MENU

M+45 1 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
967825
ma
24-08 2020
Kl. 20:00
Sundby Bk. Amager FF (1) Sundby/Kløvermarken
4 - 1
967823 ti
25-08 2020
Kl. 20:15
Skovshoved IF Hellas Skovshoved I P
9 - 1
967932 to
27-08 2020
Kl. 18:30
AB Tårnby Amager FF (2) Kunst, Tårnby Stadion
11 - 2
967824 to
27-08 2020
Kl. 20:35
Vanløse Sønderbro Fight Kunst, Vanløse I P
1 - 5
967933 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Hellas AB Tårnby Engdraget
3 - 4
967935
ti
01-09 2020
Kl. 20:00
Amager FF (1) Vanløse Kunst, John Tranums Alle
2 - 2
967934
ti
01-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Sundby Bk. Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 6
967936
05-09 2020
Kl. 10:30
Amager FF (2) Skovshoved IF John Tranums Alle
4 - 1
967940
ma
07-09 2020
Kl. 20:00
Sundby Bk. Hellas Sundby/Kløvermarken
2 - 2
967939 on
09-09 2020
Kl. 20:35
Vanløse Amager FF (2) Kunst, Vanløse I P
UHHT
967941 to
10-09 2020
Kl. 18:30
AB Tårnby Amager FF (1) Kunst, Tårnby Stadion
3 - 1
967938 to
10-09 2020
Kl. 20:00
Skovshoved IF Sønderbro Fight Skovshoved I P
5 - 2
967951 ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Hellas Vanløse Engdraget
3 - 2
967952 ma
21-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight AB Tårnby Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 7
967953 ti
22-09 2020
Kl. 20:00
Amager FF (1) Skovshoved IF Kunst, John Tranums Alle
UMH
967954
26-09 2020
Kl. 10:30
Amager FF (2) Sundby Bk. John Tranums Alle
3 - 3
967956 ma
28-09 2020
Kl. 17:45
Hellas Sønderbro Fight Engdraget
2 - 5
967957
ma
28-09 2020
Kl. 20:00
Sundby Bk. AB Tårnby Sundby/Kløvermarken
3 - 10
967955 ma
28-09 2020
Kl. 20:00
Skovshoved IF Vanløse Skovshoved I P
6 - 2
967958 ti
29-09 2020
Kl. 20:00
Amager FF (1) Amager FF (2) Kunst, John Tranums Alle
2 - 5
967960
on
07-10 2020
Kl. 17:30
Sønderbro Fight Amager FF (1) Kløvermarken
5 - 2
967959
to
08-10 2020
Kl. 20:35
Vanløse Sundby Bk. Kunst, Vanløse I P
7 - 2
967961
10-10 2020
Kl. 10:30
AB Tårnby Skovshoved IF Kunst, Tårnby Stadion
3 - 1
967962
10-10 2020
Kl. 10:30
Amager FF (2) Hellas John Tranums Alle
3 - 3
967964
ma
19-10 2020
Kl. 20:00
Sundby Bk. Skovshoved IF Sundby/Kløvermarken
1 - 7
967965
ti
20-10 2020
Kl. 18:30
Amager FF (1) Hellas Kunst, John Tranums Alle
2 - 3
967966
24-10 2020
Kl. 10:30
AB Tårnby Vanløse Kunst, Tårnby Stadion
967963
24-10 2020
Kl. 14:45
Sønderbro Fight Amager FF (2) Kløvermarken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 2 bedste oprykningsberettigede hold rykker op

Nedrykning: ingen
 

Log ind