MENU

M+40 M 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
169112
ma
24-08 2020
Kl. 18:00
KFUM 2 Bispebjerg Bk. Emdrupparken
8 - 4
169254 ma
24-08 2020
Kl. 18:30
KFUM Sønderbro Fight Emdrupparken
5 - 3
169111 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder CSC
169257
30-08 2020
Kl. 11:00
NB 99 CSC Gentofte Sportspark - kunst 1
8 - 1
169255
30-08 2020
Kl. 15:15
Prespa Skovshoved IF Kunst, Ryparken
3 - 5
169259 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
KFUM KFUM 2 Emdrupparken
3 - 7
169256 ti
01-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Dragør Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 9
169258
05-09 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF Bispebjerg Bk. Skovshoved I P
2 - 0
169253
06-09 2020
Kl. 12:00
NB 99 Dragør Gentofte Sportspark - kunst 1
2 - 2
169260
06-09 2020
Kl. 15:15
Prespa Oversidder Kunst, Ryparken
169263 ma
07-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Prespa Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 6
169264 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. NB 99 Lersøparken
2 - 0
169265 to
10-09 2020
Kl. 18:00
CSC Skovshoved IF Kløvermarken
1 - 3
169262
12-09 2020
Kl. 12:00
Dragør KFUM Dragør Bk
4 - 2
169261
13-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder KFUM 2
169267 ma
14-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight NB 99 Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 3
169269 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Bispebjerg Bk. Oversidder Lersøparken
169270 to
17-09 2020
Kl. 18:00
CSC Prespa Kløvermarken
0 - 9
169268
19-09 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF KFUM Skovshoved I P
5 - 2
169266
20-09 2020
Kl. 10:00
Dragør KFUM 2 Dragør Bk
4 - 4
169272 ti
22-09 2020
Kl. 20:30
KFUM 2 Sønderbro Fight Emdrupparken
4 - 5
182508 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Bispebjerg Bk. CSC Lersøparken
UHT

Udehold taberdømt

169271 to
24-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Dragør
182509
27-09 2020
Kl. 10:00
KFUM Prespa Emdrupparken
2 - 5
182510 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Skovshoved IF
182511 ti
29-09 2020
Kl. 20:00
KFUM 2 Prespa Emdrupparken
1 - 2
182513 on
30-09 2020
Kl. 17:45
Sønderbro Fight Bispebjerg Bk. Kløvermarken
4 - 2
182512
04-10 2020
Kl. 11:00
NB 99 KFUM Gentofte Sportspark
3 - 0
182514
04-10 2020
Kl. 16:00
CSC Dragør Kløvermarken
0 - 7
182518 to
08-10 2020
Kl. 17:30
Bispebjerg Bk. Prespa Lersøparken
1 - 5
182985 to
08-10 2020
Kl. 20:00
Skovshoved IF Sønderbro Fight Skovshoved I P
7 - 3
182515 to
08-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder KFUM
182516
10-10 2020
Kl. 10:00
Dragør Skovshoved IF Dragør Bk
2 - 2
182519
11-10 2020
Kl. 15:00
CSC Sønderbro Fight Kløvermarken
1 - 8
182984 ma
12-10 2020
Kl. 22:00
NB 99 Oversidder Gentofte Sportspark - kunst 1
182507 to
15-10 2020
Kl. 20:00
NB 99 Skovshoved IF Gentofte Sportspark - kunst 1
1 - 5
182986
17-10 2020
Kl. 11:00
KFUM Bispebjerg Bk. Emdrupparken
3 - 1
182520
17-10 2020
Kl. 11:00
KFUM 2 CSC Emdrupparken
8 - 1
182987
18-10 2020
Kl. 15:15
Prespa Dragør Kunst, Ryparken
2 - 1
182989 ma
19-10 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Oversidder Kunstbane 2, Kløvermarken
182517 ti
20-10 2020
Kl. 20:30
KFUM 2 NB 99 Emdrupparken
8 - 2
182990
24-10 2020
Kl. 12:00
Skovshoved IF KFUM 2 Skovshoved I P
182992
24-10 2020
Kl. 14:00
Prespa NB 99 Kunst, Ryparken
182988
24-10 2020
Kl. 14:00
Dragør Bispebjerg Bk. Dragør Bk
182991
24-10 2020
Kl. 14:45
CSC KFUM Kløvermarken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: ingen

Nedrykning: nr. 8 og 9 
 

Log ind