Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21. aug 2020
18:00
Amager FF 2
Sundby 3
UMH
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
10:00
FA 2000 9
0
FB 18
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
12:00
FC Ryparken 2
3
Vigerslev 3
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug 2020
14:00
KFB 4
0
CBS Sport 3
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2020
18:00
ØKF 5
3
Amager FF 2
0
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
14:00
Vigerslev 3
2
KFB 4
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
16:00
Vanløse 7
7
FA 2000 9
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
19:45
FB 18
3
FC Ryparken 2
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
12:00
FC Ryparken 2
2
Vanløse 7
4
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
12:00
FA 2000 9
3
Sundby 3
1
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
14:00
KFB 4
1
FB 18
0
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
14:00
CBS Sport 3
3
Vigerslev 3
1
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2020
20:15
FB 18
3
ØKF 5
3
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
Vanløse 7
4
Sundby 3
6
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:00
KFB 4
1
FA 2000 9
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
20:00
Vigerslev 3
2
Amager FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
18:00
ØKF 5
4
FA 2000 9
1
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2020
16:00
Sundby 3
4
FC Ryparken 2
1
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
12:00
FB 18
4
CBS Sport 3
4
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
16:00
Vanløse 7
4
KFB 4
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
12:00
FA 2000 9
2
Amager FF 2
2
|
|||||||||||||||||||
20. sep 2020
14:00
KFB 4
6
Sundby 3
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
19:30
FC Ryparken 2
0
ØKF 5
5
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2020
18:00
Amager FF 2
4
FC Ryparken 2
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
12:00
Sundby 3
2
CBS Sport 3
3
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
12:00
ØKF 5
1
KFB 4
1
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
16:00
Vanløse 7
4
Vigerslev 3
0
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
12:00
KFB 4
1
Amager FF 2
1
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
12:00
FB 18
5
Vanløse 7
4
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
14:00
Vigerslev 3
1
Sundby 3
5
|
|||||||||||||||||||
04. okt 2020
14:00
CBS Sport 3
8
ØKF 5
3
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2020
18:00
Amager FF 2
0
CBS Sport 3
4
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
Sundby 3
1
FB 18
4
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
12:00
ØKF 5
2
Vigerslev 3
1
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
12:00
FA 2000 9
3
FC Ryparken 2
2
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
14:00
Vigerslev 3
0
FB 18
2
|
|||||||||||||||||||
18. okt 2020
14:00
CBS Sport 3
1
Vanløse 7
2
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2020
18:00
Amager FF 2
1
FB 18
6
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
14:00
ØKF 5
1
Vanløse 7
2
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
12:00
FC Ryparken 2
2
KFB 4
4
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
12:00
FA 2000 9
1
CBS Sport 3
3
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
10:00
Vanløse 7
Amager FF 2
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
10:00
CBS Sport 3
FC Ryparken 2
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
10:00
Vigerslev 3
FA 2000 9
|
|||||||||||||||||||
29. nov 2020
10:00
Sundby 3
ØKF 5
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 10 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 5 puljer rykker op
Nedrykning: ingen