MENU

Kvinde Senior 2 7M Efterår, P3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
199854 ma
10-08 2020
Kl. 22:00
Østerbro IF 4 Oversidder Fælledparken
199857 to
13-08 2020
Kl. 18:00
Oversidder B 1908
199852
16-08 2020
Kl. 10:00
HIK KFB Kunst, HIK
3 - 0
199853
16-08 2020
Kl. 11:00
Tårnby FF Nørrebro United 3 Vestamager Idrætsanlæg
2 - 5
199856
16-08 2020
Kl. 12:00
ØKF Sønderbro Fight 2 Kløvermarken
10 - 0
199855
16-08 2020
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 FC Nyhavn Kunst, Nørrebroparken
4 - 2
201682 ma
17-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder HIK
199858 ti
18-08 2020
Kl. 18:30
B 1908 ØKF Sundby Idrætspark
2 - 4
201679 on
19-08 2020
Kl. 20:15
FC Nyhavn Tårnby FF Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 3
201680 to
20-08 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 2 Nørrebro FF 2 Kløvermarken
0 - 3
201681
22-08 2020
Kl. 14:00
KFB Oversidder Kunstbane 2, Kløvermarken
199864
22-08 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United 3 Østerbro IF 4 Kunst, Nørrebroparken
UHT

Udehold taberdømt

779758 ma
24-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
201687 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
ØKF KFB Kløvermarken
1 - 0
201683 on
26-08 2020
Kl. 19:00
Tårnby FF Sønderbro Fight 2 Vestamager Idrætsanlæg
2 - 3
201684 to
27-08 2020
Kl. 19:15
Østerbro IF 4 HIK Fælledparken
1 - 7
201685
29-08 2020
Kl. 11:30
Nørrebro United 3 FC Nyhavn Kunst, Nørrebroparken
4 - 1
201686
30-08 2020
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 B 1908 Kunst, Nørrebroparken
1 - 5
779767 ma
31-08 2020
Kl. 22:00
Oversidder ØKF
779759 ti
01-09 2020
Kl. 18:30
B 1908 Tårnby FF Sundby Idrætspark
1 - 6
779764 on
02-09 2020
Kl. 20:15
FC Nyhavn Østerbro IF 4 Kunstbane 2, Kløvermarken
8 - 0
779765 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Sønderbro Fight 2 Nørrebro United 3 Kløvermarken
1 - 9
779763
06-09 2020
Kl. 10:00
HIK Oversidder Kunst, HIK
779766
06-09 2020
Kl. 13:45
KFB Nørrebro FF 2 Kløvermarken
2 - 1
779784 ti
08-09 2020
Kl. 20:15
ØKF HIK Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 2
779772 on
09-09 2020
Kl. 20:15
FC Nyhavn Sønderbro Fight 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 2
779769
12-09 2020
Kl. 15:15
Østerbro IF 4 Oversidder Fælledparken
779771
13-09 2020
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Oversidder Kunst, Nørrebroparken
779790 ma
14-09 2020
Kl. 20:15
KFB Nørrebro United 3 Kunstbane 2, Kløvermarken
0 - 0
779791 ma
14-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder Tårnby FF
779786 ti
15-09 2020
Kl. 19:35
B 1908 FC Nyhavn Sundby Idrætspark
6 - 1
779768 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Tårnby FF KFB Vestamager Idrætsanlæg
3 - 1
779788 to
17-09 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight 2 Østerbro IF 4 Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 1
779770
19-09 2020
Kl. 10:30
Nørrebro United 3 B 1908 Kunst, Nørrebroparken
1 - 6
779789
19-09 2020
Kl. 15:15
Oversidder ØKF
779787
20-09 2020
Kl. 10:00
HIK Nørrebro FF 2 Kunst, HIK
3 - 2
788240 ma
21-09 2020
Kl. 22:00
Nørrebro United 3 Oversidder Kunst, Nørrebroparken
779793 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Tårnby FF HIK Vestamager Idrætsanlæg
0 - 2
788243 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight 2 B 1908 Kløvermarken
2 - 2
788242 fr
25-09 2020
Kl. 19:00
FC Nyhavn KFB Sundby Idrætspark
1 - 7
788241
27-09 2020
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Oversidder Kunst, Nørrebroparken
788250 ma
28-09 2020
Kl. 22:00
Oversidder FC Nyhavn
788244 ti
29-09 2020
Kl. 19:35
B 1908 Østerbro IF 4 Sundby Idrætspark
12 - 0
788249 to
01-10 2020
Kl. 17:30
KFB Sønderbro Fight 2 Kløvermarken
1 - 2
788247
03-10 2020
Kl. 11:30
Oversidder Tårnby FF
788246
03-10 2020
Kl. 18:00
ØKF Nørrebro FF 2 Kunstbane 2, Kløvermarken
5 - 0
788245
04-10 2020
Kl. 10:00
HIK Nørrebro United 3 Kunst, HIK
0 - 2
788252 ti
06-10 2020
Kl. 18:30
Tårnby FF ØKF Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
5 - 4
788251 ti
06-10 2020
Kl. 19:35
B 1908 KFB Sundby Idrætspark
3 - 0
779794 on
07-10 2020
Kl. 17:30
Østerbro IF 4 ØKF Fælledparken
1 - 1
788256 to
08-10 2020
Kl. 19:15
Sønderbro Fight 2 Oversidder Kløvermarken
788253
10-10 2020
Kl. 10:00
Østerbro IF 4 Nørrebro FF 2 Fælledparken
788255
10-10 2020
Kl. 14:00
FC Nyhavn HIK Kunstbane 2, Kløvermarken
2 - 1
788254
11-10 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United 3 Oversidder Kunst, Nørrebroparken
788262 ma
19-10 2020
Kl. 22:00
Oversidder B 1908
788260 ti
20-10 2020
Kl. 20:15
ØKF Nørrebro United 3 Kunstbane 2, Kløvermarken
0 - 6
788258
24-10 2020
Kl. 13:00
Østerbro IF 4 KFB Fælledparken
788261
24-10 2020
Kl. 14:15
Oversidder FC Nyhavn
788257
25-10 2020
Kl. 10:00
HIK Sønderbro Fight 2 Kunst, HIK
788259
25-10 2020
Kl. 15:15
Nørrebro FF 2 Tårnby FF Kunst, Nørrebroparken
788268 ma
26-10 2020
Kl. 22:00
KFB Oversidder Kløvermarken
788263 ti
27-10 2020
Kl. 19:35
B 1908 HIK Sundby Idrætspark
788264 to
29-10 2020
Kl. 20:15
Tårnby FF Østerbro IF 4 Kunst, Vestamager Idrætsanlæg
788267
31-10 2020
Kl. 11:00
Sønderbro Fight 2 Oversidder Kløvermarken
788265
31-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United 3 Nørrebro FF 2 Kunst, Nørrebroparken
788266
01-11 2020
Kl. 12:30
FC Nyhavn ØKF Kløvermarken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 3 puljer rykker op
Nedrykning: ingen
 

Log ind