MENU

U6 Drenge (14) 3v3 Efterår, Pulje 4 //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
B1903 Lyngbyvej 270 2900 Hellerup
788740 Kl. 14:45 BK Skjold 3 AB Tårnby 2
788741 Kl. 14:45 B 1903 3 FA 2000 4
788742 Kl. 14:45 Hvidovre IF 2 Hvidovre IF 3
788743 Kl. 14:45 FA 2000 6 FB 3
788744 Kl. 15:05 FA 2000 4 BK Skjold 3
788745 Kl. 15:05 AB Tårnby 2 B 1903 3
788746 Kl. 15:05 FA 2000 6 Hvidovre IF 2
788747 Kl. 15:05 FB 3 Hvidovre IF 3
788748 Kl. 15:25 BK Skjold 3 B 1903 3
788749 Kl. 15:25 AB Tårnby 2 FA 2000 4
788750 Kl. 15:25 FB 3 Hvidovre IF 2
788751 Kl. 15:25 Hvidovre IF 3 FA 2000 6
788752 Kl. 15:45 Hvidovre IF 2 BK Skjold 3
788753 Kl. 15:45 Hvidovre IF 3 AB Tårnby 2
788754 Kl. 15:45 FA 2000 4 FA 2000 6
788755 Kl. 15:45 B 1903 3 FB 3
Arrangør:
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Dragør Bk Bane 1 Halvejen 5 2791 Dragør
788724 Kl. 11:45 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
KB 8 Bane 1
788725 Kl. 11:45 Tårnby FF 2 Fremad Amager 2
788726 Kl. 11:45 KB 7 Kastrup BK 2
788727 Kl. 11:45 KB 10 Dragør BK 2
788728 Kl. 12:05 Fremad Amager 2 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
Bane 1
788729 Kl. 12:05 KB 8 Tårnby FF 2
788730 Kl. 12:05 KB 10 KB 7
788731 Kl. 12:05 Dragør BK 2 Kastrup BK 2
788732 Kl. 12:25 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
Tårnby FF 2 Bane 1
788733 Kl. 12:25 KB 8 Fremad Amager 2
788734 Kl. 12:25 Dragør BK 2 KB 7
788735 Kl. 12:25 Kastrup BK 2 KB 10
788736 Kl. 12:45 KB 7 Ørestad IF 2
!
NB: Ørestad IF 2 er taberdømt
Bane 1
788737 Kl. 12:45 Kastrup BK 2 KB 8
788738 Kl. 12:45 Fremad Amager 2 KB 10
788739 Kl. 12:45 Tårnby FF 2
!
NB: Tårnby FF 2 er taberdømt
Dragør BK 2
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 1 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
788772 Kl. 11:45 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Dragør BK 2 Bane 1
788773 Kl. 11:45 Hvidovre IF 3 AB Tårnby 2
788774 Kl. 11:45 Tårnby FF 2 Kastrup BK 2
788775 Kl. 11:45 BK Skjold 3 FA 2000 6
788776 Kl. 12:05 AB Tårnby 2 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Bane 1
788777 Kl. 12:05 Dragør BK 2 Hvidovre IF 3
788778 Kl. 12:05 Tårnby FF 2 BK Skjold 3
788779 Kl. 12:05 Kastrup BK 2 FA 2000 6
788780 Kl. 12:25 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Hvidovre IF 3 Bane 1
788781 Kl. 12:25 Dragør BK 2 AB Tårnby 2
788782 Kl. 12:25 FA 2000 6 Tårnby FF 2
788783 Kl. 12:25 Kastrup BK 2 BK Skjold 3
788784 Kl. 12:45 FA 2000 6 Fremad Amager 2
!
NB: Fremad Amager 2 er taberdømt
Bane 1
788785 Kl. 12:45 BK Skjold 3 Dragør BK 2
788786 Kl. 12:45 AB Tårnby 2 Tårnby FF 2
788787 Kl. 12:45 Hvidovre IF 3 Kastrup BK 2
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
788756 Kl. 13:45 Ørestad IF 2 KB 7
788757 Kl. 13:45 Hvidovre IF 2 B 1903 3
788758 Kl. 13:45 KB 8 KB 10
788759 Kl. 13:45 FB 3 FA 2000 4
788760 Kl. 14:05 B 1903 3 Ørestad IF 2
788761 Kl. 14:05 KB 7 Hvidovre IF 2
788762 Kl. 14:05 FA 2000 4 KB 8
788763 Kl. 14:05 FB 3 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
788764 Kl. 14:25 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 2
788765 Kl. 14:25 KB 7 B 1903 3
788766 Kl. 14:25 KB 8 FB 3
788767 Kl. 14:25 KB 10 FA 2000 4
788768 Kl. 14:45 KB 10 Ørestad IF 2
788769 Kl. 14:45 FA 2000 4 KB 7
788770 Kl. 14:45 B 1903 3 KB 8
788771 Kl. 14:45 Hvidovre IF 2 FB 3
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
788804 Kl. 14:00 Ørestad IF 2 Dragør BK 2
788805 Kl. 14:00 FA 2000 4 FA 2000 6
788806 Kl. 14:00 Fremad Amager 2 KB 7
788810 Kl. 14:00 FB 3 BK Skjold 3
788811 Kl. 14:20 FA 2000 4 Ørestad IF 2
788812 Kl. 14:20 FA 2000 6 Dragør BK 2
788813 Kl. 14:20 BK Skjold 3 Fremad Amager 2
788814 Kl. 14:20 KB 7 FB 3
788815 Kl. 14:40 Ørestad IF 2 FA 2000 6
788816 Kl. 14:40 Dragør BK 2 FA 2000 4
788817 Kl. 14:40 Fremad Amager 2 FB 3
788818 Kl. 14:40 KB 7 BK Skjold 3
788819 Kl. 15:00 FB 3 Ørestad IF 2
788820 Kl. 15:00 Dragør BK 2 Fremad Amager 2
788821 Kl. 15:00 BK Skjold 3 FA 2000 4
788822 Kl. 15:00 FA 2000 6 KB 7
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Bane 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
788788 Kl. 11:45 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Kastrup BK 2 Bane 1
788789 Kl. 11:45 B 1903 3 Hvidovre IF 3
788790 Kl. 11:45 Tårnby FF 2 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
788791 Kl. 11:45 AB Tårnby 2 Hvidovre IF 2
788792 Kl. 12:05 B 1903 3 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Bane 1
788793 Kl. 12:05 Hvidovre IF 3 Kastrup BK 2
788794 Kl. 12:05 AB Tårnby 2 Tårnby FF 2
788795 Kl. 12:05 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Hvidovre IF 2 Bane 1
788796 Kl. 12:25 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Hvidovre IF 3 Bane 1
788797 Kl. 12:25 Kastrup BK 2 B 1903 3
788798 Kl. 12:25 Hvidovre IF 2 Tårnby FF 2
788799 Kl. 12:25 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
AB Tårnby 2 Bane 1
788800 Kl. 12:45 Hvidovre IF 2 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Bane 1
788801 Kl. 12:45 Kastrup BK 2 AB Tårnby 2
788802 Kl. 12:45 Tårnby FF 2 B 1903 3
788803 Kl. 12:45 Hvidovre IF 3 KB 10
!
NB: KB 10 er taberdømt
Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind