MENU

U16 Drenge Øst 2 Efterår 2020 (05) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
397550
23-08 2020
Kl. 14:00
GVI KB GVI. Nymosen
1 - 2
397551
23-08 2020
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Brøndby Strand IK Virum Stadion
9 - 2
397558
fr
28-08 2020
Kl. 18:30
FB Virum-Sorgenfri BK Kunst, Jens Jessens Vej
4 - 2
397554
29-08 2020
Kl. 12:00
FA 2000 Vordingborg IF Kunst, Jens Jessens Vej
5 - 4
397557
29-08 2020
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK GVI Langbjergskolen
7 - 0
397555
29-08 2020
Kl. 16:00
B93 Elite Bornholm Kunst, B93
4 - 2
397563
to
03-09 2020
Kl. 18:15
Vordingborg IF Virum-Sorgenfri BK Vordingborg Stadion
2 - 2
397559
05-09 2020
Kl. 12:00
FA 2000 B93 Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 4
397561
05-09 2020
Kl. 14:00
GVI FB GVI. Nymosen
0 - 3
397562
05-09 2020
Kl. 15:30
Elite Bornholm KB Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
1 - 0
397567
12-09 2020
Kl. 15:30
Brøndby Strand IK Elite Bornholm Langbjergskolen
5 - 0
397566
13-09 2020
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK GVI Virum Stadion
2 - 0
397564
13-09 2020
Kl. 16:00
B93 Vordingborg IF Kunst, B93
2 - 2
397573
19-09 2020
Kl. 12:00
Vordingborg IF GVI Vordingborg Stadion
3 - 0
397572
19-09 2020
Kl. 15:30
Elite Bornholm FB Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
2 - 4
397569
19-09 2020
Kl. 16:00
FA 2000 Brøndby Strand IK Kunst, Jens Jessens Vej
7 - 1
397571
20-09 2020
Kl. 16:00
B93 KB Kunst, B93
4 - 0
397578
fr
25-09 2020
Kl. 17:00
FB FA 2000 Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 2
397577
26-09 2020
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK B93 Langbjergskolen
2 - 1
397576
26-09 2020
Kl. 15:00
Virum-Sorgenfri BK Elite Bornholm Virum Stadion
3 - 1
397574
26-09 2020
Kl. 16:00
GVI Sundby Bk. Kunst, GVI. Nymosen
3 - 5
397575
27-09 2020
Kl. 10:00
KB Vordingborg IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 1
397549 ti
29-09 2020
Kl. 18:00
Sundby Bk. B93 Kunst, Sundby/Kløvermarken
0 - 5
397565
on
30-09 2020
Kl. 19:00
KB FA 2000 Kunst, KB, P. Bangs Vej
0 - 2
397583
03-10 2020
Kl. 12:00
Vordingborg IF Sundby Bk. Vordingborg Stadion
1 - 0
397579
03-10 2020
Kl. 14:00
FA 2000 Virum-Sorgenfri BK Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 0
397582
03-10 2020
Kl. 15:30
Elite Bornholm GVI Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
1 - 5
397580
04-10 2020
Kl. 16:00
B93 FB Kunst, B93
4 - 2
397570 ti
06-10 2020
Kl. 19:00
Sundby Bk. Virum-Sorgenfri BK Kunst, Sundby/Kløvermarken
3 - 1
397588
10-10 2020
Kl. 12:00
FB KB Kunst, Jens Jessens Vej
UMH
397585
10-10 2020
Kl. 14:00
GVI FA 2000 GVI. Nymosen
0 - 5
397584
10-10 2020
Kl. 15:30
Sundby Bk. Elite Bornholm Kunst, Sundby/Kløvermarken
1 - 4
397568
to
15-10 2020
Kl. 19:30
FB Sundby Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 5
397552
17-10 2020
Kl. 15:30
Elite Bornholm FA 2000 Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
1 - 5
397556
17-10 2020
Kl. 16:00
KB Sundby Bk. Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 6
397581
ma
19-10 2020
Kl. 19:00
KB Brøndby Strand IK Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 5
397553
ti
20-10 2020
Kl. 19:00
Vordingborg IF FB Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs
1 - 1
397560 on
21-10 2020
Kl. 18:30
Sundby Bk. Brøndby Strand IK Sundby/Kløvermarken
1 - 1
397586
to
22-10 2020
Kl. 19:00
B93 Virum-Sorgenfri BK Kunst, B93
1 - 2
397593
24-10 2020
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK FB Langbjergskolen
1 - 0
397590
24-10 2020
Kl. 14:00
B93 GVI Kunst, B93
11 - 1
397591
24-10 2020
Kl. 15:30
KB Virum-Sorgenfri BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
1 - 1
397592
24-10 2020
Kl. 15:30
Elite Bornholm Vordingborg IF Bornholms Brand Stadion(Kunsten)
1 - 1
397589
24-10 2020
Kl. 15:30
FA 2000 Sundby Bk. Kunst, Jens Jessens Vej
6 - 0
397587
07-11 2020
Kl. 14:00
Vordingborg IF Brøndby Strand IK Vordingborg Stadion
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Nyttig information for de hold, der skal spille turneringskamp på Bornholm

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på munk@dbukoebenhavn.dk


Log ind