MENU

U8 Drenge (13) 5v5 2 Forår, Pulje 1 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
150768 Kl. 10:00 Husum BK 1 Dragør BK 1
150769 Kl. 10:00 B 1903 1 BK Fix 1
150770 Kl. 10:20 Husum BK 1 B 1903 1
150771 Kl. 10:20 Dragør BK 1 BK Fix 1 Bane 1
HUMH
150772 Kl. 10:40 Husum BK 1 BK Fix 1
150773 Kl. 10:40 Dragør BK 1 B 1903 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Valby IP, tribunen Bane 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
150780 Kl. 13:00 GVI 1 Fremad Valby 1 Bane 1
150781 Kl. 13:00 Kastrup BK 1 Fremad Amager 1 Bane 1
150782 Kl. 13:20 GVI 1 Kastrup BK 1 Bane 1
150783 Kl. 13:20 Fremad Valby 1 Fremad Amager 1 Bane 1
150786 Kl. 13:40 GVI 1 Fremad Amager 1 Bane 1
150823 Kl. 13:40 Fremad Valby 1 Kastrup BK 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
150774 Kl. 10:00 Tårnby FF 1 AB Tårnby 1
150775 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 FB 1
150776 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Nørrebro United 1
150777 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 FB 1
150778 Kl. 10:40 Tårnby FF 1 FB 1
150779 Kl. 10:40 AB Tårnby 1 Nørrebro United 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
150840 Kl. 10:00 BK Fix 1 FB 1
150842 Kl. 10:00 Fremad Amager 1 Kastrup BK 1
150843 Kl. 10:20 BK Fix 1 Kastrup BK 1
150844 Kl. 10:20 FB 1 Fremad Amager 1
150846 Kl. 10:40 BK Fix 1 Fremad Amager 1
150847 Kl. 10:40 FB 1 Kastrup BK 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
150830 Kl. 11:30 Dragør BK 1 Nørrebro United 1
150832 Kl. 11:30 B 1903 1 GVI 1
150833 Kl. 11:50 B 1903 1 Dragør BK 1
150834 Kl. 11:50 Nørrebro United 1 GVI 1
150835 Kl. 12:10 Dragør BK 1 GVI 1
150836 Kl. 12:10 B 1903 1 Nørrebro United 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
150824 Kl. 11:30 Husum BK 1 Tårnby FF 1 Bane 1
150825 Kl. 11:30 AB Tårnby 1 Fremad Valby 1 Bane 1
150826 Kl. 11:50 Husum BK 1 AB Tårnby 1 Bane 1
150827 Kl. 11:50 Tårnby FF 1 Fremad Valby 1 Bane 1
150828 Kl. 12:10 Husum BK 1 Fremad Valby 1 Bane 1
150829 Kl. 12:10 AB Tårnby 1 Tårnby FF 1 Bane 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
150859 Kl. 10:00 B 1903 1 Tårnby FF 1
150860 Kl. 10:00 Kastrup BK 1 FB 1
150861 Kl. 10:20 B 1903 1 FB 1
150862 Kl. 10:20 Tårnby FF 1 Kastrup BK 1
150863 Kl. 10:40 B 1903 1 Kastrup BK 1
150864 Kl. 10:40 FB 1 Tårnby FF 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
150848 Kl. 13:00 Dragør BK 1 Husum BK 1
150849 Kl. 13:00 Nørrebro United 1 Fremad Amager 1
150851 Kl. 13:20 Husum BK 1 Nørrebro United 1
150852 Kl. 13:20 Dragør BK 1 Fremad Amager 1
150856 Kl. 13:40 Husum BK 1 Fremad Amager 1
150858 Kl. 13:40 Nørrebro United 1 Dragør BK 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
150865 Kl. 13:00 BK Fix 1 AB Tårnby 1
150866 Kl. 13:00 Fremad Valby 1 GVI 1
150867 Kl. 13:20 BK Fix 1 GVI 1
150868 Kl. 13:20 Fremad Valby 1 AB Tårnby 1
150869 Kl. 13:40 BK Fix 1 Fremad Valby 1
150870 Kl. 13:40 GVI 1 AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Tårnby Stadion Gemmas Allé 41 2770 Kastrup
150877 Kl. 11:30 B 1903 1 AB Tårnby 1
150878 Kl. 11:30 Fremad Amager 1 Nørrebro United 1
150879 Kl. 11:50 B 1903 1 Fremad Amager 1
150880 Kl. 11:50 Nørrebro United 1 AB Tårnby 1
150881 Kl. 12:10 Nørrebro United 1 B 1903 1
150882 Kl. 12:10 AB Tårnby 1 Fremad Amager 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
150871 Kl. 11:30 Husum BK 1 FB 1 Bane 1
150872 Kl. 11:30 Fremad Valby 1 BK Fix 1 Bane 1
150873 Kl. 11:50 Fremad Valby 1 Husum BK 1 Bane 1
150874 Kl. 11:50 FB 1 BK Fix 1 Bane 1
150875 Kl. 12:10 BK Fix 1 Husum BK 1 Bane 1
150876 Kl. 12:10 FB 1 Fremad Valby 1 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
150883 Kl. 13:00 GVI 1 Dragør BK 1
150884 Kl. 13:00 Kastrup BK 1 Tårnby FF 1
150885 Kl. 13:20 Dragør BK 1 Kastrup BK 1
150886 Kl. 13:20 Tårnby FF 1 GVI 1
150887 Kl. 13:40 Dragør BK 1 Tårnby FF 1
150888 Kl. 13:40 Kastrup BK 1 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Dragør Bk Halvejen 5 2791 Dragør
150897 Kl. 10:00 Dragør BK 1 AB Tårnby 1
150898 Kl. 10:00 FB 1 GVI 1
150899 Kl. 10:20 Dragør BK 1 FB 1
150900 Kl. 10:20 AB Tårnby 1 GVI 1
150901 Kl. 10:40 Dragør BK 1 GVI 1
150902 Kl. 10:40 FB 1 AB Tårnby 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
150891 Kl. 11:30 Husum BK 1 Kastrup BK 1
150892 Kl. 11:30 B 1903 1 Fremad Valby 1
150893 Kl. 11:50 B 1903 1 Husum BK 1
150894 Kl. 11:50 Kastrup BK 1 Fremad Valby 1
150895 Kl. 12:10 Husum BK 1 Fremad Valby 1
150896 Kl. 12:10 Kastrup BK 1 B 1903 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
150903 Kl. 11:30 BK Fix 1 Tårnby FF 1
150904 Kl. 11:30 Nørrebro United 1 Fremad Amager 1
150905 Kl. 11:50 BK Fix 1 Nørrebro United 1
150906 Kl. 11:50 Tårnby FF 1 Fremad Amager 1
150907 Kl. 12:10 Fremad Amager 1 BK Fix 1
150908 Kl. 12:10 Nørrebro United 1 Tårnby FF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind