MENU

U10 Piger (11) 5v5 2 Forår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
171528 Kl. 11:30 Østerbro IF 1 FB 1
171529 Kl. 11:30 Nørrebro United 1 Sundby BK 1
171531 Kl. 11:50 Østerbro IF 1 Nørrebro United 1
171532 Kl. 11:50 FB 1 Sundby BK 1
171533 Kl. 12:10 Østerbro IF 1 Sundby BK 1
171534 Kl. 12:10 FB 1 Nørrebro United 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
171522 Kl. 14:30 B 1908 2 FA 2000 Bane 1
171523 Kl. 14:30 BK Vestia 1 Fremad Valby 1 Bane 1
171524 Kl. 14:50 B 1908 2 BK Vestia 1 Bane 1
171525 Kl. 14:50 FA 2000 Fremad Valby 1 Bane 1
171526 Kl. 15:10 B 1908 2 Fremad Valby 1 Bane 1
171527 Kl. 15:10 FA 2000 BK Vestia 1 Bane 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
171535 Kl. 10:00 Dragør BK 1 GVI 1
171536 Kl. 10:00 HIK 1 BK Fix 1
171537 Kl. 10:20 Dragør BK 1 HIK 1
171538 Kl. 10:20 GVI 1 BK Fix 1
171539 Kl. 10:40 Dragør BK 1 BK Fix 1
171540 Kl. 10:40 GVI 1 HIK 1
Arrangør:
lørdag den. 08-05 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
171541 Kl. 13:00 B 1908 2 Østerbro IF 1
171542 Kl. 13:00 FB 1 GVI 1
171543 Kl. 13:20 B 1908 2 FB 1
171544 Kl. 13:20 Østerbro IF 1 GVI 1
171545 Kl. 13:40 B 1908 2 GVI 1
171576 Kl. 13:40 FB 1 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
171577 Kl. 14:30 FA 2000 Nørrebro United 1
171578 Kl. 14:30 BK Vestia 1 Dragør BK 1
171579 Kl. 14:50 BK Vestia 1 FA 2000
171580 Kl. 14:50 Nørrebro United 1 Dragør BK 1
171581 Kl. 15:10 FA 2000 Dragør BK 1
171582 Kl. 15:10 BK Vestia 1 Nørrebro United 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
171583 Kl. 11:30 Fremad Valby 1 Sundby BK 1 Bane 1
171584 Kl. 11:30 BK Fix 1 HIK 1 Bane 1
171585 Kl. 11:50 Fremad Valby 1 HIK 1 Bane 1
171586 Kl. 11:50 Sundby BK 1 BK Fix 1 Bane 1
171587 Kl. 12:10 Fremad Valby 1 BK Fix 1 Bane 1
171588 Kl. 12:10 Sundby BK 1 HIK 1 Bane 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
171611 Kl. 10:00 Fremad Valby 1 FB 1
171616 Kl. 10:00 GVI 1 Dragør BK 1
171620 Kl. 10:20 Fremad Valby 1 Dragør BK 1
171622 Kl. 10:20 GVI 1 FB 1
171623 Kl. 10:40 Fremad Valby 1 GVI 1
171624 Kl. 10:40 Dragør BK 1 FB 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
171595 Kl. 10:00 BK Vestia 1 Østerbro IF 1
171596 Kl. 10:00 HIK 1 Sundby BK 1
171607 Kl. 10:20 BK Vestia 1 Sundby BK 1
171608 Kl. 10:20 Østerbro IF 1 HIK 1
171609 Kl. 10:40 BK Vestia 1 HIK 1
171610 Kl. 10:40 Sundby BK 1 Østerbro IF 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
171589 Kl. 10:00 FA 2000 B 1908 2
171590 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 BK Fix 1
171591 Kl. 10:20 B 1908 2 Nørrebro United 1
171592 Kl. 10:20 FA 2000 BK Fix 1
171593 Kl. 10:40 B 1908 2 BK Fix 1
171594 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 FA 2000
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
171660 Kl. 14:30 Dragør BK 1 FA 2000
171661 Kl. 14:30 HIK 1 Østerbro IF 1
171662 Kl. 14:50 FA 2000 HIK 1
171663 Kl. 14:50 Østerbro IF 1 Dragør BK 1
171664 Kl. 15:10 FA 2000 Østerbro IF 1
171665 Kl. 15:10 HIK 1 Dragør BK 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
171625 Kl. 14:30 B 1908 2 Sundby BK 1 Bane 1
171626 Kl. 14:30 GVI 1 Fremad Valby 1 Bane 1
171627 Kl. 14:50 GVI 1 B 1908 2 Bane 1
171628 Kl. 14:50 Sundby BK 1 Fremad Valby 1 Bane 1
171652 Kl. 15:10 Fremad Valby 1 B 1908 2 Bane 1
171653 Kl. 15:10 Sundby BK 1 GVI 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
171654 Kl. 13:00 BK Vestia 1 FB 1
171655 Kl. 13:00 BK Fix 1 Nørrebro United 1
171656 Kl. 13:20 BK Vestia 1 BK Fix 1
171657 Kl. 13:20 Nørrebro United 1 FB 1
171658 Kl. 13:40 Nørrebro United 1 BK Vestia 1
171659 Kl. 13:40 FB 1 BK Fix 1
Arrangør:
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
171666 Kl. 10:00 B 1908 2 HIK 1 Bane 1
171667 Kl. 10:00 BK Vestia 1 GVI 1 Bane 1
171668 Kl. 10:20 BK Vestia 1 B 1908 2 Bane 1
171669 Kl. 10:20 HIK 1 GVI 1 Bane 1
171670 Kl. 10:40 B 1908 2 GVI 1 Bane 1
171671 Kl. 10:40 HIK 1 BK Vestia 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
171672 Kl. 10:00 FA 2000 FB 1
171673 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Dragør BK 1
171674 Kl. 10:20 FA 2000 Sundby BK 1
171675 Kl. 10:20 FB 1 Dragør BK 1
171676 Kl. 10:40 FA 2000 Dragør BK 1
171677 Kl. 10:40 Sundby BK 1 FB 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
171678 Kl. 11:30 Fremad Valby 1 Østerbro IF 1
171679 Kl. 11:30 Nørrebro United 1 BK Fix 1
171680 Kl. 11:50 Fremad Valby 1 Nørrebro United 1
171681 Kl. 11:50 Østerbro IF 1 BK Fix 1
171682 Kl. 12:10 BK Fix 1 Fremad Valby 1
171683 Kl. 12:10 Nørrebro United 1 Østerbro IF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind