MENU

Herre Senior 1 7M Efterår, P2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
764623 fr
28-08 2020
Kl. 19:00
Sønderbro Fight HB Kløvermarken
2 - 1
764624
29-08 2020
Kl. 12:00
Hellas Slagge Bk. Engdraget
6 - 1
764620
29-08 2020
Kl. 12:00
Skjold 2 Union 2 Fælledparken
2 - 3
764622
29-08 2020
Kl. 13:00
Nørrebro United 2 Team 2. Sal Kunst, Nørrebroparken
9 - 3
764621
30-08 2020
Kl. 15:15
Oversidder Real Copenhagen
764628 on
02-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Oversidder Kløvermarken
764626
05-09 2020
Kl. 11:00
Nørrebro United 2 Union 2 Kunst, Nørrebroparken
3 - 8
764629
05-09 2020
Kl. 12:00
Hellas Skjold 2 Engdraget
3 - 7
764625
05-09 2020
Kl. 12:30
HB Team 2. Sal Fælledparken
9 - 1
764627
06-09 2020
Kl. 14:00
Slagge Bk. Real Copenhagen Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 10
764630 ti
08-09 2020
Kl. 20:30
Skjold 2 Oversidder Kunst, Lundehusparken
764633 fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Real Copenhagen Nørrebro United 2 Kunst, Ryparken
4 - 3
764632
12-09 2020
Kl. 12:30
HB Hellas Fælledparken
7 - 2
764634
12-09 2020
Kl. 16:00
Union 2 Slagge Bk. Kunst, Genforeningspladsen
6 - 2
764631
13-09 2020
Kl. 18:00
Team 2. Sal Sønderbro Fight Kunstbane 2, Kløvermarken
4 - 3
764638 fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Real Copenhagen Skjold 2 Kunst, Ryparken
4 - 3
764636
19-09 2020
Kl. 12:30
HB Nørrebro United 2 Fælledparken
1 - 3
764635
19-09 2020
Kl. 13:30
Team 2. Sal Oversidder Kløvermarken
764639
19-09 2020
Kl. 16:00
Union 2 Hellas Kunst, Genforeningspladsen
8 - 2
764640 to
24-09 2020
Kl. 20:30
Skjold 2 Team 2. Sal Kunst, Lundehusparken
6 - 5
764664 fr
25-09 2020
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Hellas Sundby Idrætspark
7 - 4
764658 fr
25-09 2020
Kl. 20:00
Real Copenhagen Union 2 Kunst, Ryparken
5 - 0
764642
26-09 2020
Kl. 12:30
Nørrebro United 2 Slagge Bk. Kunst, Nørrebroparken
4 - 1
764641
27-09 2020
Kl. 17:30
Oversidder HB
764677 to
01-10 2020
Kl. 20:30
Skjold 2 Slagge Bk. Kunst, Lundehusparken
1 - 0
764679
03-10 2020
Kl. 14:00
Nørrebro United 2 Sønderbro Fight Kunst, Nørrebroparken
3 - 5
764681
03-10 2020
Kl. 16:00
Union 2 Team 2. Sal Kunst, Genforeningspladsen
6 - 2
764678
04-10 2020
Kl. 14:00
Oversidder Hellas
764680 ti
06-10 2020
Kl. 21:00
HB Real Copenhagen Kunst, Ryparken
1 - 3
764682 to
08-10 2020
Kl. 19:15
Skjold 2 Sønderbro Fight Kunst, Lundehusparken
5 - 5
764841
10-10 2020
Kl. 13:30
Real Copenhagen Hellas Kunst, Ryparken
UHT

Udehold taberdømt

764840
11-10 2020
Kl. 14:00
Oversidder Nørrebro United 2
764683
11-10 2020
Kl. 18:00
Team 2. Sal Slagge Bk. Kunstbane 2, Kløvermarken
3 - 3
764846 to
15-10 2020
Kl. 20:15
Sønderbro Fight Real Copenhagen Kunstbane 2, Kløvermarken
1 - 1
764844
17-10 2020
Kl. 11:00
Nørrebro United 2 Skjold 2 Kunst, Nørrebroparken
2 - 2
764847
17-10 2020
Kl. 12:00
Hellas Team 2. Sal Engdraget
7 - 3
764845
18-10 2020
Kl. 12:00
Slagge Bk. HB Kunst, Valby IP, tribunen
2 - 4
764843
18-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder Union 2
764637 on
21-10 2020
Kl. 18:00
Slagge Bk. Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
0 - 7
764842 on
21-10 2020
Kl. 19:45
Union 2 HB Kunst, Genforeningspladsen
3 - 5
764848
24-10 2020
Kl. 10:00
Team 2. Sal Real Copenhagen Kunst, Ryparken
764852
24-10 2020
Kl. 12:00
Hellas Nørrebro United 2 Engdraget
764849
24-10 2020
Kl. 12:30
HB Skjold 2 Fælledparken
764851
24-10 2020
Kl. 16:00
Union 2 Sønderbro Fight Kunst, Genforeningspladsen
764850
25-10 2020
Kl. 17:30
Slagge Bk. Oversidder Kunst, Valby IP, tribunen
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning: De tre bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 2 puljer rykker op
Nedrykning: Nr. 8,9 og 10 i hver af de 2 puljer
 

Log ind