MENU

U9 Drenge (12) 5v5 3 Forår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
179521 Kl. 11:30 BK Stefan 1 FA 2000 4
179522 Kl. 11:30 FB 3 BK Fix 4
179523 Kl. 11:50 FB 3 BK Stefan 1
179524 Kl. 11:50 FA 2000 4 BK Fix 4
179525 Kl. 12:10 BK Stefan 1 BK Fix 4 Bane 1
HUMH
179526 Kl. 12:10 FA 2000 4 FB 3
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
179527 Kl. 11:30 B 1903 3 GVI 3
179531 Kl. 11:30 Nørrebro United 4 GVI 2
179532 Kl. 11:50 Nørrebro United 4 B 1903 3
179533 Kl. 11:50 GVI 3 GVI 2
179534 Kl. 12:10 B 1903 3 GVI 2
179535 Kl. 12:10 GVI 3 Nørrebro United 4
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
179536 Kl. 11:30 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Skovshoved IF 3 Bane 1
179538 Kl. 11:30 Husum BK 2 KB 11 Bane 1
179539 Kl. 11:50 Husum BK 2 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
179540 Kl. 11:50 Skovshoved IF 3 KB 11 Bane 1
179541 Kl. 12:10 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
KB 11 Bane 1
179543 Kl. 12:10 Skovshoved IF 3 Husum BK 2 Bane 1
HUMH
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Vanløse I P Bane 1 Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
179515 Kl. 13:00 Vanløse IF 3 BK Skjold 2 Bane 1
179516 Kl. 13:00 Østerbro IF 3 HB 1 Bane 1
179517 Kl. 13:20 Østerbro IF 3 Vanløse IF 3 Bane 1
179518 Kl. 13:20 BK Skjold 2 HB 1 Bane 1
179519 Kl. 13:40 Vanløse IF 3 HB 1 Bane 1
179520 Kl. 13:40 BK Skjold 2 Østerbro IF 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
179563 Kl. 10:00 HB 1
!
NB: HB 1 er taberdømt
FA 2000 4 Bane 1
179564 Kl. 10:00 B 1903 3 Husum BK 2
179565 Kl. 10:20 B 1903 3 HB 1
!
NB: HB 1 er taberdømt
Bane 1
179566 Kl. 10:20 FA 2000 4 Husum BK 2
179567 Kl. 10:40 HB 1
!
NB: HB 1 er taberdømt
Husum BK 2 Bane 1
179568 Kl. 10:40 FA 2000 4 B 1903 3
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
179551 Kl. 14:30 BK Skjold 2 FB 3
179552 Kl. 14:30 Nørrebro United 4 KB 11
179553 Kl. 14:50 Nørrebro United 4 BK Skjold 2
179554 Kl. 14:50 FB 3 KB 11
179555 Kl. 15:10 BK Skjold 2 KB 11
179556 Kl. 15:10 FB 3 Nørrebro United 4
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
179544 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 BK Stefan 1
179546 Kl. 10:00 GVI 2 KB 10
179547 Kl. 10:20 GVI 2 Vanløse IF 3
179548 Kl. 10:20 BK Stefan 1 KB 10
179549 Kl. 10:40 Vanløse IF 3 KB 10
179550 Kl. 10:40 BK Stefan 1 GVI 2
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
179557 Kl. 13:00 Østerbro IF 3 BK Fix 4
179558 Kl. 13:00 GVI 3 Skovshoved IF 3
179559 Kl. 13:20 GVI 3 Østerbro IF 3
179560 Kl. 13:20 BK Fix 4 Skovshoved IF 3
179561 Kl. 13:40 Østerbro IF 3 Skovshoved IF 3
179562 Kl. 13:40 BK Fix 4 GVI 3
lørdag den. 29-05 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
179575 Kl. 10:00 HB 1 FB 3
179576 Kl. 10:00 GVI 3 KB 10
179577 Kl. 10:20 GVI 3 HB 1
179578 Kl. 10:20 FB 3 KB 10
179579 Kl. 10:40 HB 1 KB 10
179580 Kl. 10:40 FB 3 GVI 3
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Husumparken Bane 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
179581 Kl. 13:00 Vanløse IF 3 BK Fix 4 Bane 1
179582 Kl. 13:00 Nørrebro United 4 Husum BK 2 Bane 1
179583 Kl. 13:20 Nørrebro United 4 Vanløse IF 3 Bane 1
179584 Kl. 13:20 BK Fix 4 Husum BK 2 Bane 1
179585 Kl. 13:40 Vanløse IF 3 Husum BK 2 Bane 1
179586 Kl. 13:40 BK Fix 4 Nørrebro United 4 Bane 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Skovshoved I P Bane 1 Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
179569 Kl. 09:00 BK Skjold 2 FA 2000 4 Bane 1
179570 Kl. 09:00 GVI 2 Skovshoved IF 3 Bane 1
179571 Kl. 09:20 GVI 2 BK Skjold 2 Bane 1
179572 Kl. 09:20 FA 2000 4 Skovshoved IF 3 Bane 1
179573 Kl. 09:40 BK Skjold 2 Skovshoved IF 3 Bane 1
179574 Kl. 09:40 FA 2000 4 GVI 2 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Rådvadsvej Bane 1 Folevadsvej 3 2400 København NV
179587 Kl. 10:00 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
BK Stefan 1 Bane 1
179588 Kl. 10:00 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
KB 11 Bane 1
179589 Kl. 10:20 B 1903 3 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
Bane 1
179590 Kl. 10:20 BK Stefan 1 KB 11
179591 Kl. 10:40 Østerbro IF 3
!
NB: Østerbro IF 3 er taberdømt
KB 11 Bane 1
179592 Kl. 10:40 BK Stefan 1 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bane 1
lørdag den. 05-06 2021
Spillested:
KB. Pile Alle Bane 1 Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
179599 Kl. 13:00 BK Skjold 2 BK Fix 4
!
NB: BK Fix 4 er taberdømt
Bane 1
179600 Kl. 13:00 B 1903 3 KB 10
179601 Kl. 13:20 B 1903 3 BK Skjold 2
179602 Kl. 13:20 BK Fix 4
!
NB: BK Fix 4 er taberdømt
KB 10 Bane 1
179603 Kl. 13:40 BK Skjold 2 KB 10
179604 Kl. 13:40 BK Fix 4
!
NB: BK Fix 4 er taberdømt
B 1903 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
151016 Kl. 13:00 GVI 3 KB 11
179605 Kl. 13:00 Vanløse IF 3 FA 2000 4 Bane 1
151017 Kl. 13:20 GVI 3 Vanløse IF 3
151018 Kl. 13:20 FA 2000 4 KB 11
151019 Kl. 13:40 Vanløse IF 3 KB 11
151020 Kl. 13:40 FA 2000 4 GVI 3
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
179593 Kl. 12:30 Østerbro IF 3 FB 3
179594 Kl. 12:30 GVI 2 Husum BK 2
179595 Kl. 12:50 GVI 2 Østerbro IF 3
179596 Kl. 12:50 FB 3 Husum BK 2
179597 Kl. 13:10 Østerbro IF 3 Husum BK 2
179598 Kl. 13:10 FB 3 GVI 2
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
151021 Kl. 13:00 HB 1 BK Stefan 1
151022 Kl. 13:00 Nørrebro United 4 Skovshoved IF 3
151023 Kl. 13:20 Nørrebro United 4 HB 1
151024 Kl. 13:20 BK Stefan 1 Skovshoved IF 3
151025 Kl. 13:40 HB 1 Skovshoved IF 3
151026 Kl. 13:40 BK Stefan 1 Nørrebro United 4
lørdag den. 12-06 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
179687 Kl. 11:30 Østerbro IF 3 FA 2000 4
179688 Kl. 11:30 Nørrebro United 4 KB 10
179689 Kl. 11:50 Nørrebro United 4 Østerbro IF 3
179690 Kl. 11:50 FA 2000 4 KB 10
179691 Kl. 12:10 Østerbro IF 3 KB 10
179692 Kl. 12:10 FA 2000 4 Nørrebro United 4
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
179658 Kl. 13:00 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
FB 3 Bane 1
179682 Kl. 13:00 B 1903 3 Skovshoved IF 3
179683 Kl. 13:20 B 1903 3 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Bane 1
179684 Kl. 13:20 FB 3 Skovshoved IF 3
179685 Kl. 13:40 Vanløse IF 3
!
NB: Vanløse IF 3 er taberdømt
Skovshoved IF 3 Bane 1
179686 Kl. 13:40 FB 3 B 1903 3
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
179610 Kl. 13:00 BK Skjold 2 BK Stefan 1
179611 Kl. 13:00 GVI 3 Husum BK 2
151027 Kl. 13:00 HB 1 BK Fix 4
!
NB: BK Fix 4 er taberdømt
Bane 1
151028 Kl. 13:00 GVI 2 KB 11
179612 Kl. 13:20 GVI 3 BK Skjold 2
179613 Kl. 13:20 BK Stefan 1 Husum BK 2
179606 Kl. 13:20 GVI 2 HB 1
179607 Kl. 13:20 BK Fix 4
!
NB: BK Fix 4 er taberdømt
KB 11 Bane 1
179608 Kl. 13:40 HB 1 KB 11
179609 Kl. 13:40 BK Fix 4
!
NB: BK Fix 4 er taberdømt
GVI 2 Bane 1
179648 Kl. 13:40 BK Skjold 2 Husum BK 2
179657 Kl. 13:40 BK Stefan 1 GVI 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind