MENU

U7 Drenge (14) 3v3 øvet Forår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
254562 Kl. 11:30 Kastrup BK 2 B 1908 2
254563 Kl. 11:30 BK Stefan 1 Hvidovre IF 3
254564 Kl. 11:50 Kastrup BK 2 BK Stefan 1
254565 Kl. 11:50 B 1908 2 Hvidovre IF 3
254566 Kl. 12:10 Kastrup BK 2 Hvidovre IF 3
254567 Kl. 12:10 B 1908 2 BK Stefan 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
254556 Kl. 11:30 Dragør BK 1 Sundby BK 2
254557 Kl. 11:30 BK Fix 1 Ørestad IF 2
254558 Kl. 11:50 Dragør BK 1 BK Fix 1
254559 Kl. 11:50 Sundby BK 2 Ørestad IF 2
254560 Kl. 12:10 Dragør BK 1 Ørestad IF 2
254561 Kl. 12:10 Sundby BK 2 BK Fix 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
254568 Kl. 11:30 Sundby BK 2 Dragør BK 1
254569 Kl. 11:30 B 1908 2 Kastrup BK 2
254570 Kl. 11:50 Dragør BK 1 Kastrup BK 2
254571 Kl. 11:50 Sundby BK 2 B 1908 2
254572 Kl. 12:10 Dragør BK 1 B 1908 2
254573 Kl. 12:10 Sundby BK 2 Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Rådvadsvej Bane 1 Folevadsvej 3 2400 København NV
254574 Kl. 10:00 Ørestad IF 2 BK Fix 1 Bane 1
255123 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 BK Stefan 1 Bane 1
255124 Kl. 10:20 BK Fix 1 BK Stefan 1 Bane 1
255125 Kl. 10:20 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 3 Bane 1
255126 Kl. 10:40 BK Fix 1 Hvidovre IF 3 Bane 1
255127 Kl. 10:40 Ørestad IF 2 BK Stefan 1 Bane 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
255139 Kl. 10:00 Ørestad IF 2 Sundby BK 2
255140 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 B 1908 2
255141 Kl. 10:20 B 1908 2 Sundby BK 2
255659 Kl. 10:20 Hvidovre IF 3 Ørestad IF 2
255756 Kl. 10:40 Sundby BK 2 Hvidovre IF 3
255757 Kl. 10:40 Ørestad IF 2 B 1908 2
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
255128 Kl. 11:30 BK Fix 1 Dragør BK 1
255134 Kl. 11:30 BK Stefan 1 Kastrup BK 2
255135 Kl. 11:50 Kastrup BK 2 Dragør BK 1
255136 Kl. 11:50 BK Stefan 1 BK Fix 1
255137 Kl. 12:10 Dragør BK 1 BK Stefan 1
255138 Kl. 12:10 BK Fix 1 Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
255758 Kl. 11:30 Ørestad IF 2 Dragør BK 1
255759 Kl. 11:30 Hvidovre IF 3 Kastrup BK 2
255760 Kl. 11:50 Dragør BK 1 Kastrup BK 2
255761 Kl. 11:50 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 3
255763 Kl. 12:10 Dragør BK 1 Hvidovre IF 3
255764 Kl. 12:10 Ørestad IF 2 Kastrup BK 2
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
255765 Kl. 14:30 BK Fix 1 Sundby BK 2
255766 Kl. 14:30 BK Stefan 1 B 1908 2
255767 Kl. 14:50 Sundby BK 2 B 1908 2
255769 Kl. 14:50 BK Fix 1 BK Stefan 1
255770 Kl. 15:10 Sundby BK 2 BK Stefan 1
255771 Kl. 15:10 BK Fix 1 B 1908 2
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Hvidovre IF's baner Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
255772 Kl. 10:00 Dragør BK 1 Sundby BK 2
255773 Kl. 10:00 BK Stefan 1 Hvidovre IF 3
255774 Kl. 10:20 BK Stefan 1 Dragør BK 1
255775 Kl. 10:20 Hvidovre IF 3 Sundby BK 2
255776 Kl. 10:40 Hvidovre IF 3 Dragør BK 1
255777 Kl. 10:40 BK Stefan 1 Sundby BK 2
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
255778 Kl. 12:00 BK Fix 1 Ørestad IF 2
255779 Kl. 12:00 Kastrup BK 2 B 1908 2
255780 Kl. 12:20 Kastrup BK 2 BK Fix 1
255822 Kl. 12:20 B 1908 2 Ørestad IF 2
255823 Kl. 12:40 B 1908 2 BK Fix 1
255824 Kl. 12:40 Kastrup BK 2 Ørestad IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind