MENU

U8 Piger (12) 3v3 Efterår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej Pilesvinget 1 2700 Brønshøj
105951 Kl. 13:30 Oversidder FB 1
105952 Kl. 13:30 Kastrup BK 1 Oversidder
105953 Kl. 13:30 FB 2 JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Bane 1
105954 Kl. 13:30 Fremad Valby BK Fix
!
NB: BK Fix er taberdømt
Bane 1
105955 Kl. 13:50 Oversidder BK Hekla
105956 Kl. 13:50 Oversidder Oversidder
105957 Kl. 13:50 Oversidder Oversidder
105958 Kl. 13:50 Kastrup BK 1 FB 1
105959 Kl. 14:10 JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Fremad Valby Bane 1
105960 Kl. 14:10 BK Fix
!
NB: BK Fix er taberdømt
FB 2 Bane 1
105961 Kl. 14:10 Oversidder BK Hekla
105962 Kl. 14:10 Oversidder Oversidder
105963 Kl. 14:30 JIF Hakoah Oversidder Bane 1
105964 Kl. 14:30 FB 1 FB 2
!
NB: FB 2 er taberdømt
Bane 1
105965 Kl. 14:30 Oversidder Fremad Valby Bane 1
105966 Kl. 14:30 BK Fix
!
NB: BK Fix er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
105967 Kl. 14:50 BK Hekla Oversidder
105968 Kl. 14:50 FB 1 Oversidder
105969 Kl. 14:50 Oversidder Oversidder
105970 Kl. 14:50 Oversidder Kastrup BK 1
105971 Kl. 15:10 BK Hekla JIF Hakoah
!
NB: JIF Hakoah er taberdømt
Bane 1
105982 Kl. 15:10 FB 2 Oversidder
105983 Kl. 15:10 Fremad Valby Oversidder
105984 Kl. 15:10 Oversidder BK Fix
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Sundby/Kløvermarken Bane 1 Raffinaderivej 3 2300 København S
105985 Kl. 11:45 Oversidder Fremad Valby Bane 1
105986 Kl. 11:45 FB 1 BK Fix Bane 1
105987 Kl. 11:45 Oversidder Oversidder Bane 1
105988 Kl. 11:45 Kastrup BK 1 Oversidder Bane 1
105989 Kl. 12:05 JIF Hakoah Oversidder Bane 1
105990 Kl. 12:05 FB 2 BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
Bane 1
105991 Kl. 12:05 Oversidder BK Fix Bane 1
105992 Kl. 12:05 FB 1 Fremad Valby Bane 1
105993 Kl. 12:25 FB 2 Oversidder Bane 1
105994 Kl. 12:25 BK Hekla Oversidder Bane 1
105995 Kl. 12:25 Oversidder Kastrup BK 1 Bane 1
105996 Kl. 12:25 Oversidder JIF Hakoah Bane 1
105997 Kl. 12:45 Fremad Valby Oversidder Bane 1
105998 Kl. 12:45 Oversidder FB 1 Bane 1
105999 Kl. 12:45 Kastrup BK 1 Oversidder Bane 1
106000 Kl. 12:45 BK Fix Oversidder Bane 1
106001 Kl. 13:05 Fremad Valby FB 2 Bane 1
106002 Kl. 13:05 JIF Hakoah FB 1 Bane 1
106003 Kl. 13:05 Oversidder Oversidder Bane 1
106004 Kl. 13:05 BK Fix BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
Bane 1
106005 Kl. 13:25 Oversidder FB 2 Bane 1
106006 Kl. 13:25 Oversidder JIF Hakoah Bane 1
106007 Kl. 13:25 Oversidder Oversidder Bane 1
106008 Kl. 13:25 BK Hekla
!
NB: BK Hekla er taberdømt
Kastrup BK 1 Bane 1
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Kunst, Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
106009 Kl. 12:00 Oversidder Oversidder
106010 Kl. 12:00 BK Hekla Oversidder
106011 Kl. 12:00 Oversidder FB 2
106012 Kl. 12:00 Fremad Valby Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
106013 Kl. 12:20 JIF Hakoah BK Fix
106014 Kl. 12:20 FB 1 Oversidder
106015 Kl. 12:20 FB 2 Oversidder
106016 Kl. 12:20 Fremad Valby BK Hekla
106017 Kl. 12:40 BK Fix Oversidder
106018 Kl. 12:40 Oversidder FB 1
106019 Kl. 12:40 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
JIF Hakoah Bane 1
106020 Kl. 12:40 Oversidder Oversidder
106021 Kl. 13:00 Oversidder Oversidder
106022 Kl. 13:00 Oversidder Fremad Valby
106023 Kl. 13:00 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
FB 2 Bane 1
106024 Kl. 13:00 Oversidder BK Hekla
106025 Kl. 13:20 Oversidder Oversidder
106026 Kl. 13:20 JIF Hakoah Fremad Valby
106027 Kl. 13:20 FB 2 BK Fix
106028 Kl. 13:20 BK Hekla FB 1
106029 Kl. 13:40 FB 1 Kastrup BK 1
!
NB: Kastrup BK 1 er taberdømt
Bane 1
106030 Kl. 13:40 Oversidder JIF Hakoah
106031 Kl. 13:40 BK Fix Oversidder
106032 Kl. 13:40 Oversidder Oversidder
Arrangør:
søndag den. 22-09 2019
Spillested:
Røllikevej Røllikevej 5 2770 Kastrup
106033 Kl. 13:30 JIF Hakoah BK Hekla
106034 Kl. 13:30 Oversidder FB 2
106035 Kl. 13:30 Fremad Valby Oversidder
106036 Kl. 13:30 BK Fix Oversidder
106037 Kl. 13:50 BK Hekla Oversidder
106038 Kl. 13:50 FB 1 Oversidder
106039 Kl. 13:50 Oversidder Oversidder
106040 Kl. 13:50 Oversidder Kastrup BK 1
106041 Kl. 14:10 Oversidder JIF Hakoah
106042 Kl. 14:10 FB 2 FB 1
106043 Kl. 14:10 Oversidder Fremad Valby
106044 Kl. 14:10 Kastrup BK 1 BK Fix
106045 Kl. 14:30 Fremad Valby FB 2
106046 Kl. 14:30 JIF Hakoah BK Fix
106047 Kl. 14:30 BK Hekla Oversidder
106048 Kl. 14:30 Oversidder Oversidder
106049 Kl. 14:50 Oversidder Oversidder
106050 Kl. 14:50 Oversidder Oversidder
106051 Kl. 14:50 Oversidder Kastrup BK 1
106062 Kl. 14:50 FB 1 BK Hekla
106063 Kl. 15:10 Oversidder FB 1
106064 Kl. 15:10 Kastrup BK 1 Oversidder
106065 Kl. 15:10 FB 2 JIF Hakoah
106066 Kl. 15:10 BK Fix Fremad Valby
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Mangler arrangør Bane 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
106067 Kl. 11:45 Oversidder FB 2 Bane 1
106068 Kl. 11:45 JIF Hakoah Oversidder Bane 1
106069 Kl. 11:45 Oversidder Oversidder Bane 1
106070 Kl. 11:45 BK Hekla Kastrup BK 1 Bane 1
106071 Kl. 12:05 Fremad Valby Oversidder Bane 1
106072 Kl. 12:05 JIF Hakoah FB 1 Bane 1
106073 Kl. 12:05 Oversidder FB 2 Bane 1
106074 Kl. 12:05 BK Hekla BK Fix Bane 1
106075 Kl. 12:25 Fremad Valby Oversidder Bane 1
106076 Kl. 12:25 Oversidder FB 1 Bane 1
106077 Kl. 12:25 Kastrup BK 1 Oversidder Bane 1
106078 Kl. 12:25 BK Fix Oversidder Bane 1
106079 Kl. 12:45 FB 2 Oversidder Bane 1
106080 Kl. 12:45 Oversidder BK Hekla Bane 1
106081 Kl. 12:45 Oversidder Kastrup BK 1 Bane 1
106082 Kl. 12:45 Oversidder JIF Hakoah Bane 1
106083 Kl. 13:05 Oversidder JIF Hakoah Bane 1
106084 Kl. 13:05 FB 2 BK Hekla Bane 1
106085 Kl. 13:05 Oversidder BK Fix Bane 1
106086 Kl. 13:05 FB 1 Fremad Valby Bane 1
106087 Kl. 13:25 Kastrup BK 1 Fremad Valby Bane 1
106088 Kl. 13:25 FB 1 Oversidder Bane 1
106089 Kl. 13:25 BK Fix Oversidder Bane 1
106090 Kl. 13:25 Oversidder Oversidder Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind