MENU

U11 Drenge (10) 8v8 1 Forår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
136579
11-04 2021
Kl. 10:00
AC Amager Academy 1 HIK 1 Sundby Idrætspark
136578
17-04 2021
Kl. 10:00
KB 1 AB Tårnby 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
136582
17-04 2021
Kl. 10:45
FA 2000 1 Hvidovre IF 1 Kunst, Jens Jessens Vej
136580
17-04 2021
Kl. 13:00
B 93 1 B 1903 1 Kunst, B93
136581
18-04 2021
Kl. 10:30
BK Fix 1 Aakanden GF 1 Tingbjerg Idrætspark
136585
24-04 2021
Kl. 10:00
HIK 1 KB 1 Kunst, HIK
136583
24-04 2021
Kl. 13:30
Aakanden GF 1 FA 2000 1 Gentofte Sportspark - kunst 1
136587
25-04 2021
Kl. 11:15
B 93 1 Hvidovre IF 1 Kunst, B93
136586
25-04 2021
Kl. 11:30
B 1903 1 AC Amager Academy 1 B1903
136584
25-04 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 1 BK Fix 1 Tårnby Stadion
136592
01-05 2021
Kl. 09:15
FA 2000 1 B 93 1 Kunst, Jens Jessens Vej
136589
01-05 2021
Kl. 10:00
KB 1 B 1903 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
136590
02-05 2021
Kl. 10:00
AC Amager Academy 1 Hvidovre IF 1 Sundby Idrætspark
136591
02-05 2021
Kl. 12:00
BK Fix 1 HIK 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
136588
02-05 2021
Kl. 12:30
Aakanden GF 1 AB Tårnby 1 Gentofte Sportspark, kunst 2
136594
08-05 2021
Kl. 09:30
HIK 1 Aakanden GF 1 Kunst, HIK
136595
08-05 2021
Kl. 12:30
B 93 1 AC Amager Academy 1 Kunst, B93
136596
09-05 2021
Kl. 09:30
B 1903 1 BK Fix 1 B1903
136597
09-05 2021
Kl. 11:15
Hvidovre IF 1 KB 1 Hvidovre IF's baner
136593
09-05 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 1 FA 2000 1 Tårnby Stadion
136602
29-05 2021
Kl. 10:00
FA 2000 1 AC Amager Academy 1 Kunst, Jens Jessens Vej
136600
30-05 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 1 HIK 1 Tårnby Stadion
136601
30-05 2021
Kl. 12:00
BK Fix 1 Hvidovre IF 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
136598
30-05 2021
Kl. 14:00
Aakanden GF 1 B 1903 1 Gentofte Sportspark - kunst 1
136599
30-05 2021
Kl. 14:00
KB 1 B 93 1 Kunst, KB, P. Bangs Vej
137596
05-06 2021
Kl. 11:15
Hvidovre IF 1 Aakanden GF 1 Hvidovre IF's baner
137283
05-06 2021
Kl. 12:00
B 93 1 BK Fix 1 Kunst, B93
137279
06-06 2021
Kl. 10:00
AC Amager Academy 1 KB 1 Sundby Idrætspark
137281
06-06 2021
Kl. 10:00
HIK 1 FA 2000 1 Kunst, HIK
137457
06-06 2021
Kl. 11:00
B 1903 1 AB Tårnby 1 B1903
138925
12-06 2021
Kl. 11:30
HIK 1 B 1903 1 Kunst, HIK
138927
13-06 2021
Kl. 10:00
FA 2000 1
!
NB: FA 2000 1 er taberdømt
KB 1 Kunst, Jens Jessens Vej
138924
13-06 2021
Kl. 12:00
AB Tårnby 1 Hvidovre IF 1 Tårnby Stadion
138923
13-06 2021
Kl. 14:00
Aakanden GF 1 B 93 1 Gentofte Sportspark - kunst 1
138926
20-06 2021
Kl. 12:00
BK Fix 1 AC Amager Academy 1 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind