|
|
597182
|
ti01-09 2020
|
18:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
597179
|
ti01-09 2020
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
|
|
|
597174
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Fredensborg Stadion
|
|
|
|
|
597175
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
597176
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
597177
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Avedøre Skole
|
|
|
|
|
597178
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
597181
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
Sydsjællands PIge Alliance (2)
2
|
|
597183
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
597184
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
HHT
|
|
|
|
597185
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Gentofte Sportspark Vest
|
HHT
|
|
|
597186
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
HB Køge Pigetalent (Liga2)
2
|
|
597187
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
Virum-Sorgenfri BK (Liga2)
0
|
|
597188
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Kirke Helsinge Sportsplads
|
|
|
|
597189
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub (Liga1)
0
|
|
597180
|
on02-09 2020
|
18:30
|
|
|
Dragør Bk
|
|
|
|
|
750965
|
to17-09 2020
|
18:30
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
|
|
750966
|
ma28-09 2020
|
19:15
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
|
|
|
750964
|
on30-09 2020
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
|
|
750967
|
on30-09 2020
|
19:00
|
|
|
Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
|
|
|
|
750969
|
on30-09 2020
|
19:00
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
750970
|
on30-09 2020
|
19:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
HB Køge Pigetalent (Liga2)
2
|
|
750971
|
on30-09 2020
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
750968
|
on21-10 2020
|
19:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
|
778081
|
on28-10 2020
|
18:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
HB Køge Pigetalent (Liga2)
1
|
|
778078
|
on04-11 2020
|
19:00
|
|
|
Lollands Bank Park
|
|
|
|
778080
|
sø22-11 2020
|
11:30
|
|
|
Farum Park Kunstgræs
|
|
|
|
778079
|
to26-11 2020
|
19:10
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
|
|
|
963835
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Sundby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
963834
|
on21-04 2021
|
19:15
|
|
|
Frederiksberg IP, kunst
|
|
|
|
|
117256
|
lø08-05 2021
|
16:15
|
|
|
Sundby I P. Opvisn.
|
|
|
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
1. runde 2.9 - Lodtrækning 2. runde DBU Sjælland facebook 4.9 kl. 12.00
2. runde 30.9 - Lodtrækning 3. runde DBU Sjælland facebook 2.10 kl. 12.00
3. runde 28.11 - Lodtrækning 4. runde DBU Sjælland facebook 30.11 kl. 12.00
Semifinaler 2021
Husk ved uafgjort direkte til straffespark.
Finale 9. maj 2021 Lodtrækning om hvilket hold som spiller hjemme.