MENU

U10 Drenge (11) 5v5 4 Forår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
206268 Kl. 11:30 Fix B 1903 3
206269 Kl. 11:30 BK Skjold 4 KFUM 1
206270 Kl. 11:50 Fix BK Skjold 4
206271 Kl. 11:50 B 1903 3 KFUM 1
206272 Kl. 12:10 Fix KFUM 1
206273 Kl. 12:10 B 1903 3 BK Skjold 4
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
206255 Kl. 11:30 BK Union 2 FA 2000 4
206256 Kl. 11:30 HIK 4 Fremad Valby 6 Bane 1
206257 Kl. 11:50 BK Union 2 HIK 4
206258 Kl. 11:50 FA 2000 4 Fremad Valby 6 Bane 1
206259 Kl. 12:10 BK Union 2 Fremad Valby 6 Bane 1
206267 Kl. 12:10 FA 2000 4 HIK 4
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
206280 Kl. 11:30 Fremad Valby 6 HIK 4 Bane 1
206281 Kl. 11:30 KFUM 1 BK Skjold 4 Bane 1
206282 Kl. 11:50 HIK 4 BK Skjold 4 Bane 1
206283 Kl. 11:50 Fremad Valby 6 KFUM 1 Bane 1
206284 Kl. 12:10 HIK 4 KFUM 1 Bane 1
206285 Kl. 12:10 Fremad Valby 6 BK Skjold 4 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, Genforeningspladsen Genforeningspladsen 53 2400 København NV
206274 Kl. 11:30 FA 2000 4 BK Union 2
206275 Kl. 11:30 B 1903 3 Fix
206276 Kl. 11:50 BK Union 2 Fix
206277 Kl. 11:50 FA 2000 4 B 1903 3
206278 Kl. 12:10 BK Union 2 B 1903 3
206279 Kl. 12:10 FA 2000 4 Fix
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
B1903 Bane 1 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
206314 Kl. 10:00 Fremad Valby 6 FA 2000 4 Bane 1
206315 Kl. 10:00 KFUM 1 B 1903 3
206316 Kl. 10:20 B 1903 3 FA 2000 4
206317 Kl. 10:20 KFUM 1 Fremad Valby 6
206318 Kl. 10:40 FA 2000 4 KFUM 1
206319 Kl. 10:40 Fremad Valby 6 B 1903 3 Bane 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
206286 Kl. 11:30 HIK 4 BK Union 2
206309 Kl. 11:30 BK Skjold 4 Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Bane 1
206310 Kl. 11:50 Fix
!
NB: Fix er taberdømt
BK Union 2 Bane 1
206311 Kl. 11:50 BK Skjold 4 HIK 4
206312 Kl. 12:10 BK Union 2 BK Skjold 4
206313 Kl. 12:10 HIK 4 Fix
!
NB: Fix er taberdømt
Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Bane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
206359 Kl. 11:30 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
FA 2000 4 Bane 1
206360 Kl. 11:30 BK Skjold 4 B 1903 3
206361 Kl. 11:50 FA 2000 4 B 1903 3
206362 Kl. 11:50 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
BK Skjold 4 Bane 1
206363 Kl. 12:10 FA 2000 4 BK Skjold 4
206364 Kl. 12:10 HIK 4
!
NB: HIK 4 er taberdømt
B 1903 3 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Emdrupparken Bane 1 Nøkkerosevej 23 2400 København NV
206320 Kl. 10:00 Fremad Valby 6 BK Union 2 Bane 1
206321 Kl. 10:00 KFUM 1 Fix
206322 Kl. 10:20 BK Union 2 Fix
206323 Kl. 10:20 Fremad Valby 6 KFUM 1 Bane 1
206324 Kl. 10:40 BK Union 2 KFUM 1
206325 Kl. 10:40 Fremad Valby 6 Fix Bane 1
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
206453 Kl. 14:30 BK Union 2 FA 2000 4
206454 Kl. 14:30 BK Skjold 4 KFUM 1
206455 Kl. 14:50 BK Skjold 4 BK Union 2
206456 Kl. 14:50 KFUM 1 FA 2000 4
206457 Kl. 15:10 KFUM 1 BK Union 2
206458 Kl. 15:10 BK Skjold 4 FA 2000 4
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
206459 Kl. 13:00 HIK 4 Fremad Valby 6
206460 Kl. 13:00 Fix B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Bane 1
206461 Kl. 13:20 Fix HIK 4
206462 Kl. 13:20 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
Fremad Valby 6 Bane 1
206463 Kl. 13:40 B 1903 3
!
NB: B 1903 3 er taberdømt
HIK 4 Bane 1
206464 Kl. 13:40 Fix Fremad Valby 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind