MENU

VinterBOLD 7/8-mands Herresenior 2, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
946525 fr
15-11 2019
Kl. 18:15
CFK Vestegnen FK Hedehusene Idrætspark
5 - 3
946526 fr
15-11 2019
Kl. 19:00
Køge BK Sundby KFUM Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 3
946529
16-11 2019
Kl. 13:00
BK 10 BK Avarta Kunst, Valby IP, tribunen
3 - 3
946528
17-11 2019
Kl. 16:30
BFC Lundegården (2) Greve Fodbold Måløv Idrætspark, Kunstgræs
11 - 6
946530 ti
26-11 2019
Kl. 20:15
Greve Fodbold BK 10 Greve Idræts Center
3 - 6
946531 on
27-11 2019
Kl. 20:00
Vestegnen FK BFC Lundegården (2) Vallensbæk Idrætscenter
2 - 3
946532 on
27-11 2019
Kl. 20:30
Sundby KFUM CFK Kløvermarken
6 - 4
946533 fr
29-11 2019
Kl. 20:00
Høje Tåstrup IF (2) Køge BK Gadehaveskolen
4 - 1
946535 ti
03-12 2019
Kl. 20:15
Greve Fodbold Vestegnen FK Greve Idræts Center
1 - 8
946537
08-12 2019
Kl. 14:00
Køge BK BK Avarta Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1 - 2
946536 fr
13-12 2019
Kl. 18:15
CFK Høje Tåstrup IF (2) Hedehusene Idrætspark
4 - 3
946539
14-12 2019
Kl. 14:00
BK 10 Tune IF Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
946538
15-12 2019
Kl. 16:30
BFC Lundegården (2) Sundby KFUM Måløv Idrætspark, Kunstgræs
2 - 5
946534
21-12 2019
Kl. 10:00
BK Avarta Tune IF Espelunden Kunstgræs
3 - 4
946527 fr
10-01 2020
Kl. 20:00
Høje Tåstrup IF (2) Tune IF Gadehaveskolen
3 - 2
946542 ma
20-01 2020
Kl. 19:15
Tune IF Køge BK Tune Stadion Kunstgræs
11 - 1
946540 on
22-01 2020
Kl. 20:00
Vestegnen FK BK 10 Vallensbæk Idrætscenter
2 - 0
946541 on
22-01 2020
Kl. 20:30
Sundby KFUM Greve Fodbold Kløvermarken
UHT

Udehold taberdømt

946543 fr
24-01 2020
Kl. 20:00
Høje Tåstrup IF (2) BFC Lundegården (2) Gadehaveskolen
6 - 3
946544
25-01 2020
Kl. 12:00
BK Avarta CFK Espelunden Kunstgræs
5 - 3
946547 ti
28-01 2020
Kl. 20:00
Vestegnen FK Sundby KFUM Vallensbæk Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

946545 ti
28-01 2020
Kl. 20:15
Greve Fodbold Høje Tåstrup IF (2) Greve Idræts Center
3 - 10
946546 fr
31-01 2020
Kl. 18:15
CFK Tune IF Hedehusene Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

946549
01-02 2020
Kl. 15:00
BK 10 Køge BK Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
UHT

Udehold taberdømt

946548
02-02 2020
Kl. 16:30
BFC Lundegården (2) BK Avarta Måløv Idrætspark, Kunstgræs
0 - 5
946552 ma
03-02 2020
Kl. 19:15
Tune IF BFC Lundegården (2) Tune Stadion Kunstgræs
5 - 3
946550 on
05-02 2020
Kl. 19:30
Køge BK CFK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 6
946553 fr
07-02 2020
Kl. 20:00
Høje Tåstrup IF (2) Vestegnen FK Gadehaveskolen
UHT

Udehold taberdømt

946563 fr
14-02 2020
Kl. 20:00
Høje Tåstrup IF (2) BK 10 Gadehaveskolen
UHT

Udehold taberdømt

946551 on
19-02 2020
Kl. 20:30
Sundby KFUM BK 10 Kunstbane 2, Kløvermarken
946554
22-02 2020
Kl. 10:00
BK Avarta Greve Fodbold Espelunden Kunstgræs
946556 ti
25-02 2020
Kl. 20:00
Vestegnen FK BK Avarta Vallensbæk Idrætscenter
946555 ti
25-02 2020
Kl. 20:15
Greve Fodbold Tune IF Greve Idræts Center
946557 fr
28-02 2020
Kl. 20:00
Høje Tåstrup IF (2) Sundby KFUM Gadehaveskolen
946558
01-03 2020
Kl. 16:30
BFC Lundegården (2) Køge BK Måløv Idrætspark, Kunstgræs
946562 ma
02-03 2020
Kl. 19:15
Tune IF Vestegnen FK Tune Stadion Kunstgræs
946561 on
04-03 2020
Kl. 19:30
Køge BK Greve Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
946560 fr
06-03 2020
Kl. 18:15
CFK BFC Lundegården (2) Hedehusene Idrætspark
946564
07-03 2020
Kl. 11:30
BK Avarta Sundby KFUM Espelunden Kunstgræs
946568
08-03 2020
Kl. 16:30
BFC Lundegården (2) BK 10 Måløv Idrætspark, Kunstgræs
946566 ti
10-03 2020
Kl. 20:00
Vestegnen FK Køge BK Vallensbæk Idrætscenter
946565 ti
10-03 2020
Kl. 20:15
Greve Fodbold CFK Greve Idræts Center
946559 fr
13-03 2020
Kl. 18:15
CFK BK 10 Hedehusene Idrætspark
946569 fr
13-03 2020
Kl. 20:00
Høje Tåstrup IF (2) BK Avarta Gadehaveskolen
946567
14-03 2020
Kl. 11:15
Sundby KFUM Tune IF Kløvermarken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland påmail eller på tlf: 4632 3366
-Kampe kan flyttes via KlubOffice efter accept fra modstander
-Der skal IKKE udfyldes holdkort i VinterBold
-Resultater SKAL indberettes i 7/8M og 11M
-Der bliver IKKE automatisk påsat dommere
Dommere kan bestilles via
dommerhjaelp@dbusjaelland.dk
dommer@dbukoebenhavn.dk

Log ind