MENU

U10 Drenge (11) 5v5 1 Forår, Pulje 2 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
207890 Kl. 13:00 FB 1 KB 3
207891 Kl. 13:00 Nørrebro United 1 KB 2
207892 Kl. 13:20 Nørrebro United 1 FB 1
207893 Kl. 13:20 KB 3 KB 2
207894 Kl. 13:40 FB 1 KB 2
207895 Kl. 13:40 KB 3 Nørrebro United 1
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Bane 1 Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
207896 Kl. 13:00 BK Hekla 1 Aakanden GF 1
!
NB: Aakanden GF 1 er taberdømt
Bane 1
207950 Kl. 13:00 KB 4 GVI 1
207951 Kl. 13:20 KB 4 BK Hekla 1
207952 Kl. 13:20 Aakanden GF 1
!
NB: Aakanden GF 1 er taberdømt
GVI 1 Bane 1
207953 Kl. 13:40 BK Hekla 1 GVI 1
207954 Kl. 13:40 Aakanden GF 1
!
NB: Aakanden GF 1 er taberdømt
KB 4 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
207884 Kl. 13:00 BK Skjold 2 HIK 2
207885 Kl. 13:00 Sundby BK 1 AC Amager Academy 2
207886 Kl. 13:20 Sundby BK 1 BK Skjold 2
207887 Kl. 13:20 HIK 2 AC Amager Academy 2
207888 Kl. 13:40 BK Skjold 2 AC Amager Academy 2
207889 Kl. 13:40 HIK 2 Sundby BK 1
Arrangør:
søndag den. 02-05 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
207955 Kl. 13:00 FA 2000 2 BK Fix 1
207956 Kl. 13:00 BK Vestia 1 FB 2
207957 Kl. 13:20 BK Vestia 1 FA 2000 2
208292 Kl. 13:20 BK Fix 1 FB 2
208293 Kl. 13:40 FA 2000 2 FB 2
208294 Kl. 13:40 BK Fix 1 BK Vestia 1
Arrangør:
lørdag den. 08-05 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
208354 Kl. 10:00 AC Amager Academy 2 KB 3 Bane 1
208355 Kl. 10:00 BK Hekla 1 BK Vestia 1 Bane 1
208356 Kl. 10:20 BK Hekla 1 AC Amager Academy 2 Bane 1
208357 Kl. 10:20 KB 3 BK Vestia 1 Bane 1
208358 Kl. 10:40 AC Amager Academy 2 BK Vestia 1 Bane 1
208359 Kl. 10:40 KB 3 BK Hekla 1 Bane 1
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
208301 Kl. 11:30 HIK 2 Nørrebro United 1
208302 Kl. 11:30 KB 4 FB 2
208303 Kl. 11:50 KB 4 HIK 2
208340 Kl. 11:50 Nørrebro United 1 FB 2
208341 Kl. 12:10 HIK 2 FB 2
208347 Kl. 12:10 Nørrebro United 1 KB 4
208348 Kl. 13:00 Sundby BK 1 KB 2
208349 Kl. 13:00 Aakanden GF 1 BK Fix 1
208350 Kl. 13:20 Aakanden GF 1 Sundby BK 1
208351 Kl. 13:20 KB 2 BK Fix 1
208352 Kl. 13:40 Sundby BK 1 BK Fix 1
208353 Kl. 13:40 KB 2 Aakanden GF 1
Arrangør:
søndag den. 09-05 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
208295 Kl. 14:30 BK Skjold 2 FB 1
208296 Kl. 14:30 GVI 1 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Bane 1
208297 Kl. 14:50 GVI 1 BK Skjold 2
208298 Kl. 14:50 FB 1 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Bane 1
208299 Kl. 15:10 BK Skjold 2 FA 2000 2
!
NB: FA 2000 2 er taberdømt
Bane 1
208300 Kl. 15:10 FB 1 GVI 1
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, HIK Bregnegårdsvej 25 2900 Hellerup
208360 Kl. 14:30 HIK 2 KB 3
208361 Kl. 14:30 GVI 1 BK Fix 1
208362 Kl. 14:50 GVI 1 HIK 2
208363 Kl. 14:50 KB 3 BK Fix 1
208364 Kl. 15:10 HIK 2 BK Fix 1
208365 Kl. 15:10 KB 3 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
208690 Kl. 10:00 BK Skjold 2 KB 2
208691 Kl. 10:00 KB 4 BK Vestia 1
208692 Kl. 10:20 KB 4 BK Skjold 2
208693 Kl. 10:20 KB 2 BK Vestia 1
208701 Kl. 10:40 BK Skjold 2 BK Vestia 1
208702 Kl. 10:40 KB 2 KB 4
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Raffinaderivej 3 2300 København S
208703 Kl. 14:30 Sundby BK 1 FB 1
208704 Kl. 14:30 BK Hekla 1 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
Bane 1
208705 Kl. 14:50 BK Hekla 1 Sundby BK 1
209967 Kl. 14:50 FB 1 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
Bane 1
209968 Kl. 15:10 Sundby BK 1 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
Bane 1
209969 Kl. 15:10 FB 1 BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 30-05 2021
Spillested:
Kunst, Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
208684 Kl. 10:00 AC Amager Academy 2 Nørrebro United 1
208685 Kl. 10:00 Aakanden GF 1 FA 2000 2
208686 Kl. 10:20 Aakanden GF 1 AC Amager Academy 2
208687 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 FA 2000 2
208688 Kl. 10:40 AC Amager Academy 2 FA 2000 2
208689 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 Aakanden GF 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Bane 1 Englandsvej 61 2300 København S
210113 Kl. 14:30 AC Amager Academy 2 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
Bane 1
210114 Kl. 14:30 KB 4 BK Fix 1
210115 Kl. 14:50 KB 4 AC Amager Academy 2
210116 Kl. 14:50 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
BK Fix 1 Bane 1
210158 Kl. 15:10 AC Amager Academy 2 BK Fix 1
210159 Kl. 15:10 FB 1
!
NB: FB 1 er taberdømt
KB 4 Bane 1
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
209970 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Nørrebro United 1
209971 Kl. 10:00 GVI 1 BK Vestia 1
209972 Kl. 10:20 GVI 1 Sundby BK 1
209973 Kl. 10:20 Nørrebro United 1 BK Vestia 1
209974 Kl. 10:40 Sundby BK 1 BK Vestia 1
209975 Kl. 10:40 Nørrebro United 1 GVI 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Hekla Park Bane 1 Artillerivej 190 2300 København S
209976 Kl. 14:30 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
KB 2 Bane 1
209977 Kl. 14:30 BK Hekla 1 FA 2000 2
210043 Kl. 14:50 BK Hekla 1 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
Bane 1
210044 Kl. 14:50 KB 2 FA 2000 2
210045 Kl. 15:10 HIK 2
!
NB: HIK 2 er taberdømt
FA 2000 2 Bane 1
210046 Kl. 15:10 KB 2 BK Hekla 1
Arrangør:
søndag den. 06-06 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark - kunst 1 Ved Stadion 6 2820 Gentofte
210047 Kl. 10:00 BK Skjold 2 KB 3
210048 Kl. 10:00 Aakanden GF 1 FB 2
210049 Kl. 10:20 Aakanden GF 1 BK Skjold 2
210050 Kl. 10:20 KB 3 FB 2
210051 Kl. 10:40 BK Skjold 2 FB 2
210052 Kl. 10:40 KB 3 Aakanden GF 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
210166 Kl. 11:30 HIK 2 FB 1
210167 Kl. 11:30 Aakanden GF 1 BK Vestia 1
210168 Kl. 11:50 Aakanden GF 1 HIK 2
210378 Kl. 11:50 FB 1 BK Vestia 1
210397 Kl. 12:10 HIK 2 BK Vestia 1
210398 Kl. 12:10 FB 1 Aakanden GF 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
210160 Kl. 11:30 AC Amager Academy 2 KB 2
210161 Kl. 11:30 GVI 1 FB 2
210162 Kl. 11:50 GVI 1 AC Amager Academy 2
210163 Kl. 11:50 KB 2 FB 2
210164 Kl. 12:10 AC Amager Academy 2 FB 2
210165 Kl. 12:10 KB 2 GVI 1
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Kunst, KB, P. Bangs Vej Peter Bangs Vej 147 2000 Frederiksberg
210427 Kl. 11:30 Sundby BK 1 KB 3
210428 Kl. 11:30 KB 4 FA 2000 2
210429 Kl. 11:50 KB 4 Sundby BK 1
210430 Kl. 11:50 KB 3 FA 2000 2
210431 Kl. 12:10 Sundby BK 1 FA 2000 2
210432 Kl. 12:10 KB 3 KB 4
Arrangør:
søndag den. 13-06 2021
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
210399 Kl. 14:30 BK Skjold 2 Nørrebro United 1
210400 Kl. 14:30 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
BK Fix 1 Bane 1
210401 Kl. 14:50 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
BK Skjold 2 Bane 1
210402 Kl. 14:50 Nørrebro United 1 BK Fix 1
210403 Kl. 15:10 BK Skjold 2 BK Fix 1
210426 Kl. 15:10 Nørrebro United 1 BK Hekla 1
!
NB: BK Hekla 1 er taberdømt
Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind