MENU

U10 Drenge (10) 5v5 3 Efterår, Pulje 2 (2019) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Kunst, B93 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
514381 Kl. 14:00 BK Hekla 3 BK Fix 3
514382 Kl. 14:00 BK Skjold 3 KB 9
514383 Kl. 14:00 Fremad Amager 3 B 93 6
514384 Kl. 14:00 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
AB Tårnby 5 Bane 1
514385 Kl. 14:20 FB 4 Vanløse IF 7
514386 Kl. 14:20 FA 2000 5 Oversidder Bane 1
514387 Kl. 14:20 BK Hekla 3 KB 9
514388 Kl. 14:20 BK Skjold 3 BK Fix 3
514389 Kl. 14:40 B 93 6 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Bane 1
514390 Kl. 14:40 AB Tårnby 5 Fremad Amager 3 Bane 1
514391 Kl. 14:40 FA 2000 5 Vanløse IF 7 Bane 1
514392 Kl. 14:40 FB 4 Oversidder
514393 Kl. 15:00 B 93 6 BK Hekla 3
514394 Kl. 15:00 BK Fix 3 Fremad Amager 3
514395 Kl. 15:00 KB 9 FA 2000 4
!
NB: FA 2000 4 er taberdømt
Bane 1
514396 Kl. 15:00 AB Tårnby 5 BK Skjold 3 Bane 1
514397 Kl. 15:20 Vanløse IF 7 BK Hekla 3
514398 Kl. 15:20 BK Fix 3 FB 4
514399 Kl. 15:20 KB 9 FA 2000 5
514400 Kl. 15:20 Oversidder BK Skjold 3
514401 Kl. 15:40 Vanløse IF 7 B 93 6
514402 Kl. 15:40 Fremad Amager 3 FB 4
514403 Kl. 15:40 FA 2000 4 FA 2000 5
514404 Kl. 15:40 Oversidder AB Tårnby 5
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Bane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
514424 Kl. 11:20 AB Tårnby 5 Vanløse IF 7 Bane 1
514425 Kl. 11:40 FA 2000 5 Fremad Amager 3
514416 Kl. 11:40 FA 2000 5 B 93 6
514405 Kl. 12:00 BK Hekla 3 FA 2000 4
514406 Kl. 12:00 BK Fix 3 AB Tårnby 5
514407 Kl. 12:00 KB 9 FB 4
514408 Kl. 12:00 BK Skjold 3 FA 2000 5
514409 Kl. 12:20 B 93 6 Oversidder
514410 Kl. 12:20 Fremad Amager 3 Vanløse IF 7
514411 Kl. 12:20 BK Hekla 3 AB Tårnby 5
514412 Kl. 12:20 BK Fix 3 FA 2000 4
514413 Kl. 12:40 Fremad Amager 3 Oversidder
514414 Kl. 12:40 Vanløse IF 7 KB 9
514415 Kl. 12:40 FB 4 BK Skjold 3
514417 Kl. 13:00 FA 2000 4 FB 4
514418 Kl. 13:00 KB 9 BK Fix 3
514419 Kl. 13:00 BK Skjold 3 BK Hekla 3
514420 Kl. 13:20 AB Tårnby 5 FA 2000 5 Bane 1
514421 Kl. 13:20 FA 2000 4 Fremad Amager 3
514422 Kl. 13:20 B 93 6 BK Fix 3
514423 Kl. 13:20 Oversidder BK Hekla 3
514426 Kl. 13:40 FB 4 B 93 6
514427 Kl. 13:40 Oversidder KB 9
514428 Kl. 13:40 Vanløse IF 7 BK Skjold 3
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
514429 Kl. 10:00 FB 4 BK Hekla 3
514430 Kl. 10:00 Vanløse IF 7 Oversidder
514431 Kl. 10:00 KB 9 Fremad Amager 3
514432 Kl. 10:00 FA 2000 4 BK Skjold 3
514433 Kl. 10:20 B 93 6 AB Tårnby 5
514434 Kl. 10:20 BK Fix 3 FA 2000 5
514435 Kl. 10:20 Fremad Amager 3 BK Hekla 3
514436 Kl. 10:20 FA 2000 4 Vanløse IF 7
514437 Kl. 10:40 AB Tårnby 5 KB 9 Bane 1
514438 Kl. 10:40 Oversidder BK Fix 3
514439 Kl. 10:40 BK Skjold 3 B 93 6
514440 Kl. 10:40 FA 2000 5 FB 4 Bane 1
514441 Kl. 11:00 BK Hekla 3 KB 9
514442 Kl. 11:00 Oversidder FA 2000 4
514443 Kl. 11:00 BK Skjold 3 Fremad Amager 3
514444 Kl. 11:00 FB 4 Vanløse IF 7
514445 Kl. 11:20 BK Hekla 3 FA 2000 5
514512 Kl. 11:20 B 93 6 FA 2000 4
514513 Kl. 11:20 Fremad Amager 3 AB Tårnby 5
514514 Kl. 11:20 Vanløse IF 7 BK Fix 3
514515 Kl. 11:40 BK Fix 3 BK Skjold 3
514516 Kl. 11:40 KB 9 B 93 6
514517 Kl. 11:40 AB Tårnby 5 FB 4 Bane 1
514518 Kl. 11:40 FA 2000 5 Oversidder Bane 1
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
514519 Kl. 10:00 B 93 6 Vanløse IF 7
514520 Kl. 10:00 FB 4 Fremad Amager 3
514521 Kl. 10:00 FA 2000 4 FA 2000 5
514522 Kl. 10:00 AB Tårnby 5 Oversidder Bane 1
514523 Kl. 10:20 Vanløse IF 7 BK Hekla 3
514524 Kl. 10:20 BK Fix 3 FB 4
514525 Kl. 10:20 FA 2000 5 KB 9 Bane 1
514526 Kl. 10:20 Oversidder BK Skjold 3
514527 Kl. 10:40 BK Hekla 3 B 93 6
514528 Kl. 10:40 Fremad Amager 3 BK Fix 3
514529 Kl. 10:40 KB 9 FA 2000 4
514530 Kl. 10:40 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
AB Tårnby 5 Bane 1
514531 Kl. 11:00 FA 2000 4 Fremad Amager 3
514532 Kl. 11:00 B 93 6 AB Tårnby 5
514533 Kl. 11:00 Vanløse IF 7 FA 2000 5
514534 Kl. 11:00 FB 4 Oversidder
514535 Kl. 11:20 Oversidder BK Hekla 3
514536 Kl. 11:20 KB 9 FB 4
514537 Kl. 11:20 FA 2000 5 BK Skjold 3 Bane 1
514538 Kl. 11:20 BK Fix 3 Vanløse IF 7
514539 Kl. 11:40 BK Hekla 3 BK Fix 3
514540 Kl. 11:40 BK Skjold 3
!
NB: BK Skjold 3 er taberdømt
KB 9 Bane 1
514541 Kl. 11:40 Fremad Amager 3 B 93 6
514542 Kl. 11:40 AB Tårnby 5 FA 2000 4 Bane 1
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Bane 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
514543 Kl. 11:00 FA 2000 5 Fremad Amager 3 Bane 1
514558 Kl. 11:00 FA 2000 5 B 93 6
514544 Kl. 12:00 B 93 6 FB 4 Bane 1
514545 Kl. 12:00 Oversidder KB 9 Bane 1
514546 Kl. 12:00 Vanløse IF 7 BK Skjold 3 Bane 1
514547 Kl. 12:20 FA 2000 4 Oversidder Bane 1
514548 Kl. 12:20 B 93 6 BK Fix 3 Bane 1
514549 Kl. 12:20 BK Hekla 3 Fremad Amager 3 Bane 1
514550 Kl. 12:20 Vanløse IF 7 AB Tårnby 5 Bane 1
514551 Kl. 12:40 FA 2000 4 FB 4 Bane 1
514552 Kl. 12:40 KB 9 BK Fix 3 Bane 1
514553 Kl. 12:40 BK Skjold 3 BK Hekla 3 Bane 1
514554 Kl. 12:40 AB Tårnby 5 FA 2000 5 Bane 1
514555 Kl. 13:00 Fremad Amager 3 Oversidder
514556 Kl. 13:00 KB 9 Vanløse IF 7
514557 Kl. 13:00 FB 4 BK Skjold 3
514559 Kl. 13:20 Oversidder B 93 6
514560 Kl. 13:20 Fremad Amager 3 Vanløse IF 7
514561 Kl. 13:20 BK Hekla 3 AB Tårnby 5
514562 Kl. 13:20 BK Fix 3 FA 2000 4
514563 Kl. 13:40 BK Skjold 3 FA 2000 4
514564 Kl. 13:40 BK Fix 3 FA 2000 5
514565 Kl. 13:40 AB Tårnby 5 KB 9
514566 Kl. 13:40 FB 4 BK Hekla 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind