MENU

Kvinde Senior 2 7M Efterår, P1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
767943 on
26-08 2020
Kl. 18:00
Slagge BK 2 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
767945 on
26-08 2020
Kl. 18:30
Fremad Amager 2 Oversidder Sundby Idrætspark
767946
30-08 2020
Kl. 14:00
Rikken Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
767947 ma
31-08 2020
Kl. 19:00
Oversidder Sundby 2
767949 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Oversidder Kløvermarken
767942 ti
01-09 2020
Kl. 20:00
FC Soccersisters Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
1 - 3
767950 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Fremad Amager 2 Slagge BK 2 Sundby Idrætspark
1 - 4
767944 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Brønshøj Sundby 2 Tingbjerg I P
0 - 6
767951
06-09 2020
Kl. 14:00
Rikken FC Soccersisters Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 6
767948
06-09 2020
Kl. 17:00
Brønshøj Hekla Tingbjerg I P
10 - 0
767956 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
Hekla Sønderbro Fight Hekla Park
4 - 3
767954 on
09-09 2020
Kl. 19:00
Oversidder Rikken
767952 on
09-09 2020
Kl. 20:00
FC Soccersisters Slagge BK 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 5
767955 to
10-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Brønshøj
767953 to
10-09 2020
Kl. 20:00
Sundby 2 Fremad Amager 2 Sundby/Kløvermarken
5 - 0
767959 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Fremad Amager 2 Kløvermarken
0 - 2
767961 ti
15-09 2020
Kl. 18:30
Hekla Rikken Hekla Park
3 - 0
767957 ti
15-09 2020
Kl. 20:00
Sundby 2 Slagge BK 2 Sundby/Kløvermarken
1 - 0
767958 on
16-09 2020
Kl. 19:00
Oversidder Brønshøj
767960
19-09 2020
Kl. 15:15
Oversidder FC Soccersisters
767966 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
Fremad Amager 2 Rikken Sundby Idrætspark
1 - 5
767962 on
23-09 2020
Kl. 18:00
FC Soccersisters Sundby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 5
767963 on
23-09 2020
Kl. 20:00
Slagge BK 2 Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
767965
26-09 2020
Kl. 15:15
Oversidder Hekla
767964
27-09 2020
Kl. 17:00
Brønshøj Sønderbro Fight Tingbjerg I P
12 - 0
767970 ma
28-09 2020
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
767967 on
30-09 2020
Kl. 18:00
FC Soccersisters Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 0
767968 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Slagge BK 2 Rikken Kunst, Valby IP, tribunen
4 - 0
767971
03-10 2020
Kl. 10:00
Hekla Sundby 2 Hekla Park
3 - 0
767969
04-10 2020
Kl. 17:00
Brønshøj Fremad Amager 2 Tingbjerg I P
14 - 0
767972 on
07-10 2020
Kl. 19:30
FC Soccersisters Fremad Amager 2 Kunst, Valby IP, tribunen
5 - 0
767974 on
07-10 2020
Kl. 19:30
Slagge BK 2 Brønshøj Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 7
767973 to
08-10 2020
Kl. 20:00
Sundby 2 Sønderbro Fight Sundby/Kløvermarken
2 - 1
767976
10-10 2020
Kl. 10:00
Hekla Oversidder Hekla Park
767975
11-10 2020
Kl. 14:15
Oversidder Rikken
767977 on
14-10 2020
Kl. 18:00
Slagge BK 2 Hekla Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
767979
17-10 2020
Kl. 15:00
Sønderbro Fight Oversidder Kløvermarken
767980
18-10 2020
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 Oversidder Sundby Idrætspark
767981
18-10 2020
Kl. 12:00
Rikken Sundby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
HHT

Hjemmehold taberdømt

767978
18-10 2020
Kl. 17:00
Brønshøj FC Soccersisters Tingbjerg I P
9 - 1
768047 ti
20-10 2020
Kl. 19:30
Brønshøj Rikken Kunst, Tingbjerg IP
6 - 0
767983 on
21-10 2020
Kl. 19:00
Oversidder FC Soccersisters
767982 to
22-10 2020
Kl. 20:00
Sundby 2 Oversidder Sundby/Kløvermarken
768046
24-10 2020
Kl. 10:00
Hekla Fremad Amager 2 Hekla Park
767984
24-10 2020
Kl. 12:15
Sønderbro Fight Slagge BK 2 Kløvermarken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 3 puljer rykker op
Nedrykning: ingen
 

Log ind