Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2019
18:30
Heimdal 5
3
KB 4
3
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
11:45
FA 2000 9
1
Skjold 14
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
13:30
Oversidder
FB 17
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. aug 2019
15:15
Vestia 5
17
HIK 4
0
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
20:15
HIK 4
0
Heimdal 5
10
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2019
21:00
FB 17
1
Vestia 5
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
18:45
Fremad Valby 8
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2019
20:30
KB 4
FA 2000 9
UHT
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
18:00
Skjold 14
3
B 1903 6
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2019
20:30
Vestia 5
5
Heimdal 5
1
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
11:45
B 1903 6
5
KB 4
6
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
11:45
FA 2000 9
HIK 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2019
13:30
Oversidder
Skjold 14
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2019
18:00
Fremad Valby 8
0
FB 17
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
09:30
FB 17
1
Heimdal 5
3
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
11:45
Skjold 14
2
Fremad Valby 8
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
13:30
KB 4
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
14:00
HIK 4
B 1903 6
HHT
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2019
15:15
Vestia 5
4
FA 2000 9
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:45
Fremad Valby 8
3
KB 4
6
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:45
FA 2000 9
1
Heimdal 5
1
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
11:45
Skjold 14
0
FB 17
2
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:30
Oversidder
HIK 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2019
13:30
B 1903 6
7
Vestia 5
12
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2019
20:30
FB 17
1
FA 2000 9
7
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2019
21:00
Heimdal 5
2
B 1903 6
2
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
13:30
HIK 4
Fremad Valby 8
HHT
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2019
15:15
Vestia 5
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2019
12:00
KB 4
2
Skjold 14
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2019
20:30
Fremad Valby 8
2
B 1903 6
5
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:45
Fremad Valby 8
0
Vestia 5
6
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:45
B 1903 6
0
FA 2000 9
18
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:45
Skjold 14
HIK 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
11:45
KB 4
3
FB 17
1
|
|||||||||||||||||||
06. okt 2019
13:30
Oversidder
Heimdal 5
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2019
20:45
Fremad Valby 8
0
Heimdal 5
3
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
11:45
FA 2000 9
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:30
B 1903 6
FB 17
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
13:30
HIK 4
KB 4
HHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2019
15:15
Vestia 5
3
Skjold 14
0
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2019
21:00
Skjold 14
3
Heimdal 5
1
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
KB 4
0
Vestia 5
4
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Fremad Valby 8
0
FA 2000 9
11
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
FB 17
HIK 4
UHT
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2019
15:00
Oversidder
B 1903 6
|
De 10 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de fire puljer rykker op i Serie 4, pulje 13 - 16 2020 forår.
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen.