MENU

U7 Piger (13) 3v3 Efterår //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 25-08 2019
Spillested:
Vanløse I P Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
996333 Kl. 11:45 FA 2000 BK Hekla 2
996334 Kl. 11:45 FC Damsø Hvidovre IF
996335 Kl. 11:45 B 1908 BK Hekla 1
996336 Kl. 11:45 KB 2 KB 1
996337 Kl. 12:05 BK Hekla 2 KB 2
996338 Kl. 12:05 Hvidovre IF B 1908
996339 Kl. 12:05 BK Hekla 1 FC Damsø
103389 Kl. 12:05 KB 1 FA 2000
103390 Kl. 12:25 FA 2000 Hvidovre IF
103391 Kl. 12:25 FC Damsø KB 1
103392 Kl. 12:25 B 1908 BK Hekla 2
103393 Kl. 12:25 KB 2 BK Hekla 1
103394 Kl. 12:45 BK Hekla 2 FC Damsø
103395 Kl. 12:45 Hvidovre IF KB 2
103396 Kl. 12:45 BK Hekla 1 FA 2000
103397 Kl. 12:45 KB 1 B 1908
Arrangør:
søndag den. 01-09 2019
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
103398 Kl. 10:00 FA 2000 FC Damsø
103399 Kl. 10:00 BK Hekla 2 Hvidovre IF
103400 Kl. 10:00 B 1908 KB 2
103401 Kl. 10:00 BK Hekla 1 KB 1
103402 Kl. 10:20 FC Damsø B 1908
103403 Kl. 10:20 Hvidovre IF BK Hekla 1
103404 Kl. 10:20 KB 2 FA 2000
103405 Kl. 10:20 KB 1 BK Hekla 2
103406 Kl. 10:40 Hvidovre IF KB 1
103407 Kl. 10:40 B 1908 FA 2000
103408 Kl. 10:40 BK Hekla 1 BK Hekla 2
103409 Kl. 10:40 KB 2 FC Damsø
103410 Kl. 11:00 FA 2000 BK Hekla 2
103411 Kl. 11:00 FC Damsø Hvidovre IF
103412 Kl. 11:00 B 1908 BK Hekla 1
103413 Kl. 11:00 KB 2 KB 1
søndag den. 15-09 2019
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 1 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
103414 Kl. 10:00 BK Hekla 2 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Bane 1
103415 Kl. 10:00 Hvidovre IF B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Bane 1
103416 Kl. 10:00 BK Hekla 1 FC Damsø
103417 Kl. 10:00 KB 1 FA 2000
103418 Kl. 10:20 FA 2000 Hvidovre IF
103419 Kl. 10:20 FC Damsø KB 1
103420 Kl. 10:20 B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
BK Hekla 2 Bane 1
103421 Kl. 10:20 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
BK Hekla 1 Bane 1
103422 Kl. 10:40 BK Hekla 2 FC Damsø
103423 Kl. 10:40 Hvidovre IF KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Bane 1
103424 Kl. 10:40 BK Hekla 1 FA 2000
103425 Kl. 10:40 KB 1 B 1908
!
NB: B 1908 er taberdømt
Bane 1
103426 Kl. 11:00 FA 2000 FC Damsø
103427 Kl. 11:00 BK Hekla 2 Hvidovre IF
103428 Kl. 11:00 B 1908 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Bane 1
103429 Kl. 11:00 BK Hekla 1 KB 1
Arrangør:
lørdag den. 21-09 2019
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
103430 Kl. 10:00 FC Damsø B 1908
103431 Kl. 10:00 Hvidovre IF BK Hekla 1
103432 Kl. 10:00 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
FA 2000 Bane 1
103433 Kl. 10:00 KB 1 BK Hekla 2
103434 Kl. 10:20 Hvidovre IF KB 1
103435 Kl. 10:20 B 1908 FA 2000
103436 Kl. 10:20 BK Hekla 1 BK Hekla 2
103437 Kl. 10:20 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
FC Damsø Bane 1
103438 Kl. 10:40 FA 2000 BK Hekla 2
103439 Kl. 10:40 FC Damsø Hvidovre IF
103440 Kl. 10:40 B 1908 BK Hekla 1
103441 Kl. 10:40 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
KB 1 Bane 1
103442 Kl. 11:00 BK Hekla 2 KB 2
!
NB: KB 2 er taberdømt
Bane 1
103443 Kl. 11:00 Hvidovre IF B 1908
103444 Kl. 11:00 BK Hekla 1 FC Damsø
103445 Kl. 11:00 KB 1 FA 2000
Arrangør:
søndag den. 06-10 2019
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Bane 1 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
103446 Kl. 10:00 FA 2000 Hvidovre IF Bane 1
103447 Kl. 10:00 FC Damsø KB 1 Bane 1
103448 Kl. 10:00 B 1908 BK Hekla 2 Bane 1
103449 Kl. 10:00 KB 2 BK Hekla 1 Bane 1
103450 Kl. 10:20 BK Hekla 2 FC Damsø Bane 1
103451 Kl. 10:20 Hvidovre IF KB 2 Bane 1
103452 Kl. 10:20 BK Hekla 1 FA 2000 Bane 1
103453 Kl. 10:20 KB 1 B 1908 Bane 1
103454 Kl. 10:40 FA 2000 FC Damsø Bane 1
103455 Kl. 10:40 BK Hekla 2 Hvidovre IF Bane 1
103456 Kl. 10:40 B 1908 KB 2 Bane 1
103457 Kl. 10:40 BK Hekla 1 KB 1 Bane 1
103458 Kl. 11:00 FC Damsø B 1908 Bane 1
103459 Kl. 11:00 Hvidovre IF BK Hekla 1 Bane 1
103460 Kl. 11:00 KB 2 FA 2000 Bane 1
103461 Kl. 11:00 KB 1 BK Hekla 2 Bane 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind