MENU

U12 Drenge (10) 8v8 3 Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
539574
22-08 2021
Kl. 10:00
BK Stefan 1 B 93 4 Rådvadsvej
539572
28-08 2021
Kl. 10:00
Jægersborg BK 2 BK Vestia 2 Jægersborg
539571
28-08 2021
Kl. 11:00
BK Hekla 3 BK Skjold 2 Hekla Park
539570
28-08 2021
Kl. 12:00
HIK 3 BK Hellas 2
!
NB: BK Hellas 2 er taberdømt
Kunst, HIK
539573
29-08 2021
Kl. 11:00
BK Fix 3 B.1908 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
539578
04-09 2021
Kl. 10:30
BK Vestia 2 BK Hekla 3
!
NB: BK Hekla 3 er taberdømt
Bavnehøj Idrætsanlæg
539575
04-09 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 BK Stefan 1 Sundby Idrætspark
539577
05-09 2021
Kl. 10:00
BK Skjold 2 HIK 3 Fælledparken
539579
05-09 2021
Kl. 13:30
B 93 4
!
NB: B 93 4 er taberdømt
Jægersborg BK 2 B 93 Svanemølleanlæg.
539576 ma
06-09 2021
Kl. 16:45
BK Hellas 2 BK Fix 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
539584 ti
07-09 2021
Kl. 17:30
BK Stefan 1 Jægersborg BK 2 Rådvadsvej
539582
11-09 2021
Kl. 11:00
BK Hekla 3 B 93 4 Hekla Park
539580
11-09 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 BK Hellas 2 Sundby Idrætspark
539581
11-09 2021
Kl. 12:00
HIK 3 BK Vestia 2 Kunst, HIK
539583
12-09 2021
Kl. 11:00
BK Fix 3
!
NB: BK Fix 3 er taberdømt
BK Skjold 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
539585 ti
14-09 2021
Kl. 18:00
BK Hellas 2 BK Stefan 1 Engdraget
539594
18-09 2021
Kl. 10:00
BK Stefan 1 BK Hekla 3 Rådvadsvej
539586
19-09 2021
Kl. 10:00
BK Skjold 2 B.1908 2 Fælledparken
539588
19-09 2021
Kl. 11:30
BK Vestia 2 BK Fix 3 Bavnehøj Idrætsanlæg
539589
19-09 2021
Kl. 12:00
B 93 4 HIK 3 B 93 Svanemølleanlæg.
539587
19-09 2021
Kl. 12:00
Jægersborg BK 2 BK Hekla 3 Jægersborg
539592
25-09 2021
Kl. 10:00
BK Hellas 2 BK Skjold 2 Engdraget
539591
25-09 2021
Kl. 10:30
HIK 3 Jægersborg BK 2 Kunst, HIK
539590
25-09 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 BK Vestia 2 Sundby Idrætspark
539593
26-09 2021
Kl. 10:00
BK Fix 3 B 93 4 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
539595
02-10 2021
Kl. 11:00
BK Hekla 3 HIK 3 Hekla Park
539599
02-10 2021
Kl. 13:00
B 93 4 B.1908 2 B 93 Svanemølleanlæg.
539596
03-10 2021
Kl. 10:00
BK Skjold 2 BK Stefan 1 Fælledparken
539597
03-10 2021
Kl. 10:00
Jægersborg BK 2 BK Fix 3 Jægersborg
539598
03-10 2021
Kl. 10:30
BK Vestia 2 BK Hellas 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
539604 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
BK Stefan 1 HIK 3 Rådvadsvej
539601
09-10 2021
Kl. 12:00
BK Hellas 2 B 93 4 Engdraget
539602
09-10 2021
Kl. 12:30
BK Skjold 2 BK Vestia 2 Fælledparken
539603
10-10 2021
Kl. 10:00
BK Fix 3 BK Hekla 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
539600
10-10 2021
Kl. 12:00
B.1908 2 Jægersborg BK 2 Sundby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind