|
764974
|
ti25-08 2020
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
764973
|
on26-08 2020
|
19:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
UHT
|
|
|
|
764971
|
to27-08 2020
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
|
764975
|
lø29-08 2020
|
12:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
764978
|
ma31-08 2020
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
764979
|
ti01-09 2020
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
|
764977
|
on02-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764976
|
to03-09 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
764980
|
lø05-09 2020
|
12:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
764972
|
ma07-09 2020
|
19:30
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
764983
|
ma07-09 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
764985
|
ti08-09 2020
|
18:30
|
|
|
Grønnemosen
|
|
|
|
764981
|
to10-09 2020
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764982
|
lø12-09 2020
|
13:45
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
764984
|
sø13-09 2020
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
764990
|
ti15-09 2020
|
18:30
|
|
|
Grønnemosen
|
|
|
|
764987
|
on16-09 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
764988
|
fr18-09 2020
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
764986
|
sø20-09 2020
|
14:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
|
|
|
764989
|
ma21-09 2020
|
20:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
764995
|
ti22-09 2020
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
HMH
|
|
|
764993
|
on23-09 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764994
|
sø27-09 2020
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
765000
|
ti29-09 2020
|
18:00
|
|
|
Grønnemosen
|
|
|
|
764998
|
on30-09 2020
|
20:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
764999
|
fr02-10 2020
|
19:00
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
764997
|
lø03-10 2020
|
13:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764996
|
lø03-10 2020
|
15:15
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
765003
|
on07-10 2020
|
17:45
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
765001
|
to08-10 2020
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
|
|
|
765002
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
HHT
|
|
|
765004
|
sø11-10 2020
|
14:00
|
|
|
Emdrupparken
|
|
|
|
765009
|
ti13-10 2020
|
19:00
|
|
|
Jens Jessens Vej
|
|
|
|
765005
|
ti13-10 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
765007
|
on14-10 2020
|
18:00
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
765008
|
fr16-10 2020
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
765010
|
lø17-10 2020
|
12:15
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
765012
|
ti20-10 2020
|
20:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
765006
|
on21-10 2020
|
21:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
764991
|
to22-10 2020
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
765013
|
lø24-10 2020
|
10:00
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
765015
|
lø24-10 2020
|
11:00
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
HMH
|
|
|
765014
|
lø24-10 2020
|
14:00
|
|
|
Grønnemosen
|
|
|
|
765011
|
sø25-10 2020
|
14:00
|
|
|
Nørrebroparken
|
HHT
|
|
|
764992
|
on25-11 2020
|
21:00
|
|
|
Ryparken Idrætsanlæg
|
ANN
|
|
Sådan afvikles de udsatte turneringskampe
Oprykning: De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 4 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 8, 9 og 10 i hver af de 4 puljer