MENU

U11 Drenge (10) 8v8 3 Forår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
139376 ma
12-04 2021
Kl. 23:59
BK Frem 1 Østerbro IF 4 Frem, Valby IP
HUMH
139373
17-04 2021
Kl. 10:00
Husum BK 1 BK Vestia 2 Kunst, Husumparken
139374
18-04 2021
Kl. 10:00
Kastrup BK 1 Oversidder Røllikevej
139375
18-04 2021
Kl. 10:30
BK Fix 3 BK Stefan 1 Tingbjerg Idrætspark
139372
18-04 2021
Kl. 14:00
KB 6 Brønshøj BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
139391 ma
19-04 2021
Kl. 17:00
Oversidder Husum BK 1
139388
24-04 2021
Kl. 10:00
BK Stefan 1 BK Frem 1 Rådvadsvej
139389
25-04 2021
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 BK Fix 3 Tingbjerg Idrætspark
139390
25-04 2021
Kl. 15:00
BK Vestia 2 KB 6 Kunst, Bavnehøj IA
139392
25-04 2021
Kl. 16:00
Østerbro IF 4 Kastrup BK 1 Fælledparken
HUMH
139395 ma
26-04 2021
Kl. 23:59
Husum BK 1 Østerbro IF 4 Kunst, Husumparken
139393
01-05 2021
Kl. 10:00
BK Stefan 1 Brønshøj BK 1 Rådvadsvej
139397
01-05 2021
Kl. 11:00
BK Frem 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Frem, Valby IP
139396
02-05 2021
Kl. 12:00
BK Fix 3 BK Vestia 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
139394
02-05 2021
Kl. 12:00
KB 6 Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
139401 on
05-05 2021
Kl. 17:00
Oversidder BK Fix 3
139398
09-05 2021
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 BK Frem 1 Tingbjerg Idrætspark
139400
09-05 2021
Kl. 11:00
Kastrup BK 1 Husum BK 1 Røllikevej
139399
09-05 2021
Kl. 16:00
BK Vestia 2 BK Stefan 1 Kunst, Bavnehøj IA
139402
09-05 2021
Kl. 16:00
Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
KB 6 Fælledparken
139411
23-05 2021
Kl. 12:30
Oversidder Brønshøj BK 1
139407
29-05 2021
Kl. 11:00
BK Frem 1 Husum BK 1 Frem, Valby IP
139403
30-05 2021
Kl. 10:00
BK Stefan 1 Oversidder Rådvadsvej
139405
30-05 2021
Kl. 10:00
Brønshøj BK 1 BK Vestia 2 Tingbjerg Idrætspark
139406
30-05 2021
Kl. 13:30
BK Fix 3 Østerbro IF 4 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
139404
30-05 2021
Kl. 14:00
KB 6 Kastrup BK 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
139408
05-06 2021
Kl. 10:00
Husum BK 1 KB 6 Husumparken
139409
05-06 2021
Kl. 14:00
BK Vestia 2 BK Frem 1 Kunst, Bavnehøj IA
139410
06-06 2021
Kl. 11:00
Kastrup BK 1 BK Fix 3 Røllikevej
139412
06-06 2021
Kl. 11:30
Østerbro IF 4 BK Stefan 1 Kunst, Ryparken
139474
12-06 2021
Kl. 10:00
BK Stefan 1 Kastrup BK 1 Rådvadsvej
139478
12-06 2021
Kl. 11:00
BK Frem 1 KB 6 Frem, Valby IP
139477
13-06 2021
Kl. 12:00
BK Fix 3 Husum BK 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
139476
13-06 2021
Kl. 16:00
BK Vestia 2 Oversidder Kunst, Bavnehøj IA
139475
19-06 2021
Kl. 12:00
Brønshøj BK 1 Østerbro IF 4 Tingbjerg Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind