MENU

VinterBold U12 Drenge 3 (09) 8v8, Pulje 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
559301
07-11 2020
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Herstedøster IC Glostrup Idrætspark Kunstgræs
559304
15-11 2020
Kl. 10:30
LSF 3 IF Hjorten Smørum Idrætscenter
559300
15-11 2020
Kl. 11:00
Albertslund IF 1 Slagslunde-Ganløse IF Albertslund Stadion Kunstgræs
559303
15-11 2020
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 1 Stenløse BK Elverroad Kunstgræs
559302
15-11 2020
Kl. 11:45
Greve Fodbold 2 Måløv BK Greve Idræts Center
560206
21-11 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK Greve Fodbold 2 Stenløse Stadion
559305
28-11 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK LSF 3 Stenløse Stadion
559307
28-11 2020
Kl. 09:45
Herstedøster IC Albertslund IF 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
559306
28-11 2020
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF B. 1973, Herlev 1 Gryden kunstgræs
559308
28-11 2020
Kl. 11:30
Måløv BK Ejby IF 1968 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
559309
28-11 2020
Kl. 15:00
IF Hjorten Greve Fodbold 2 Herlev Stadion Kunstgræs
559310
12-12 2020
Kl. 09:30
Stenløse BK Slagslunde-Ganløse IF Stenløse Stadion
559312
12-12 2020
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 IF Hjorten Glostrup Idrætspark Kunstgræs
559314
13-12 2020
Kl. 10:00
LSF 3 Greve Fodbold 2 Smørum Idrætscenter
559311
13-12 2020
Kl. 10:30
Albertslund IF 1 Måløv BK Intet anvendes
559313
13-12 2020
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 1 Herstedøster IC Elverroad Kunstgræs
559316
16-01 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC Stenløse BK Albertslund Stadion Kunstgræs
559315
16-01 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF LSF 3 Gryden kunstgræs
559318
16-01 2021
Kl. 10:15
Måløv BK B. 1973, Herlev 1 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
559319
16-01 2021
Kl. 15:00
IF Hjorten Albertslund IF 1 Herlev Stadion Kunstgræs
559317
17-01 2021
Kl. 11:45
Greve Fodbold 2 Ejby IF 1968 Greve Idræts Center
559321
23-01 2021
Kl. 10:00
Albertslund IF 1 Greve Fodbold 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
559324
23-01 2021
Kl. 10:00
LSF 3 Ejby IF 1968 Smørum Idrætscenter
559320
30-01 2021
Kl. 09:30
Stenløse BK Måløv BK Stenløse Stadion
559322
30-01 2021
Kl. 12:00
Slagslunde-Ganløse IF Herstedøster IC Gryden kunstgræs
559323
31-01 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 1 IF Hjorten Elverroad Kunstgræs
559328
06-03 2021
Kl. 10:15
Måløv BK Slagslunde-Ganløse IF Måløv Idrætspark, Kunstgræs
559325
06-03 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Albertslund IF 1 Glostrup Idrætspark Kunstgræs
559329
06-03 2021
Kl. 15:00
IF Hjorten Stenløse BK Herlev Stadion Kunstgræs
559326
07-03 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC LSF 3 Albertslund Stadion Kunstgræs
559327
07-03 2021
Kl. 11:45
Greve Fodbold 2 B. 1973, Herlev 1 Greve Idræts Center
560207
13-03 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF IF Hjorten Gryden kunstgræs
560208
14-03 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC Måløv BK Albertslund Stadion Kunstgræs
560210
14-03 2021
Kl. 10:00
LSF 3 Albertslund IF 1 Smørum Idrætscenter
560209
14-03 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 1 Ejby IF 1968 Elverroad Kunstgræs
560213
14-03 2021
Kl. 11:45
Greve Fodbold 2 Slagslunde-Ganløse IF Greve Idræts Center
560212
20-03 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Stenløse BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
560215
20-03 2021
Kl. 15:00
IF Hjorten Herstedøster IC Herlev Stadion Kunstgræs
560214
21-03 2021
Kl. 10:00
LSF 3 Måløv BK Smørum Idrætscenter
560211
21-03 2021
Kl. 10:00
Albertslund IF 1 B. 1973, Herlev 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
560216
27-03 2021
Kl. 09:30
Stenløse BK Albertslund IF 1 Stenløse Stadion
560217
27-03 2021
Kl. 10:00
Slagslunde-Ganløse IF Ejby IF 1968 Gryden kunstgræs
560220
27-03 2021
Kl. 11:30
Måløv BK IF Hjorten Måløv Idrætspark, Kunstgræs
560218
28-03 2021
Kl. 09:45
Herstedøster IC Greve Fodbold 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
560219
28-03 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev 1 LSF 3 Elverroad Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind