
NB: Bk Fix 1 er taberdømt
Bane 1
116196 Kl. 10:40 B 1908 2 Bk Fix 1
!
NB: Bk Fix 1 er taberdømt
Bane 1
116197 Kl. 10:40 KB 2 BK Hekla 1
Arrangør:
lørdag den. 08-05 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
116198 Kl. 10:00 B 1908 1 Hvidovre IF 1
116199 Kl. 10:00 FB 1 KB 2
116200 Kl. 10:20 B 1908 1 FB 1
116201 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
KB 2
116202 Kl. 10:40 B 1908 1 KB 2
116203 Kl. 10:40 FB 1 Hvidovre IF 1
116204 Kl. 11:30 KB 1 Sundby BK
116205 Kl. 11:30 BK Vestia 1 B 1908 2
116206 Kl. 11:50 BK Vestia 1 KB 1
116207 Kl. 11:50 Sundby BK B 1908 2 Bane 1
116208 Kl. 12:10 KB 1 B 1908 2
116209 Kl. 12:10 BK Vestia 1 Sundby BK
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
116210 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 FC Damsø 1
116211 Kl. 10:00 Bk Fix 1
!
NB: Bk Fix 1 er taberdømt
BK Hekla 1 Bane 1
116212 Kl. 10:20 Fremad Valby 1 BK Hekla 1 Bane 1
116213 Kl. 10:20 FC Damsø 1 Bk Fix 1
!
NB: Bk Fix 1 er taberdømt
Bane 1
116214 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 Bk Fix 1
!
NB: Bk Fix 1 er taberdømt
Bane 1
116215 Kl. 10:40 FC Damsø 1 BK Hekla 1 Bane 1
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
116216 Kl. 10:00 KB 1 B 1908 1
116217 Kl. 10:00 Sundby BK Bk Fix 1 Bane 1
116218 Kl. 10:20 B 1908 1 Sundby BK
116219 Kl. 10:20 KB 1 Bk Fix 1
116220 Kl. 10:40 B 1908 1 Bk Fix 1
116221 Kl. 10:40 Sundby BK KB 1 Bane 1
116228 Kl. 11:30 Fremad Valby 1 FB 1
116229 Kl. 11:30 KB 2 B 1908 2
116230 Kl. 11:50 Fremad Valby 1 B 1908 2
116231 Kl. 11:50 KB 2 FB 1
116232 Kl. 12:10 Fremad Valby 1 KB 2
116233 Kl. 12:10 B 1908 2 FB 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
116222 Kl. 09:30 BK Vestia 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Bane 1
116223 Kl. 09:30 BK Hekla 1 FC Damsø 1 Bane 1
116224 Kl. 09:50 BK Vestia 1 FC Damsø 1 Bane 1
116225 Kl. 09:50 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
BK Hekla 1 Bane 1
116226 Kl. 10:10 BK Vestia 1 BK Hekla 1 Bane 1
116227 Kl. 10:10 FC Damsø 1 Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Bane 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
116234 Kl. 11:30 B 1908 1 FC Damsø 1 Bane 1
116235 Kl. 11:30 KB 2 Fremad Valby 1 Bane 1
116236 Kl. 11:50 KB 2 B 1908 1 Bane 1
116237 Kl. 11:50 FC Damsø 1 Fremad Valby 1 Bane 1
116238 Kl. 12:10 Fremad Valby 1 B 1908 1
116239 Kl. 12:10 FC Damsø 1 KB 2 Bane 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
116246 Kl. 10:00 B 1908 2 KB 1
116247 Kl. 10:00 BK Hekla 1 Hvidovre IF 1
116248 Kl. 10:20 KB 1 BK Hekla 1
116249 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 B 1908 2
116250 Kl. 10:40 KB 1 Hvidovre IF 1
116251 Kl. 10:40 BK Hekla 1 B 1908 2
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
116240 Kl. 10:00 BK Vestia 1 FB 1
116241 Kl. 10:00 Bk Fix 1 Sundby BK
116242 Kl. 10:20 BK Vestia 1 Bk Fix 1
116243 Kl. 10:20 Sundby BK FB 1 Bane 1
116244 Kl. 10:40 Sundby BK BK Vestia 1 Bane 1
116245 Kl. 10:40 FB 1 Bk Fix 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
116258 Kl. 10:00 KB 1 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Bane 1
116259 Kl. 10:00 FC Damsø 1 B 1908 2
116260 Kl. 10:20 KB 1 FC Damsø 1
116266 Kl. 10:20 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
B 1908 2 Bane 1
116267 Kl. 10:40 KB 1 B 1908 2
116268 Kl. 10:40 FC Damsø 1 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
116252 Kl. 10:00 B 1908 1 BK Hekla 1
116253 Kl. 10:00 BK Vestia 1 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
116254 Kl. 10:20 BK Vestia 1 B 1908 1
116255 Kl. 10:20 BK Hekla 1 KB 2
116256 Kl. 10:40 B 1908 1 KB 2
116257 Kl. 10:40 BK Hekla 1 BK Vestia 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
116269 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 Hvidovre IF 1
116270 Kl. 10:00 Sundby BK Bk Fix 1 Bane 1
123077 Kl. 10:20 Fremad Valby 1 Sundby BK
123078 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Bk Fix 1
123079 Kl. 10:40 Bk Fix 1 Fremad Valby 1
123080 Kl. 10:40 Sundby BK Hvidovre IF 1 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind