MENU

VinterBold U11 Piger 2 (10) 8v8 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
622434 ma
09-11 2020
Kl. 23:59
B 1938 1 Oversidder Idestrup stadion
622438 ma
09-11 2020
Kl. 23:59
HIK 2 Oversidder Kunst, HIK
622436
14-11 2020
Kl. 10:00
Ølstykke FC (1) Kastrup Ølstykke Stadion Kunstgræs
622437
14-11 2020
Kl. 12:30
FC Damsø FB Vanløse I P
622435
14-11 2020
Kl. 12:30
BK Fix Bagsværd BK 2 Kunst, Tingbjerg IP
622441 ma
23-11 2020
Kl. 23:59
Oversidder FC Damsø
622440
28-11 2020
Kl. 10:00
FB HIK 2 Kunst, Jens Jessens Vej
622443
29-11 2020
Kl. 10:45
Kastrup BK Fix Kunst, John Tranums Alle
622444
29-11 2020
Kl. 23:59
Oversidder Ølstykke FC (1)
622943 ma
08-02 2021
Kl. 23:59
Oversidder HIK 2
622945 ma
08-02 2021
Kl. 23:59
Ølstykke FC (1) BK Fix Ølstykke Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

622946 ma
08-02 2021
Kl. 23:59
Kastrup FC Damsø Kunst, John Tranums Alle
ANN

Kampen annulleret

622947 ma
08-02 2021
Kl. 23:59
Oversidder B 1938 1
622446 ma
22-02 2021
Kl. 23:59
B 1938 1 Kastrup Idestrup stadion
ANN

Kampen annulleret

622453 ma
22-02 2021
Kl. 23:59
BK Fix Oversidder Kunst, Tingbjerg IP
622454 ma
22-02 2021
Kl. 23:59
FC Damsø Bagsværd BK 2 Vanløse I P
ANN

Kampen annulleret

622852 fr
26-02 2021
Kl. 18:30
HIK 2 Ølstykke FC (1) Kunst, HIK
ANN

Kampen annulleret

622445
27-02 2021
Kl. 10:00
FB Oversidder Kunst, Jens Jessens Vej
622954
28-02 2021
Kl. 11:30
Bagsværd BK 2 HIK 2 Bagsværd Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

622955
06-03 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC (1) FC Damsø Ølstykke Stadion Kunstgræs
622956
07-03 2021
Kl. 10:45
Kastrup Oversidder Kunst, John Tranums Alle
622953
07-03 2021
Kl. 11:30
BK Fix B 1938 1
!
NB: B 1938 1 er taberdømt
Kunst, Tingbjerg IP
622957
07-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder FB
622959 ma
08-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Oversidder
622958
13-03 2021
Kl. 12:00
FB Ølstykke FC (1) Kunst, Jens Jessens Vej
622960
13-03 2021
Kl. 12:45
Bagsværd BK 2 Kastrup Bagsværd Stadion Kunstgræs
622961
14-03 2021
Kl. 10:00
FC Damsø BK Fix Vanløse I P
622962
14-03 2021
Kl. 11:30
HIK 2 B 1938 1
!
NB: B 1938 1 er taberdømt
Kunst, HIK
622963 ma
15-03 2021
Kl. 23:59
B 1938 1
!
NB: B 1938 1 er taberdømt
FC Damsø Idestrup stadion
622967 ma
15-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder Bagsværd BK 2
622965
20-03 2021
Kl. 10:00
Ølstykke FC (1) Oversidder Ølstykke Stadion Kunstgræs
622966
20-03 2021
Kl. 11:30
HIK 2 Kastrup Kunst, HIK
622964
21-03 2021
Kl. 10:30
BK Fix FB Kunst, Tingbjerg IP
622969 ma
22-03 2021
Kl. 23:59
Oversidder BK Fix
622968
27-03 2021
Kl. 12:00
FB B 1938 1
!
NB: B 1938 1 er taberdømt
Kunst, Jens Jessens Vej
622970
27-03 2021
Kl. 12:45
Bagsværd BK 2 Ølstykke FC (1) Bagsværd Stadion Kunstgræs
622971
27-03 2021
Kl. 13:00
FC Damsø HIK 2 Vanløse I P
622972
28-03 2021
Kl. 10:45
Kastrup Oversidder Kunst, John Tranums Alle
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind